Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Але ж Прямому на конурсі можуть відмовити, як і Громадському, по ті же самій причині: Відсутність власної мережі в FM.
А наступний конкурс, який планують оголосити на тому ж самому засіданні, буде створений спеціально для "Прямого ФМ", я так думаю.
  •  

vital-fm

Sanio
А на область перший західний подавався?
Якщо так, то можем мати мережу, думаю прямий на конкурсі у Львові пролетить, як гуцульське радіо на минулому.
kram2000
Має цифрову частоту, подався на тимчасове мовлення, якщо захочуть - не відмовлять, інша справа в потужності та представленні, Андрейко вміє відправляти частоти в резерв, так що подивимось.
Буде цікаво, хто візьме частоту, я за когось з комунальних.
  •  

Radiostyle

#2447
Цікаво, хто ж на БЦ все таки подався, якщо НВ сказали не подаватися
тавровики з Relax, минулого разу лише мелодія йшла, рокс ні, PowerFM, громадське, і суспільне, ото буде прикольно, як і Промінь і Культура частоти отримають
  •  

vital-fm

Буде веселіше, якщо прямий фм раніше Києва в БЦ на звичайному фм зазвучить.
:D
  •  

Radiostyle

Цитата: vital-fm від Жовтень 08, 2018, 14:36:04
Буде веселіше, якщо прямий фм раніше Києва в БЦ на звичайному фм зазвучить.
:D
не думаю,що вони взагалі йшли,Костинський сказав,що буде конкурс форматний на інформаційну станцію,зараз замовили частоти,які були закриті 4 і 5 твк,конкурс має бути десь ближче до грудня,в лютому оголосять переможця,і під вибори якраз запустять
а частоту в Києві для старту взяли
  •  

vital-fm

Може, як гуцульське, пулом подалисьь на  всі виставлені, та й щось візьмутьь.
Може громадське подавалось на БЦ.
  •  

Radiostyle

Костинський дав зрозуміти,що цей конкурс (БЦ в тч.) буде для розвитку променя та культури
http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=2068900
  •  

vital-fm

#2452
А в Львові та Кривому розі?
Жаль, що не публікують список тих, хто подався на конкурс, десь за тиждень до підведення підсумків.
Ну хоча б в порядку денному під питанням, як з логотипами юр осіб, що переоформляються.
  •  

vetal-rock

Цитата: vital-fm від Жовтень 10, 2018, 00:20:24
А в Кривому Розі?
Жаль, що не публікують список тих, хто подався на конкурс, десь за тиждень до підведення підсумків.
Вже у четвер побачимо, хто що здобуде на конкурсі.
На мою думку, на три частоти у Кривому Розі (98.7, 102.3 та 104.3), окрім Громадського, претендуватимуть Рокс, Кiss FM, який раніше мовив у Кривбасі та Радіо Максимум. Але я схиляюся до того, що Промінь та Культура розширять своє покриття в FM-діапазоні.
  •  

vital-fm

Тут все залежить від фінансування, сумніваюсь, що 2 частоти їм дадуть, одну в кращому випадку, та й тим більше, якщо докопаються до освоєння вже виграних минулого року...
  •  

Sanio

Цитата: vital-fm від Жовтень 07, 2018, 13:19:10
Sanio
А на область перший західний подавався?
Якщо так, то можем мати мережу, думаю прямий на конкурсі у Львові пролетить, як гуцульське радіо на минулому.
kram2000
Має цифрову частоту, подався на тимчасове мовлення, якщо захочуть - не відмовлять, інша справа в потужності та представленні, Андрейко вміє відправляти частоти в резерв, так що подивимось.
Буде цікаво, хто візьме частоту, я за когось з комунальних.
"Перший Західний" (позивні "Перше радіо") подав заяви на прорахунок 11 частот потужністю 100 Вт кожна по Львівській області, у тому числі одна частота прораховується для них у Львові. Буде конкурс для мовлення громад, де будуть виставлені ці частоти подібно до того як був конкурс для Харківської області.  Тоді всі частоти і отримає "Перший Західний".
Не варто порівнювати  "Гуцульське радіо" з "Прямим ФМ" - за першим стоїть нардеп Княжицький, а "Прямий" курують набагато серйозніші люди. Інтрига лише у тому, що частоту у Львові обіцяли як "Першому", так і "Прямому", а от хто отримає першим частоту залежить від того, у кого серйозніша підтримка в АП. От тільки "Прямий" у пожежному випадку подав документи на конкурс в останній день прийому заяв. А третій претендент - "Львівське радіо" - взагалі немає шансів після того як мер Львова офіційно заявив про свої президентські амбіції.
  •  

Sanio

Цитата: Radiostyle від Жовтень 08, 2018, 14:41:30
не думаю,що вони взагалі йшли,Костинський сказав,що буде конкурс форматний на інформаційну станцію,зараз замовили частоти,які були закриті 4 і 5 твк,конкурс має бути десь ближче до грудня,в лютому оголосять переможця,і під вибори якраз запустять а частоту в Києві для старту взяли
Ви можете не думати, але я бачив список учасників і там є "Прямий ФМ". У Львові три претенденти на частоту - "Перше радіо", "Львівське радіо" і "Прямий ФМ" - всі три нові станції, тільки "Прямий ФМ" вже має цифрову ліцензію на Київ і студію, а обидві комунальні - новачки у радіомовленні. Залишається лише запастися поп-корном і дивитися шоу з Національної ради, де переможці вже розписані наперед :lol:
  •  

Radiostyle

мої ставки на БЦ,Промінь/Культура і Повер
  •  

АДВ

Хто має можливість дивитися онлайн, чи є вже результати перші щодо конкурсу?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

sanyo

#2459
Днепр нсту 89.3.Я лично это не понимаю нсту 100вт...Да один из членов нацрады предложить нсту обратиться в уцдр для увеличения мощности в связи с отключением 5 тв канала..
  •