Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

zubra

Говорять ,що частоту 107.2 фм у Львові отримає Баграєв ,а Зіку і обласному львівському радіо цю частоту не дадуть
  •  

АДВ

Цитата: zubra від Листопад 06, 2013, 20:15:29
Говорять ,що частоту 107.2 фм у Львові отримає Баграєв ,а Зіку і обласному львівському радіо цю частоту не дадуть
kiss? А на Говерлу релакс пустять?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

zubra

Цитата: АДВ від Листопад 06, 2013, 20:48:12
kiss? А на Говерлу релакс пустять?
Напевно що так .Релакс появиться у Львові
  •  

zubra

Але мені це не подобається що Релаксу дадуть частоту, краще би дали місцевому мовнику Зіку чи львівському радіо Знову все вирішують гроші і хабарі оскільки вже майже 100% відомо ,що частоту дадуть Баграєву
  •  

vital-fm

Не вірю в "Тавр" на 107,2, "Вести" цілком можливо.
  •  

admin

Цитата: zubra від Листопад 06, 2013, 21:07:29
Але мені це не подобається що Релаксу дадуть частоту, краще би дали місцевому мовнику Зіку чи львівському радіо Знову все вирішують гроші і хабарі оскільки вже майже 100% відомо ,що частоту дадуть Баграєву
розпочинаємо
це кому відому?
  •  

zubra

Цитата: admin від Листопад 06, 2013, 21:36:08
розпочинаємо
це кому відому?
Відомо людям які пішли на цей конкурс на цю частоту
  •  

admin

#997
ага, так їм і розповіли.
Давай ПІБ, посади, яким чином надавали інформацію.
Бо на цьому форумі веж був один мега інформатор. який все 100% знав про справи у львівському ТРМ, тільки нічого не збувалось
  •  

zubra

Цитата: admin від Листопад 06, 2013, 21:57:31
ага, так їм і розповіли.
Давай ПІБ, посади, яким чином надавали інформацію.
Бо на цьому форумі веж був один мега інформатор. який все 100% знав про справи у львівському ТРМ, тільки нічого не збувалось
Я ж кажу що це плітки ,про це говорять ,а як буде насправді дізнаємось 13 листопада ,але такі розмови йдуть ,що Баграєву дадуть частоту у Львові
  •  

admin

От і кажи плітки, а не 100%.
  •  

АДВ

порядок денний за 13-те листопада на сайті нр
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

АДВ

21. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення з використанням частоти 69,2 МГц у м. Харкові.

хто ж таке велике місто виграв з УКХ? Проповідники???
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

admin

  •  

Sanio

У мене теж інформація з Києва, що 107,2 МГц дадуть або Кісс ФМ, або Вести ФМ, можливо, швидше навіть Кісс, бо у "Тавра" дуже напружені стосунки склалися з "Говерлою" - ті не можуть сплачувати щомісяця необхідну суму "Тавру" за використання програмного продукту  Кісс ФМ, тому з 2014 року ймовірно буде розірвано договір про співпрацю. І взагалі малоймовірно, що "Тавр" захоче будь-що запускати на частоті "Говерлі". А львівським 107,2 МГц не дадуть - ні ЗІКу, ні Вголосу, ні Львівському радіо!
  •  

vital-fm

#1004
За статистикою "Kiss" на останніх конкурсах пролітав.
Хм, цікаво, що ж зроблять на 104,3.
  •