Кабельне телебачення DVB-C

Автор kopop, Жовтень 22, 2012, 10:38:44

Попередня тема - Наступна тема

kopop

У мене цифрове тб воля і у мене постійно скачуть рамки на телевізорі. Чому це?
  •  

mikhail

нічого не зрозумів... так як і не зрозумів сенсу створення цієї теми
  •  

kopop

Ну, там на екрані телевізора підстрибує зображення просто. А я не знайшов підходящої теми щоб написати туди, ато усюди т2 а у мене dvb-c , от я і створив цю тему.
  •  

Ігор

kopop, спробуйте зробити фото або записати відео добавте сюди. Щоб можна було побачити що там?!
  •  

Vova.UA

Цитата: "kopop" post=35684от я і створив цю тему.
Щоб не заплутувати користувачів, можна уточнити - "Цифрове кабельне мовлення"  :good:
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

anatolij69

А викликати того,хто підключав,або зверніться в сервісний відділ вашого оператора.
  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=35685kopop, спробуйте зробити фото або записати відео добавте сюди. Щоб можна було побачити що там?!
я не зареєстрований у жодному відеохостингу а відео в мене вже є.
  •  

pavlo_r

  •  

kopop

Зареєструвався у ютюбі, відправив відео на зазначений емейл  а воно не з'явилося у моєму аккаунті.:-(
  •  

Ігор

Як я зрозумів Ви скидали з телефону. Перевіряйте, має з'явитися, я вчора так само добавляв. Або перевірте e-mаіl.
  •  

kopop

Правильно, я скидував на e-мейл з телефону щойно перевіряв ютюб  та емейл- глухо:( нічого нема. А пошта в мене на i.ua.
  •  

Vova.UA

AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Дивно, а пошта співпадає? Спробуйте ще раз.
  •  

kopop

Авжеж співпадає, але перевірив і ніякого результату.
  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=35685kopop, спробуйте зробити фото або записати відео добавте сюди. Щоб можна було побачити що там?!
не знаю чи опублікується моє відео у цьому пості але ось посилання з файлообмінника: http://files.mail.ru/L2GWXC на цьому відео фрагмент прийому телеканалу «БТБ» який найгірше приймається.
  •