Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

Цитата: "NDitrix" post=40136І в який спосіб перетягнуть Шансон до обласних центрів?
технічним переносом частоти.  :popcorn:
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

Шансон популярная радиостанция, я сегодня прочитал как минимум 3 сообщения на этом форуме, где пользователи радовались получению Шансоном частом или огорчались фактом что Шансон их не получил.
Абсурдность ситуации, не в том что человеку (вполне возможно и голове НР) нравится Шансон и он за него голосует, а в том что НРКУ и ОДТРК получают частоты на конкурсе со всеми остальными. И никакая власть за 20 лет не подумала это изменить. Вообщем какая страна такая и НР.
  •  

pavlo_r

Цитата: "admin" post=40139Вообщем какая страна такая и НР.
Такі і радіостанції в ефірі. Мені особисто тепер байдуже перенесуть 90,4 до Львова чи ні - для мене вона не існуватиме, як не існує 91,1 та ще десь дев'ять ефірних частот міста, а кому подобається - то нехай і слухає. ІМХО, краще щоб мережеві мовники отримували нові частоти, а не викупали місцевих мовників (я не лише про Львів). А за НРКУ прикро.
  •  

admin

И чуть не забыл. Больше всего вопросов у меня к НРКУ - ну нахрена надо было ляпать языком про утопические идеи гибридных СВ передатчиков, если даже последнему олуху было ясно что ни шиша из этого не выйдет. А теперь имеется чем возразить. Молодцы, мля.
Оновлено о 20:58:34
Цитата: "pavlo_r" post=40140
Цитата: "admin" post=40139Вообщем какая страна такая и НР.
Такі і радіостанції в ефірі. Мені особисто тепер байдуже перенесуть 90,4 до Львова чи ні - для мене вона не існуватиме, як не існує 91,1 та ще десь дев'ять ефірних частот міста, а кому подобається - то нехай і слухає. ІМХО, краще щоб мережеві мовники отримували нові частоти, а не викупали місцевих мовників (я не лише про Львів). А за НРКУ прикро.

Ображаєш. Українські радіостанції, у порівнянні з іншим українським продуктом (якщо не враховувати дівок) дуже якісна річ :super:.

А так дійсно - такі і радіостанції.
  •  

pavlo_r

Цитата: "admin" post=40141Ображаєш. Українські радіостанції, у порівнянні з іншим українським продуктом (якщо не враховувати дівок) дуже якісна річ :super:.
А так дійсно - такі і радіостанції.
Нічого особистого - це все справа смаку, але погодься, якось дивно виглядає коли в ефірі одні лише музичні скриньки. Мимоволі складається враження, що пересічному українцеві нічого більше не треба окрім хліба та розваг у вигляді різних талант-шоу на телебаченні і суцільного бум-бум на радіо. Хоча, мабуть, так воно і є. Як на мене Нацраді зараз потрібно займатися не роздачею частот пачками, а задуматися над збереженням місцевого мовлення, яке останніми роками просто вимирає під натиском радіохолдингів. Щодо НРКУ ти правий, про них повинна подбати держава, як фактичний власник компанії.
  •  

admin

Цитата: "pavlo_r" post=40143Хоча, мабуть, так воно і є.

отож
  •  

АДВ

цiкава також поява радio 24 на Чернiгiвщинi, теж думаю буде перенос до облцентру....
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

velychko.op

Шансон у Горохові і Дубні... я в шоці(((

Європа+ здивували... Русское в Ковелі ... мда)))
Оновлено о 22:53:08
тааакк а де частоту Радіо Трек виграв?
  •  

admin

  •  

Yuriy

Цитата: "Гвоздецкий" post=40107Новая Одесса 90,8 FM 100 Вт Шансон, быстрей бы запустили, надо будет пробовать прием. Хотелось бы еще Шансон в Николаев.
Я уверен,что передатчик из Новой Одессы перенесут в Николаев.
 
Итог конкурса-печальный!
  •  

vital-fm

Цитата: "sohok" post=40134
Цитата: "vital-fm" post=40127А хіба Манжосов давав прес-конференції та інтерв'ю з приводу програми мовлення на середніх хвилях?
Чи може він всі ці роки керував НР і першим почав роздавати ліцензії всяким шансоноподібним?
Чи може він порушення у НРКУ організовує?
Давай відійдемо від емоцій, коли треба бортанути, знайдеться привід, то програма з введення середньохвильового мовлення, то нескасовані санкції, тепер штрафи, цікаво державним ТРО на них знижка теж буде у 90%.
Про прохання голосувати я написав вище.
А ти що захищаєш голову нацради манжосова, який сьогодні закликав голосувати за радіо шансон ,замість того щоб голосувати за НРКУ, це при манжосові відали всі чатоти суперрадіо ,які мали дати НРКУ. МАНЖОСОВ працює головою нацради вже ТРИ роки і за ці роки НРКУ не дали майже зовсім фм частот. Сьогодні члени нацради відмовили НРКУ давати їм фм частоти сказавши НРКУ ,щоб вони йшли на середні хвилі, а директор НРКУ сказав, що вони не можуть йти на середні хвилі, тому що їм на це не дали грошей ,але члени НАЦЗРАДИ на це незважили і не дали НРКУ фм частот. І як після цих дій манжосова і членів нацради, ТИ ЇХ ЗАХИЩАЄШ і говориш ,що манжосов і члени нацради  нівчому не винуватІ

1. Маячня, які ще частоти "Супер радіо" мали відійти НРКУ?
Давай не страждати короткою пам'яттю, "Ретро", стара "Мелодія", нова "Мелодія", "Ера", "Хіт" коли будувались, добудовувались? НРКУ не претендувало хіба?
Не проштовхували хіба "Еру".
Останній пачкований судовий телеконкурс, кому частоти дістались? Може "Культурі"?
Минулий голова НР дуже багато НРКУ частот віддав, позаминулий, то хіба вже цей настільки гірший від попередніх?
І не директор, а заступник, а вони там як лебідь, рак і щука, 1 каже, що середні добре, у другого грошей нема, а позицію директора взагалі тільки на свята чути, "Еру" їм проштовхувати легше було.
Резюмуючи: хто платить, той ви знаєте самі, а хто міфічні плани великі робить - втрачає слухачів.
Не забувайте, що  НР приносить гроші  в бюджет, а від НРКУ ліцензійний збір невеликий, нерівний доступ і можливості, щоб вибити ліцензійний збір з НРКУ, треба їм 10 раз відмовити, оскільки ресурсу нема, а видимість рівних можливостей створити треба, можна віддати те, що важко продати, ну або ж настрій хороший, як в БЦ. Їм треба шукати інші важелі впливу, через ту  ж саму РНБО, чи  перенос вже діючих частот, але за це теж  платити треба.
Пора б президенту держави задуматись, але його видно все влаштовує, він не знає чим НР займається, 4-го члена не призначає.
  •  

Stanislawow

тому що демократія в нас не працює, в демократичному суспільстві це б виглядало так - локальна громада (громадське самоуправління) отримує від нац ради пропозиції,які мовники претендують на мовлення в межах території цієї громади і в демократичний спосіб громада - відкритим голосуванням чи опитуванням визначає,що люди хочуть чути в свому регіоні,а що ні.
я розчарований приходом Нашого Радіо до Франківська, хоча могло бути й гірше - Шансон,але знаю на відсотків 80, що ФМ Галичина більш радо вітали б в нашому місті.
  •  

kopop

Цитата: "ADV" post=40147цiкава також поява радio 24 на Чернiгiвщинi, теж думаю буде перенос до облцентру....
Ага..на 100.0 у Чернігові:)
  •  

vital-fm

Може я некомпетентний в цьому питанні, але скажіть  будь ласка, де це демократичне суспільство живе?
І чи отримує воно радіосигнал на халяву?
Може в демократичному суспільстві немає холдингів? Невірю.
Нам мало виборів, ще серед двох претендентів на радіочастоту референдум робити, так в такому разі, треба на частоті робити щось типу тесту, щоб можна було на щось спиратись при виборі.
А навіть вразі такої схеми роздачі частот слухач від переформатування, переоформлення ліцензії незахищений, ба навіть місцевому комерційному претенденту нічим конкурувати з загальнонаціональним/державним, окрім обіцянок звісно, ну вразі, якщо місцевий успішно не піратив в минулому.
  •  

Alexey

ЦитатаАга..на 100.0 у Чернігові
На 100 не будет, так как в Киеве есть ГАЛА радио на 100 FM. Будет на 99.9, а может быть и на 99.8. Когда-то Мелодия на 101.4 помешала киевскому music радио и ей пришлось подвинуться на 101.3, так же и Стильный Перец, был на 103.0 стал на 102.9.
  •