Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

asdef78

Прошу ответить мне (я не в курсе тонкостей кворума НР). Из 7 членов есть 5... разве это не кворум?
  •  

Andrii

#2296
Цитата: asdef78 від Травень 29, 2018, 14:23:07
Прошу ответить мне (я не в курсе тонкостей кворума НР). Из 7 членов есть 5... разве это не кворум?
Членів Нацради повинно бути 8 (одного не призначено), кворум 2/3 від 8 - 6 (бо 5/8 < 2/3). Я так розумію.
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

krasaffcheg

Да, согласно регламента, на заседании должно быть минимум 6 членов НацРады
  •  

kotenko.

шкода, що в мене не болить так спина, як в черниша, перед важливими справами.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

а якшо, то так можна скоро й битами можна отримати удари не лише по спині.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

Черниш не з четвірки президента, а ВР ще й досі четвертого члена регулятора не призначила, то ж можна знову на ВР всі проблеми звалити, мовляв, саботаж і т.д.
П.С. Зверніть увагу, про ЦВК депутати говорять, про інші призначення також, а про НР і думати забули, навіть популісти мовчать. Ніби комітет робив якісь відбори, але віз і нині там.
  •  

DVB

Цитата: vital-fm від Травень 29, 2018, 18:20:15
П.С. Зверніть увагу, про ЦВК депутати говорять, про інші призначення також, а про НР і думати забули, навіть популісти мовчать.
Ну, теперь могут вспомнить. Более того, как бы не случилось, что конкурс на цифровые лицензии, будет выдавать уже новый состав НР. Цена вопроса слишком высока, что бы зависеть от двух кукол и их хозяина.
  •  

vital-fm

Там сильно розкидані терміни до нового складу, під ударом хіба що Артеменко, парламентська трійка до наступного року точно втримається.
Якщо і згадають за четвертого по квоті, то місяць на заяви, потім голосування...
До вересня явно не встигають, хіба що процедура проведена і лежить під сукном, а детектор про це мовчить.
  •  

kotenko.

Детектор про сьогоднішнє так зване засідання Нацради взагалі промовчав. Ну звичайно ж, сіамським близнюкам НСТУ, треба ж зразу вивалити на першу картинку Юровську, де вона розказує про пітчинги в регіональних філіях.
#наташанемішай
  •  

krasaffcheg

Чогось я впевнений, що сьогодні засідання знову не відбудеться. Спину так швидко не лікують. Та й здоров'я у людей похилого віку часто підводить.
  •  

kotenko.

#2305
Ждем
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Цитата: krasaffcheg від Травень 31, 2018, 07:20:27
Чогось я впевнений, що сьогодні засідання знову не відбудеться. Спину так швидко не лікують. Та й здоров'я у людей похилого віку часто підводить.
Без іронії тут ніяк не обійтись.
#наташанемішай
  •  

Иваныч

#2307
Засідання відбудеться сьогодні о 14:00

kotenko.

#2308
https://www.nrada.gov.ua/zasidannya-natsionalnoyi-rady-znovu-ne-vidbulosya/

Ждем ще 2 тижні. Олігархи досі все мутять і мутять.
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: DVB

vital-fm

Зацікавлені у ВР можуть просувати питання про призначення четвертого члена регулятора, щоб засідання таки відбулося. А то ще у відпустки почнуть ходити до вересня.
  •