Ремонт телевізорів

Автор Ігор, Серпень 05, 2011, 22:00:27

Попередня тема - Наступна тема

Радиоман

Цитата: "Vova.UA" post=13153Я кожної ночі відключаю. В мене кнопка на передній панелі повністю від'єнує живлення.
В мене взагалі звичка відключати від струму техніку на ніч, навіть взимку, а влітку тим більше - грози, дощі, а в мене не так багато грошей, щоб купувати нову техніку періодично.  
  •  

Vova.UA

#256
Хто-небуть пробував підключити монітор до тюнера таким перехідником ? Як результати ?
 
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

По яких причинах в телевізорі не запускається ТВС?
Ремонтую телевізор про який я писав на початку теми, перепаяв конденсатори, тепер він вмикається, але немає високої напруги і накалу кінескопа. Напруга з БЖ поступає на ТВС.

Ps. Vova.UA пробував перехідник, за який ти писав вище? Шукаю щось схоже.
  •  

yadro

#258
Цитата: Vova.UA від Січень 22, 2012, 12:06:29
Хто-небуть пробував підключити монітор до тюнера таким перехідником ? Як результати ?

Я чув, що колись були алхіміки. Але про існування алфізиків мені невідомо.
Формально, ДЕЯКІ кінескопні монітори розуміли відеосигнал, але не звичайний VHS, і не SVHS,  а хотіли RGB-сигнал. Не думаю, що ця малопотрібна функція навіщось збереглась в сучасних моніторах.
  •  

rl55

Цитата: Ігор від Березень 16, 2014, 18:05:28
По яких причинах в телевізорі не запускається ТВС?

Игорь, строчный транзистор проверял? И его обвязку? С БП все напряжения присутствуют?
Короче, побольше измерять надо, по твоей информации ничего сказать нельзя.
  •  

Ігор

Транзистор перевіряв, за всі напруги не знаю (проблеми із щупами на тестері), але на ТВС точно поступає. Вчора підключав лампочку і перевіряв. Телевізор реагує на пульт, звук на АV працює (перевіряв як фон 50 Гц), але чомусь тихіший,  переходить в режим очікування із затримкою. Вчора випаював все підряд і перевіряв.

З самого початку він сам повертався в режим очікування, після заміни конденсаторів він почав вмикатися.
  •  

rl55

На сам коллектор приходит напряжение? И сколько вольт писать надо. Бывают плохие пайки контактов ТДКС.
И что за проблема со щупами? Уж без измерений никак нельзя приступать к ремонту. Питание - вот с чего начинается ремонт (хотя, на первом месте, все же, внешний осмотр).
Часто причиной ухода в защиту является пробой кадровой МС. Питается она от ТДКС. Проверяется отпайкой соотв. выпрямительного диода. Ну и все цепи выпрямителей ТДКС надо проверить.
Со схемой определился? М28 подходит?
Тут есть картинки и схемы разных модификаций http://monitor.espec.ws/section1/topic123082.html
  •  

Ігор

Так, якраз М28, (схема є в комп'ютері), сьогодні знайшов згоряний резистор, який по схемі позначений як запобіжник, після заміни результату немає.

Літом купив новий тестер, який має більші діапазони вимірювань, але шупи в ньому мені одразу не сподобалися (якість їх недуже) тепер взагалі зламалися, і ізоляція біля тестера почала переламуватися. Тому боюся з ними лізти під напругу, коли буду в БЦ просто куплю нові. На тестері, що за 30 грн, були кращі.
  •  

yadro

Я би краще замість тестера купив осцилограф.
  •  

Ігор

Є осцилограф.
Знайшов короткозамкнений транзистор.
  •  

rl55

Что за транзистор? Если ключ строчной, то у него Э-Б звонится в схеме накоротко через обмотку согласующего трансформатора.
А вот осциллографом очень удобно посмотреть запускающие импульсы на базе ключа строчной развертки. Если они есть, то надо рыть в выходном каскаде строчной, если нет, то в предыдущих по схеме узлах.
  •  

Ігор

Так, ключ. Я помітив, що дзвонилися всі три виводи. Після того, як випаяв і перевірив транзистор, знайшов між двома виводами КЗ. Закорочена база здається з колектором. А на платі дзвоняться колектор і емітер через трансформатор.
  •  

rl55

А как же ты, Игорь, говорил, что питание на ТДКС подается? При пробитом транзисторе этого бы не было - БП сразу бы в защиту уходил.
  •  

Ігор

Перерізав доріжку, яка подає 112 В, і підключив лампочку. Потім спаяв назад.
  •  

rl55

Так надо же точно все описывать и по существу. Тут каждая мелочь влияет на правильный ответ.
А так ты еще два года будешь его ремонтировать...
  •