Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

vetal-rock

  •  

vital-fm

Не на всі частоти НСТУ подавались.
  •  

vetal-rock

Рішення 20.09
https://www.nrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/20_09.zip

Засідання 27.09
https://www.nrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/Poryadok-dennyj-2018-09-27.docx

Визначатимуть переможців конкурсу в мультиплексі МХ-5.
  •  

Formally 20

Самое интересное будет с цифровыми лицензиями 112
  •  

Formally 20

Члены медиарегулятора боятся Медведчука?
Нацсовет перенес рассмотрение вопроса продления цифровых лицензий «112 Украина» https://mediananny.com/novosti/2329962/

Немного не в тему, но вопрос аналогичный:
Суды боятся Медведчука?
Суд визнав незаконним втручання Вікторії Сюмар у справу про напад на журналістів «Схем» https://detector.media/community/article/141323/2018-09-27-sud-viznav-nezakonnim-vtruchannya-viktorii-syumar-u-spravu-pro-napad-na-zhurnalistiv-skhem/

Что у вас, блин, происходит? (злюсь)
  •  

vetal-rock

#2435
  •  

Formally 20

Интересно какие частоты и по каким критериям будет очередной радиоконкурс?
  •  

Formally 20

  •  

taras_l

А претенденти на частоти вже відомі?
  •  

Sanio

У Львові на 88,2 МГц, 30 Вт, є три учасники - "Львівське радіо", "Перший Західний" і "Телеканал "Прямий". Найбільше інтрига, що перші дві компанії - комунальні - за частоту боряться Львівська міська рада і Львівська обласна рада. Але оскільки це не форматний конкурс  для радіо громад, а для розвитку загальнонаціональних мереж, то швидше за все частоту отримає "Прямий ФМ" (і не тільки у Львові). НСТУ не подавалося, бо їм 30 Вт не цікаво у Львові ні для "Променя", ні для "Культури". А збільшити потужність на 88,2, як кажуть в УДЦР, навряд чи хтось зможе, бо Польща не погоджує більше 30 Вт -будуть завади для їхніх станцій.
  •  

kram2000

Мені здається, що скоріш за все львівську частоту отримає радіостанція Обласної ради ("Перший Західний"). Поскільки, у телеканала вже є регіональна цифрова мережа (але без Львова). Треба враховувати цей факт. І мені дивно, чого ТАВР не подав на конкурс Релакс. Львів же один з єдиних найбільших обласних центрів (враховуючи ще Одесу), де поки що не мовить радіостанція.
Щодо "Прямого ФМ", то не думаю, що тут вона отримає частоту. Для цього хай купляють все ж таки "П'ятницю", я не проти.
  •  

taras_l

Цитата: kram2000 від Жовтень 06, 2018, 20:09:52
І мені дивно, чого ТАВР не подав на конкурс Релакс. Львів же один з єдиних найбільших обласних центрів (враховуючи ще Одесу), де поки що не мовить радіостанція.
Вони тепер задумалися, чи їм подавати документи на Русское радио, чи на Релакс :lol: Але якщо говорити серйозно, то я також не розумію ТАВР. Для того ж таки Релаксу, це був би великий плюс - розширення мовлення на Львів. Щодо інших претендентів: Львівське радіо - це регіональне радіо від суспільного? Якщо так, то впринципі нормальний варіант. Радіо від каналу Перший Західний - взагалі не чув і не знаю що це за проект? А радіо Прямий ФМ не хочу взагалі слухати. Досить каналу Прямий, який мало хто дивиться тому що він зіпсувався. Але це вже інша тема
  •  

kram2000

Щодо Прямого, то це ще проукраїнський канал, на відміну від попередніх, які створював Олексій Семенов (112 та NewsOne). В успіх "Прямого ФМ" я мало вірю, бо на цьому ринку вже існують два потужних гравця, які виробляють якісний продукт - УР-1 і Радіо "НВ".

Sanio

Цитата: taras_l від Жовтень 06, 2018, 22:46:14
Вони тепер задумалися, чи їм подавати документи на Русское радио, чи на Релакс :lol: Але якщо говорити серйозно, то я також не розумію ТАВР. Для того ж таки Релаксу, це був би великий плюс - розширення мовлення на Львів. Щодо інших претендентів: Львівське радіо - це регіональне радіо від суспільного? Якщо так, то впринципі нормальний варіант. Радіо від каналу Перший Західний - взагалі не чув і не знаю що це за проект?
А навіщо "Тавру" подавати документи на частоту, яку вони наперед знають що не отримають і платити конкурсну гарантію? Та і вартість ліцензії 490 тис. грн. не співмірна з потужністю 30 Вт. Навіть НСТУ не бере участь у конкурсі, хоча їм ліцензія видається безкоштовно. А все через те, що частота проблемна і з 30 Вт не буде нормального покриття навіть у місті і в авто неможливо буде слухати радіо.
"Львівське радіо" немає ніякого стосунку до суспільного - це новостворене ЛКП "Львівське радіо" - комунальне підприємство, якому від суспільного залишилось історичне приміщення радіо і студії на Князя Романа.
  •  

Sanio

Цитата: kram2000 від Жовтень 06, 2018, 22:53:37
Щодо Прямого, то це ще проукраїнський канал, на відміну від попередніх, які створював Олексій Семенов (112 та NewsOne). В успіх "Прямого ФМ" я мало вірю, бо на цьому ринку вже існують два потужних гравця, які виробляють якісний продукт - УР-1 і Радіо "НВ".
Обидві розмовно-інформаційні радіостанції - УР-1 і НВ - є нейтрально-опозиційними до нинішньої влади, а владі потрібне інформаційне радіо, яке буде контрольованим і на цю роль повністю підходить "Прямий ФМ". Тим більше є інформація, що вони вже будують студію у Львові. Навіщо?
Ну не секрет, що всі конкурси виграють лояльні ТРО і не секрет, що частоти роздають не в стінах Національної ради під час засідання, а в інших стінах, а на засіданні тільки затвержують це голосуванням.
  •  
    Подякували за цей пост: taras_l