Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

#2040
Та нема вже коли думати, вони мають ще за півроку до закінчення ліцензії подати на переоформлення, а взагалі, за трансляцію news one на першому нема чого їм продовжувати.
  •  

kotenko.

Я не можу зрозуміти, чого Перший зараз переоформляється, адже через поміняється керівництво НСТУ, і знову прийдеться переоформлювати, а значить, у березні НСТУ витратило зайві гроші.
Я був в шоці, коли дізнався, що БУЛА ліцензія на 38 ТВК (1 КВт) в Лубнах, а зараз на ньому канал Україна мовить(спитаю про це Нацраду).
#наташанемішай
  •  

vital-fm

Ще рішення не дивився, але в данному випадку все дуже просто, законом передбачено через 10 днів після зміни власників подавати документи на переоформлення в НР, а там далі вже залежить від регулятора, якби вони хотіли, то б потягнули до квітня, коли зміниться керівництво, але нехочуть і переоформляють зараз.
Та й економія не буде такою великою, адже, надіюсь, встигнуть оптимізувати ліцензії до зміни керівництва.
  •  

admin

Цитата: kotenko. від Березень 18, 2017, 11:02:36
Я не можу зрозуміти, чого Перший зараз переоформляється, адже через поміняється керівництво НСТУ, і знову прийдеться переоформлювати, а значить, у березні НСТУ витратило зайві гроші.
Я був в шоці, коли дізнався, що БУЛА ліцензія на 38 ТВК (1 КВт) в Лубнах, а зараз на ньому канал Україна мовить(спитаю про це Нацраду).

Там там НР наче обом ліцензії видала)))) якщо мені пам'ять не зраджує.
  •  

Влад

  •  

Влад

Цитата: vital-fm від Березень 17, 2017, 21:50:33
Ага, нехай реанімують 936 під Культуру і буде норм, перший канал у верхньому, другий в нижньому, а третій на СХ...
Але це вже після євробачення.


Ну які середні?? Не чути їх у великих містах зовсім. Під Харковом в Таранівці передавач стоїть, а в Харкові його не чути, тільки на відкритій місцевості.  А нижній діапазон??  Вже за 30 км від Харкова сигнал пропадає і УР-1, Променя в УКХ..
  •  

admin

#2046
Цитата: Влад від Березень 18, 2017, 19:16:30
А нижній діапазон??  Вже за 30 км від Харкова сигнал пропадає і УР-1, Променя в УКХ..
А які проблеми у нижнього діапазону? Потужність потрібно нормальну ставити.
  •  

Влад

А хто слухає його і на чому?
  •  

admin

Люди його слухають на приймачах в яких є цей діапазон (їх не так вже й мало як може здатися).

Але це вже інший ракурс проблеми. У тебе претензії були до радіусу покриття. У цьому плані, при інших однакових параметрах, УКХ краще за FM, бо частота нижча.
  •  

BanderaTV

Я от не розумію.
Зараз вимикають УР1 на УКХ та переводять мовлення у FM.
Так чому б не запустити на вивільнених частотах "Культуру" або "Промінь" в містах де їх мовлення відсутнє взагалі?
  •  

Ігор

Мабуть для економії коштів, з'явився УР-1 в пепвному місті, вимкнули його в УКХ, а кошти на його трансляцію підуть на Fm.
І який сенс гратися з УКХ, якщо його мало хто слухає?!
  •  

Влад

Цитата: admin від Березень 19, 2017, 09:29:19
Люди його слухають на приймачах в яких є цей діапазон (їх не так вже й мало як може здатися).

Якось не так давно УР-1 на 67.13 було просто препогано чути,хоча вежу в мене видно з вікна. Інженеру ХОРТПЦ я додзвонився на третій день. І за цей час ніхто нічого не помітив і не телефонував ніхто,  крім мене
  •  

admin

Ніхто не зателефонував та ніхто не помітив можуть дуже відрізнятися. Та й з альтернативою у Харкові не дуже.
  •  

Formally 20

  •  

Formally 20

  •