Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

zubra

Цитата: Sanio від Листопад 07, 2013, 14:34:24
У мене теж інформація з Києва, що 107,2 МГц дадуть або Кісс ФМ, або Вести ФМ, можливо, швидше навіть Кісс, бо у "Тавра" дуже напружені стосунки склалися з "Говерлою" - ті не можуть сплачувати щомісяця необхідну суму "Тавру" за використання програмного продукту  Кісс ФМ, тому з 2014 року ймовірно буде розірвано договір про співпрацю. І взагалі малоймовірно, що "Тавр" захоче будь-що запускати на частоті "Говерлі". А львівським 107,2 МГц не дадуть - ні ЗІКу, ні Вголосу, ні Львівському радіо!
Sanio а що це за компанія Вголос і яке вона радіо хоче запустити
  •  

Radiostyle

Цитата: vital-fm від Листопад 07, 2013, 14:54:59
За статистикою "Kiss" на останніх конкурсах пролітав.
Хм, цікаво, що ж зроблять на 104,3.
Можливо MFM повернуть.
  •  

vital-fm

Не думаю, може щось місцеве зроблять, по типу Кривого Рогу.
  •  

Radiostyle

Цитата: vital-fm від Листопад 07, 2013, 20:35:00
Не думаю, може щось місцеве зроблять, по типу Кривого Рогу.
Буде видно  :wink:
  •  

pavlo_r

Цитата: Radiostyle від Листопад 07, 2013, 20:29:33
Можливо MFM повернуть.
Хоч MFM не зовсім моя музика, але я був би радий такому розвитку подій. Подобається мені ця станція. Але чомусь в повернення її на 104,3, як і на іншу частоту не дуже віриться.
Щодо 107,2 - може і на краще, якщо заберуть ВЕСТИ. Я так зрозумів, що вони твердо націлені прийти до Львова, то хай краще вже 107.2, а то ще кого місцевого борони Боже викуплять
  •  

vasil1997

А что это вдруг радейки начали заботиться о посёлках в Крыму??
  •  

vital-fm

Може під переноси частот йдуть.
  •  

Yuriy

Цитата: vasil1997 від Листопад 07, 2013, 21:50:49
А что это вдруг радейки начали заботиться о посёлках в Крыму??
Может радио "Крым" хочет вещать?   
  •  

vasil1997

или ХИТ ФМ перенесёт частоту из Белогорска :cry:
  •  

vital-fm

vasil1997
Почали за здравіє...
Ти ж ніби про конкурс запитував.
"Хіт" до 21 січня ще має час.
  •  

vasil1997

ага!
Вот так сказать момент истины!
  •  

taras_l

Цитата: Sanio від Листопад 07, 2013, 14:34:24
У мене теж інформація з Києва, що 107,2 МГц дадуть або Кісс ФМ, або Вести ФМ, можливо, швидше навіть Кісс, бо у "Тавра" дуже напружені стосунки склалися з "Говерлою" - ті не можуть сплачувати щомісяця необхідну суму "Тавру" за використання програмного продукту  Кісс ФМ, тому з 2014 року ймовірно буде розірвано договір про співпрацю. І взагалі малоймовірно, що "Тавр" захоче будь-що запускати на частоті "Говерлі". А львівським 107,2 МГц не дадуть - ні ЗІКу, ні Вголосу, ні Львівському радіо!
Цитата: Radiostyle від Листопад 07, 2013, 20:29:33
Можливо MFM повернуть.
Стосовно конкурсу на частоту 107,2 Фм у Львові то цілком можливо, що буде або Кісс Фм або Вести Фм, хоча й не виключаю можливості появи Релаксу або Перець Фм. Якщо припустити, що частоту віддадуть все ж таки Кісс Фм, то на 104,3 може появитись Перець Фм. А стосовно проекту Вести Фм, то цілком можливо, що Гужва викупить в УМХ частоти "ТРК Студія Пілот" та "Фірма Волинь" І тоді Вести Фм можуть зазвучати на частоті 103,9 Фм у Львові.
  •  

zubra

Цитата: taras_l від Листопад 08, 2013, 20:40:42
Стосовно конкурсу на частоту 107,2 Фм у Львові то цілком можливо, що буде або Кісс Фм або Вести Фм, хоча й не виключаю можливості появи Релаксу або Перець Фм. Якщо припустити, що частоту віддадуть все ж таки Кісс Фм, то на 104,3 може появитись Перець Фм. А стосовно проекту Вести Фм, то цілком можливо, що Гужва викупить в УМХ частоти "ТРК Студія Пілот" та "Фірма Волинь" І тоді Вести Фм можуть зазвучати на частоті 103,9 Фм у Львові.
А звідки у вас вся ця інформація
  •  

superskidki

Где можно посмотреть список претендентов на ту или иную частоту радио канала, которые выставлены на конкурс?
  •  

admin

их обычно ТК выкладывает, после заседания НР
  •