1+1 [DVB-T2/супутник]

Автор kotenko.oleksander, Серпень 14, 2012, 23:25:05

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Тут Плюсам в цьому році виповнюється 25 років
https://www.youtube.com/watch?v=8myRItie0g8&feature=emb_err_woyt
  •  
    Подякували за цей пост: UzUA108

UzUA108

Ого, вже?
Пам'ятаю таку ж промо кампанію до 15 років. Здається, була і до 20 років у 15-му році, тільки я щось добре її не пам'ятаю.

Не хочеться придиратись до тих "25 слів", але якщо враховувати слова Гордєєва "гарна традиція" як два, то виходить 26 :silly: (так, так, я рахував)
Цитата: kram2000 від Липень 15, 2020, 14:06:02
Тут Плюсам в цьому році виповнюється 25 років
Якщо точніше, то десь у вересні 2020.
  •  

UzUA108

Вибачаюсь за подвійний пост, але трохи інша тема.

Епічний початок #танціззіркамиchallenge'у
В новом сезоне «Танців з зірками» примет участие Олег Винник
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

UzUA108

На 1+1 після ТСН (в якої нова студія) змінили (збільшили) логотип. Тепер ще побачив, що змінилося і графічне оформлення каналу (наскільки я пам'ятаю, минулого разу його змінювали були у Різдвяні свята 15го року).
  •  

kram2000

Плюси оновили заставки навіть
  •  

Xottabi4

Мда уж, как нелепо выглядит. Ну что за желание у наших каналов вляпать логотип побольше? Посмотрите на логотип BBC, CBC, TVP, даже, прости Господи, 1 российского канала. Логотип должен максимально не мешать картинке, американские или японские каналы вообще убирают его после пары минут "послерекламного" показа. Ну куда эта громина?

  •  

UzUA108

Цитата: kram2000 від Серпень 24, 2020, 21:03:54
Плюси оновили заставки навіть

Так, я це і мав на увазі)
Хоча пам'ятаю, що сьогодні вдень під час анонсу осінніх серіалів використовувалося нове червоне тло.
  •  

DrewUA

Цитата: UzUA108 від Серпень 24, 2020, 20:48:50
На 1+1 після ТСН (в якої нова студія) змінили (збільшили) логотип. Тепер ще побачив, що змінилося і графічне оформлення каналу (наскільки я пам'ятаю, минулого разу його змінювали були у Різдвяні свята 15го року).
Вони навіть не подумали що на деяких телевізорах це буде погано та громадно виглядати. По моєму краще б вони прибрали слоган "Ти не один" біля логотипу і повернули напівпрозорий логотип
  •  

Xottabi4

Цитата: FellDrew від Серпень 24, 2020, 21:15:22
Вони навіть не подумали що на деяких телевізорах це буде погано та громадно виглядати. По моєму краще б вони прибрали слоган "Ти не один" біля логотипу і повернули напівпрозорий логотип
Абсолютно поддерживаю. К чему у лого канала слоган - вообще не понимаю... К СТБ тот же вопрос.
  •  

kotenko.

Набухалися, походу, з працівниками України чи НСТУ. Іншого пояснення великому лого не знайду. Найкоащий, на мою думку, це контурний логотип, що був з листопада 2001 по вересень 2007 р.
#наташанемішай
  •  

IANDROCOM

#521
Щодо заставок: Я поки що їх не бачив, але якщо ви про фон, то фон з трикутниками ще з січня, а фон з "пелюстками, наче роза" , то вперше побачив його у анонсі десь у лютому.

Щодо студії: Нічого революційного-нового. Замінили відеостіну, замінили (якщо можна так сказати) "панелі на стінах", з'явився великий куб з екранами, де час та лого ТСН, новий стіл та велике коло на підлозі дистанційним управлінням з аппаратної. Студія і стіл непогані вийшли, а ось куб, таке враження що його додали туди "аби не пусто було", бо виглядає він явно зайвим.

Щодо логотипу: таким великим його роблять, напевно тому що не хочуть аби записували етер, і потім ті фільми викладали (як би, спотворюють картинку).

Титри це "Нєчто", стає одразу зрозуміло що там за новини, і що власник думає про Україну..
  •  

Xottabi4

Цитата: IANDROCOM від Серпень 25, 2020, 01:02:25
Щодо логотипу: таким великим його роблять, напевно тому що не хочуть аби записували етер, і потім ті фільми викладали (як би, спотворюють картинку).
Так зараз вже не ті часи, все голівудське кіно з'являється у мережі за півроку до показу до Плюсах, що там записувати? А свій контент вони самі ж на свій сайт викладають і так.
  •  

mikhail

Мені більше подобається той логотип який вони використовують в інтернеті
  •  

Marjan0506

Телеканал 1+1. Зміна логотипа (24.08.2020) :good:
https://youtu.be/zkmDf-JMMr8
  •