Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Це тема про засідання НР, а прорахунок і перенос частот це вже УДЦР.
  •  

DOCENT

В Краматорске на 102.2 не подавали заявок ? эта частота просчитана, пираты на ней вещают с очень слабым сигналом и не всегда.
  •  

Ігор

  •  

Slushatel

  •  

АДВ

Цитата: "Slushatel" post=43665«Авторадіо» придбало житомирську радіокомпанію «Форум»
Отже в Житомирі буде Авторадіо
так, телефонував до киян, можливо навiть завтра вже й авторадiо включать, якщо усе гаразд iз технiкою
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

АДВ

сорi за пост пiдряд, тiльки що нр виклала за вчора рiшення на сайтi

додав:
Опапа дурдом, Сiмферiвська 103.7 оформила позивнi Европа ПЛЮС Крым. Гаразд з Europa плас, а що ж Кубряк-столиця щодо цього ? Вiн же за бренд учепився, чи можна всiм аби не УМХ?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Radiostyle

Цитата: "Slushatel" post=43665«Авторадіо» придбало житомирську радіокомпанію «Форум»
Отже в Житомирі буде Авторадіо
Ну це можна було передбачити  ;)
  •  

vital-fm

ADV
А невідомо, коли УМХ почне нові частоти освоювати, і що там у Чернівцях на 100,0?
На рахунок 103,7, Сімферопіль особливо погоди не робить, я так розумію, що тоді судились, бо хотіли мережу розвивати, а з того нічого не вийшло, 103,1 в Херсоні теж протягом певного часу використовували подібний позивний при місцевому ефірі, і можливо перейдуть до УМХ після переносу "Шансону".
Доречі, перевірку тільки пілоту призначили, у Волині зміну позивного не почули видно.
"Ретро" змінило місце розташування передавача в Білій Церкві на Сухоярська 16 (Рішення 160).
  •  

Chevalier

Цитата: "vital-fm" post=43732що там у Чернівцях на 100,0?

На цю мить чернівецька частота 100,0 FM ще мовчить.
  •  

АДВ

Цитата: "vital-fm" post=43732ADV
А невідомо, коли УМХ почне нові частоти освоювати, і що там у Чернівцях на 100,0?

Та наче ж освоюють, авто вмикають й вмикають регiонами, яке мiсто цiкавить, спробую взнати? Знаю тiльки те, що першочергова задача зараз Донецьк-запустити Ретро та Europaплас.
Щодо 100 в нас, не знаю зовсiм,якийсь мiсцевий бiзнесмен отримав частоту,та й що робити з нею буде-х.з.
Оновлено о 13:32:08
Цитата: "vital-fm" post=43732103,1 в Херсоні теж протягом певного часу використовували подібний позивний при місцевому ефірі, і можливо перейдуть до УМХ після переносу "Шансону".
Доречі, перевірку тільки пілоту призначили, у Волині зміну позивного не почули видно.

Херсон 103.1 куплена БРГ,там шарманка може буде,бiзнес чи що ще вони мають. Волинь не почули ,бо волинь не мовить у столицi)))))
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Radiostyle

Цитата: "vital-fm" post=43732"Ретро" змінило місце розташування передавача в Білій Церкві на Сухоярська 16 (Рішення 160).
:дякую:  вкурсі  ;)
  •  

Ігор

Це випадково не там де я [strike]думаю?[/strike] бачив антени?
  •  

Radiostyle

Цитата: "Ігор" post=43767Це випадково не там де я [strike]думаю?[/strike] бачив антени?
Ігоре,ти маєш на увазі ті,що ти бачив з маршрутки на вул. Осипенка?
P.S Мене вчора Женя E.v.g попросив подивитись на Яндекс картах (панорами),знайшов приблизне місце розсташування вул.Сухоярська 16 ?,але ж зйомка ще за жовтень 2011,то їх (антен) там точно немає.
  •  

admin

  •  

E.v.g.

нашли точные координаты

БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ЗАВОД "ЕТАЛОН", ДП в Біла Церква, вул. Сухоярська, 16.

http://www.wikimapia.org/#lat=49.8249305&lon=30.120031&z=17&l=0&m=p&search=%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD
  •