Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Село неначе погоріло, Плюси неначе подуріли....  :evil:  :evil:
https://mediananny.com/novosti/2328306/

Олег Черниш:
Цитата«Вчора о 14:15 шість членів Нацради зібралися [для наради] в кабінеті голови на моє прохання. Я запропонував колегам, щоб зняти напругу навколо Нацради (а це і вимкнення аналогу, і продовження ліцензій в мережі «Зеонбуду», і питання призначення та розгляду результатів перевірок), перенести питання призначення перевірок і розгляд результатів перевірок на 27 червня і розглянути ці питання після продовження ліцензій. Колеги не підтримали мою пропозицію, і я змушений був повідомити їх про свою відсутність на засіданні 21 червня. Під час вчорашньої, майже двогодинної бесіди з колегами у мене склалося враження, що побоювання деяких керівників каналів стосовно не продовження терміну дії ліцензії небезпідставні. Сьогодні я написав заяву про відпустку за свій рахунок на 4 дні, починаючи з 20 червня».

Ольга Герасим'юк:
Цитата«Відлітаючи в понеділок зранку, я запропонувала компроміс, який цілком прийнятний: вилучити з порядку денного всі спірні питання – позапланових перевірок та ймовірних накладень попереджень – і перенести ще на одне засідання, де розглянути їх вже після питань продовження ліцензій й за повного складу членів. Це дасть можливість продемонструвати, що санкції не підтасовуються для позбавлення каналів ліцензій – адже саме це й є предметом тривог на ринку. 21 червня пропонувала розглянути той накопичений масив регулярних і нагальних питань, про який весь час говорять колеги в коментарях. Це підтримав і висловив на вчорашній нараді Олег Черниш. Така нарада була. І цю пропозицію було категорично відхилено, як мені повідомили. Змінити порядок денний і «завізувати» питання по цифровим ліцензіям – це не проблема. Всі цифрові мовники знаходяться в Києві – доставити запрошення на засідання, насправді, також не було б проблемою. Мені прикро, що це – конфлікт. Але я наполягатиму саме на такому порядку розгляду питань. Моя мета – європейське регулювання, а не розгадування ребусів».
«Я підписала порядок денний, бо піддалася аргументам. Само по собі довірити колегам не є професійним недоліком. Це нормально, по-людськи. Зараз, коли акцентується саме на факті підписання мною порядку денного, я тим більше впевнююся, що була права, коли пропонувала ще для минулого розгляду, коли захворів Юрій Анатолійович, винести на 21 червня спершу питання продовження ліцензій, а далі розглянути весь масив питань, що накопичилися. Це колеги тоді відхилили. Я пропонувала також відмінити моє відрядження (й відміняла), щоби розглянути питання ліцензій, і завершити розмови, домисли і підозри. Однак колеги переконали, що відрядження пропускати не треба, що різні дискусійні питання вони розглянуть без мене злагоджено, й канали ніхто не буде «підвішувати» загрозами санкцій, на які у всіх членів є різні точки зору. Я засумнівалася потім – і звернулася до колег із цим, поставивши вимогу поміняти порядок денний. Маю таке право. Я не хочу тримати ринок у напрузі й змушувати висувати тривожні для медіа припущення»
  •  

krasaffcheg

Всё тайное стало явным))) "Чтобы не тасовать вопросы, давайте перетасуем вопросы". А какого чёрта? А не проще ли вещателю не нарушать?

Как "Украину" ткнуть в российское происхождение сериалов - так ТСН гаразды. А как сами обгадились...
  •  

Иваныч

А що вони там ділять? . Відключення аналогу і кодування  все одно буде ....... 

krasaffcheg


https://www.youtube.com/watch?v=qfhvDJgk4e0

Манипуляции, манипуляции...

"Тянут с продлением лицензий, чтобы в момент люди остались без ТВ вовсе". Блин, ну Законы для кого? Пока нет решения о непродлении лицензии, канал может вещать и с истёкшей лицензией.
"Решили сначала наказать, а потом выдавать лицензии". Ну Костинский (ох и точат же на него зуб "плюсы") абсолютно правильную вещь сказал. Вопросы по проверкам были на повестке дня ещё в середине мая. Поэтому предупреждения будут раздавать раньше.
"Будут раздавать предупреждения за показ советских фильмов с запрещёнными актёрами. А предупреждение может стать причиной отказа в продлении". А ведь можно было просто не показывать эти фильмы, не рисковать, правда? Ведь уже были прецеденты.
"Зарегистрировали в ВР законопроект, который позволит автоматически продлевать лицензии пяти самым рейтинговым каналам". ШОЗАФИГНЯ. Это что за олигополизация телевизионного рынка? Перед Нацрадой все равны, но некоторые каналы ровнее? Это мне напоминает письмо 1+1 и Интера премьер-министру, где они предлагают отключить весь аналог, кроме Першого и себя любимых. Европейцы, чё.
  •  

vital-fm

Якщо набралось по одному мовнику кілька питань, то спершу розглядають перевірку, потім переоформлення або конбіновано переоформлення та продовження, це стала практика регулятора, про що шум - не розумію.
Нема кворуму - переноситься все, сумніваюсь, що плюси прострочили з подачею документів.
  •  

Radiostyle

  •  

Vova.UA

дива не сталося...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

krasaffcheg

Ну сегодня хоть какой-то результат есть.

Черныша в открытую обвинили в лоббизме. Но при этом пошли на его условия. Т.е. 27 числа пройдёт заседание, на котором будут продлевать цифровые лицензии.
  •  

Radiostyle

https://www.nrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/06/Poryadok-dennyj-2018-06-27.docx
ЦитатаПро внесення змін у додатки до рішень Національної ради № 595 від 26.04.2018, № 627 від 11.05.2018,  № 629 (30) від 11.05.2018, № 656 від 17.05.2018, № 658 від 17.05.2018 «Про затвердження конкурсних умов».
що це може означати?
  •  

kotenko.

krasaffcheg, цирк та й годі. Спочатку продовжимо ліцензії, тоді будем результати перевірки оголошувати. Значить, там просто візьмуть до відома.

Потрібно міняти принцип обрання членів Нацради. Не від президенту і від парламенту їх відбирати, а щоб ті, хто мають стати членами, були рівновіддаленими від гілок влади і не мали досвіду роботи в медіахолдингах.

Особливо останнє зараз сильно дошкуляє і, можливо, навіть впливає на вибори в наступному році.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

Баранов уже був членом нр...
  •  

asdef78

Цитата: Radiostyle від Червень 21, 2018, 16:39:19
https://www.nrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/06/Poryadok-dennyj-2018-06-27.docxщо це може означати?
https://www.nrada.gov.ua/category/fm-frequency/
вот тут все эти конкурсы (ссылки активные)
возможно медиагруппы "попросили№ изменить условия конкурсов, под свои каналы пока без лицензий в цифре...
  •  

Radiostyle

#2337
  •  
    Подякували за цей пост: admin, DVB

Иваныч

#2338
Ну пішла і пішла. Вона більше плюси прикриває, а не суспільне (НСТУ) на мій погляд.

kotenko.

Коли Аласанія пішов із НТКУ, вона звідти пішла зі своєю програмою.
Отакий наш Пирятин, якшо тільки якийсь геморой, то одразу в кущі.



#наташанемішай
  •