Кабельне телебачення DVB-C

Автор kopop, Жовтень 22, 2012, 10:38:44

Попередня тема - Наступна тема

kopop

Цитата: "Radiostyle" post=35708http://www.youtube.com/watch?v=k1zI7ezIQEA&feature=youtu.be ;)
оце так, а де ви його знайшли? Я не бачив його у своєму аккаунті у ютюбі у вкладці моє відео.
  •  

Radiostyle

Цитата: "kopop" post=35710оце так, а де ви його знайшли? Я не бачив його у своєму аккаунті у ютюбі у вкладці моє відео.
Завантажив з файлообмінника, та "залив" через свій.
  •  

kopop

Схоже у мене висне пошта, а відео повинно було вже прийти мені на ютюб.
  •  

fediv

А при чому тут "цифрове - не цифрове, кабельне - не кабельне" ?
В телевізорі поганий відеовхід, він просто потребує ремонту. Візьміть у сусіда інший телевізор, подайте той самий відеосигнал.
Варіант 1. Буде показувати чудово, значить, проблема в вашому телевізорі.
Варіант 2. Буде показувати так само погано, тоді позичаєте у когось інший кабельний декодер (тюнер), та й з'єднувальний кабель візьміть інший, і перевіряєте на своєму телевізорі.
Далі:
Варіант 1. Показує добре, ви бракуєте свій декодер.
Варіант 2. Показує так само погано. НЕ ПОВІРЮ, бо цього варіанта не буде.
От ЯКЩО БУДЕ, тоді й продовжуйте цю тему на форумі.
  •  

kopop

все з ютюбом я вже розібрався і зараз буде ще один мій пост у якому буде залитий цей самий ролик.
UPD:
Як і обіцяв у попередньому пості: http://youtube.com/watch?v=Yh3htlIkrxY&feature=plcp
  •  

Ігор

Краще залишити так як і є щоб не втратити сенс розмови. А далі в цій темі продовжувати обговорювати Цифрове кабельне телебачення.
  •  

mikhail

я спочатку не зрозумів про що йде мова...
  •  

vital-fm

Якщо з ефірним все зрозуміло, перехід на цифрове в 16-му, а ось як з кабельним?
Адже пакети то цифрові дорожчі, і не дуже спішать до них аналогові абоненти переходити.
На сайтах, тої ж волі пишуть, що пакети активні до останнього користувача, а хіба їм це вигідно?
  •  

admin

Дивись.  У діда стоїть старий Електрон і він дивиться аналоговий соцпакет. А якщо перейти на аналог, то дід за тюнер має заплатити 30-40 баксів, а він буде?. Тому або потрібно зберегати діда подарунковим "безкоштовним" тюнером. або забувати про діда клієнта. Перше може колись окупиться, а може і ні. Друге точно провал.
  •  

mikhail

Електронів мало але вони є ))) зараз переважно у більшості кінескопні ящики і поки працюють то і добре ....  бо купують телевізор у нас один на 10-15 років ....
  •  

pavlo_r

Цитата: admin від Січень 10, 2015, 18:10:08
Дивись.  У діда стоїть старий Електрон і він дивиться аналоговий соцпакет. А якщо перейти на аналог, то дід за тюнер має заплатити 30-40 баксів, а він буде?. Тому або потрібно зберегати діда подарунковим "безкоштовним" тюнером. або забувати про діда клієнта. Перше може колись окупиться, а може і ні. Друге точно провал.
Якщо мова йде про кабельне телебачення, то лідер цієї галузі "Воля" тюнера роздає в оренду по 12,90 в місяць (були на момент мого звільнення). Телевізор Електрон може викликати труднощі з підключенням тюнера, але при бажанні на складі завжди можна знайти Homecast C3200 з модулятором. Ну і Ціна мінімального пакета (без оренди) була всього лиш на 2 гривні вища за ціну аналога. Крім того, перехід на цифру стимулюється перенесенням у цифрові пакети найбільш рейтингових каналів і заповненням аналогу всяким шлаком+соц.пакет.
Цитата: vital-fm від Січень 10, 2015, 17:58:00
Якщо з ефірним все зрозуміло, перехід на цифрове в 16-му, а ось як з кабельним?
Кабельщики не зобов'язані вимикати аналог
Цитата: vital-fm від Січень 10, 2015, 17:58:00
На сайтах, тої ж волі пишуть, що пакети активні до останнього користувача, а хіба їм це вигідно?
Хай розкаже це своїм абонентам в Рясному-1 і Рясному-2, де вже кілька років як вимкнули аналог.
  •  

admin

офігенний бізнес. 40 баксів розділити по дві гривни.... 240 місяців? усього-то 20 років. тюнер раніше  сдохне
  •  

pavlo_r

Чому по дві гривні? На той час такий  тюнер коштував приблизно 300 гривень. 12,90*12=154,80 грн в рік. За два роки шкатулка себе окуповує і навіть прибуток приносить. Тим більше, що при відключенні тюнер повертають і потім ставлять іншому дураку, який на це підписався
  •  

admin

винуватий, не так прочитав.
ок 12.9 тюнер, а пакет мінімальний скільки?
  •