Ремонт телевізорів

Автор Ігор, Серпень 05, 2011, 22:00:27

Попередня тема - Наступна тема

Сергей89

Вот более-менее полезный для начального понимания ролик - в закладках у меня был, недавно смотрел https://www.youtube.com/watch?v=TrXnuLtUrGw&feature=youtu.be
А вот недорогой прибор для подобных целей http://www.radiodevices.ru/esr/esr4.htm
  •  

Ігор

Є в мене прибор для вимірювання ємності.
В моніторі була причина в підсвітці, замінили.
  •  

Сергей89

Цитата: Ігор від Березень 15, 2015, 01:53:47
Є в мене прибор для вимірювання ємності.
Так он только емкость меряет? Или ESR тоже?
Ещё раз повторяю - ESR наиболее важный параметр конденсатора в ИБП. С потерей емкости однозначно увеличивается ESR ввиду высыхания электролита, а вот повышенный ESR очень часто бывает при нормальной емкости. Так что, если конденсатор имеет нормальную емкость, то это очень еще не значит, что он может работать в ИБП. В "непродвинутых" схемах защиты блоков подобный экземпляр может привести к пробою силового ключа, как коронная неисправность в БП 3УСЦТ (который 100 мкФ в базе ключа...).
  •  

admin

  •  

digitalif

Цікавить, які найпоширеніші причини того, що при добрих шнурі живлення, запобіжнику, кнопці включення не включаються телевізори?
Thomson (21' 4:3) i Universum (29' 16:9), моделі середини минулого десятиліття приблизно...
Сам ремонтувати не збираюсь, просто цікавлюсь.
  •  

fediv

Це справді важка загадка. Є ще неясності з непорочним зачаттям діви Марії.
Ви лише не задавайте таке запитання на спеціалізованих форумах по телеремонту.
  •  

digitalif

Ok, не буду.
Гумор зацінив.
Цікавила приблизна статистика (чи то пак алгоритм діагностики) досвідченого телемайстра і відповідь я уже отримав:smoke:
  •  

fediv

Знаєте, що цікаво...
Я віддав телеремонту майже 20 років праці, вона мене досить пристойно годувала, але справа не в тому.
Взагалі, об'єктивна статистика в принципі неможлива в цьому питанні, бо вона ще й міняється з роками. Колись сервіс дуже згинався під вагою не дуже якісних електролітів, потів Китай впроваджував поганючу пайку дуже високотемпературними припоями, потім найбільше горіли строчні трансформатори, особливо коли за них взялись китайці, тепер дуже допікає відсутність багатьох строчних стансформаторів, надзвичайно провальна і ненадійна газорозрядка підсвітка, відсутність або неможливість замінити багатьох деталей в сучасних телевізорах.
А от трансформатори блоків живлення згоріють лише тоді, коли їх кинути в вогонь. І шнури живлення не псуються.
А питання, чоиу не вмикається телевізор, це вже не технічне, це філософське питання.
  •  

Don_Andrey

 :-) настоящий телемастер. Куча демагогии, рассуждений на философские и не очень темы, воспоминания о хорошем прошлом, хорошим тоном считается выставить хозяина техники конченным дураком итд итп. Жалко по делу немного.  fediv, когда глючил openbox я за 10 минут поиска по интернету выяснил что 90% поломок (глюков) этих тюнеров  - бп. Кондеры и все такое. Когда у соседа на старом тв вместе с прогревом уходила яркость - вот такой телемастер мне почти час втирал роги что без него ничего не получится и нужна магия старого телемастера. Решилось пропайкой контактов, а старое мурло осталось без заработка.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

fediv

Інтернет і "знатоки від інтернета" - це сила.
Якось під час ремонту телевізора прийшлось заглянути на один румунський сайт, я ввімкнув свій ноутбук, набираю досить довгу назву сайту, не можу точно пригадати закінчення назви сайту, словом, секунд 10 дивлюсь на екран, раптом клієнт ззаду обережно підказує: треба натиснути на ENTER, інакше діла не буде.
Не дивуйтесь, знатоки конденсаторів і "прочитати в інтернеті" мені знайомі.
  •  

Ігор

Може хтось знає, яка напруга підсітки на плазмах Philips? І по якій причині вона зникає через дві секунди після ввімкнення?

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

fediv

Підсвітка в плазмових практично не псується. Газорозрядна підсвітка в LCD-телевізорах псується завжди. Може, ви десь не там шукаєте поломку ? І в чому сама поломка ?
  •  

Ігор

Вчора мені віддали той телевізор, можна сказати за роботу, при увімкненні підсвітка загоряється на 2-3 секунди і вимикається. Розібрав я сьогодні цей апарат, знайшов плату, яка її вмикає, в момент її коли її відключав і підключав вона знову засвічувалася, на той же час. Може потрібна заміна плати?

На телевізорі, який стоїть у моїй кімнаті також проблема з підсвіткою, там при ввімкненні телевізора вона моргає пару хвилин, далі стає все нормально.

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

fediv

Якщо ми говоримо про газорозрядну підсвітку (модель телевізора секретна), то найчастіше проблема в одному з трансформаториків на тій самій платі.
Дуже рідко проблема в самих балонах підсвітки (в одному з балонів)
  •  

Vova.UA

В офісі теж такий є монітор... включаєш , він вмикається на 2-3 секунди, і гасне. Шеф його вже скоро рік в ремонт відправляє ...
Ну він мені так пояснив - одна із ламп дохла, монітор міг би ще працювати без одної, але там є захист від вмикання з несправною лампою, він спрацьовує і вимикає монітор повністю
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •