Интернет-радиоприёмники для Авто

Автор iskostya, Січень 03, 2013, 13:20:40

Попередня тема - Наступна тема

iskostya

Начну с поздравления с Новым 2013 годом всех посетителей данного ресурса!
Ну а теперь по теме:
Уже видел рекламу интернет-радиоприёмников для автомобилей (а знакомые, которят, в новых авто уже они и так установлены). Кто имел возможность поюзать? Что хорошего\плохого об этих девайсах скажите?
один из способов:
https://www.youtube.com/watch?v=3UiUaxP7zms

способ № 2
Интернет радиоадпатер


 •  

Don_Andrey

1) Цена вопроса. Притом как устройств так и мобильного траффика. Можно взять MiFi роутер как на видео и через WiFi гнать интернет на смартфон, можно непосредственно в смартфон вставить карту с подключенным интернетом, можно купить магнитофон с поддержкой USB модема, сейчас вообще, много что можно.
2) Качество интернета. Поток будет нужен как минимум в 128Kbit т.е. грубо это половина от предела для технологии EDGE. Из личного опыта скажу что Life по Донецку такую скорость обеспечивает примерно 90% времени тестирования. МТС ровно наоборот, сеть перегружена, сплошное молчание и буферизация потока. Киевстар не пробовал, но думаю результаты будут не хуже Лайфа. За городом ситуация ухудшается, трансмиссия подведенная к сайтам не такая пропускная как в городе, залипы и тишина будут увеличиваться. Слушать постоянно заикающееся радио - очень раздражительно.
Плюс ко всему этому придется платить за более-менее безлимитный тарифный план интернета, а это в нашей стране стоит не меньше тридцати гривен в месяц (Киевстар Интернет без границ, Life Безумный день, МТС MAX Energy), конечно есть различные региональные предложения, но они как правило временные,к тому же не для всех.
Так же отмечу, что к сожалению при активной передаче данных (читай прослушивание радио) в сети МТС к вам не смогут дозвонится, поэтому для постоянного использования  потребуется еще одна сим-карта.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
 •  

pavlo_r

life в Донецьку ще непогано працює з інтернетом. У Львові і за містом слухати потік 128 Кб/с. через цю мережу трохи проблемно, для цих цілей використовую 3Mob, а от із 48 Кб/с АСС+ лайф дає раду ідеально, але українських станцій (принаймні цікавих мені) в цьому стандарті в онлайні нема, хоча якість звучання досить хороша. Про це можу судити по RMF FM, яку часто слухаю з інтернету під час прогулянок чи поїздок з міста в місто саме через мережу life. За весь час обірвало трансляцію лише один раз - коли в якомусь селі під Рава-Руською зникло покриття.
 •  

admin

Я коли буваю в Україні - Лайф ну просто не можливо використовувати для інету
 •  

pavlo_r

Два дні порівнював на одному телефоні (SAMSUNG S6102 Duos)  Інтернет life i МТС - особливої різниці не помітив, тому скоріше всього це залежить від регіону або каналу доставки трафіку між БС та маршрутизатором оператора. Найгірший інтернет на півночі Буського району - це Київстар, в Жовкві, де живу постійно лайф стабільно забезпечує швидкість 100-110 Кб/с, що хоч і не межа для EDGE, але мобілці достатньо. Про Київстар тут нічого сказати не можу, у мене вдома нема жодної сімки цього оператора.
 •  

iskostya

Цитата: "pavlo_r" post=41402life в Донецьку ще непогано працює з інтернетом
Да, знакомые с Донецка в авто постоянно слушают интернет-радио. Говорят очень стабильно там по лайфу.
Кстати что интересно - делился знакомый, говорит рекламу на фм радио стало ещё хуже продавать. Рекламодатели требуют ещё большую скидку, чем есть, аргумент - в интернете нет версии ретранслятора с местной рекламой, только Киевский эфир.
 •  

admin

Цитата: "pavlo_r" post=41408Два дні порівнював на одному телефоні (SAMSUNG S6102 Duos)  Інтернет life i МТС - особливої різниці не помітив, тому скоріше всього це залежить від регіону або каналу доставки трафіку між БС та маршрутизатором оператора. Найгірший інтернет на півночі Буського району - це Київстар, в Жовкві, де живу постійно лайф стабільно забезпечує швидкість 100-110 Кб/с, що хоч і не межа для EDGE, але мобілці достатньо. Про Київстар тут нічого сказати не можу, у мене вдома нема жодної сімки цього оператора.
[strike]на правах оффтопа[/strike] забыл что мне разрешено
що скажеш про S6102? кажуть дуже глючний з 2ма сім картами?
 •  

pavlo_r

Двоякі враження. Я його власне купив, бо випадково влаштував вільне падіння попередньому телефону і розбив дисплей. Телефон дешевий, тому чогось особливого я від нього і не очікував. Сказати що глючний не можу, але малий об'єм оперативки таки дається в знаки: рідко коли виходить працювати з кількома програмами одночасно (не враховую плеєра, і фм радіо + ще щось), телефон просто закриває неактивні для економії пам'яті. Радіо з інтернету відтворює без проблем, але інші функції телефону при цьому можуть підгальмовувати, особоливо при АСС+. Іноді видає помилку додаток від каналу новин 24 і закривається примусово, але гадаю, що це баг самої програми. Про дві сімкарти можу сказати наступне: в телефону один радіомодуль, тому, одночасно працювати обидві не будуть, що трохи розчарувало, адже я пропустив цей пункт коли вивчав характеристики апарата. Також неможливо працювати в інтернеті під час розмови по сім-карті через яку іде передача даних. Нокіа 6303і, яку два місяці тому віддав дружині забезпечує таку функцію там, де вона підтримується оператором, а самсунг ні. Будь-яку сімку можна просто вимкнути в меню, але якихось проблем від роботи обох я не помічаю. Трохи дратує інертність телефону при переключенні з UMTS на роумінг GSM і навпаки. В останньому випадку іноді доводиться вручну знайти UMTS-мережу і зареєструватися в ній. Коли обирав модель - мені був потрібен апарат для роботи в інтернеті і цей телефон з моїми потребами здебільшого справляється.
 •  

admin

Так і думав. 2 радіомодуля та умтс разом просто нема. Нажаль. Я про те що можна купити в ЕС.
 •  

pavlo_r

Нажаль. Доводиться викручуватися: переадресація з life) на 3Mob допомогла вирішити частину проблем
 •  

admin

у мене трохи інша ситуація.
Я 31-го в Данію на 5 місяців.
Італійська сім умтс-шна (3Г)
Датська мабуть теж.
Передивився усе що є, ну ніяк.
Лише 2 мобільних
 •  

pavlo_r

плануєш використовувати італійську в роумінгу паралельно з датською?
Мій телефон, до речі, попереджає, що дві сім-карти не можуть одночасно використовувати UMTS-мережу, лише одна, інша мусить працювати в GSM. Що ж Україні найближчим часом два UMTS-оператора не загрожує.
 •  

admin

Планую. Там лише 50 евроцентів при вхідному або вихідному дзвінку.
 •