ТРМ в Кiровоградськiй областi

Автор Ilya, Вересень 04, 2011, 22:17:14

Попередня тема - Наступна тема

AntinRud95

Олександрія. 90.7  Перець працює. 97.2, 103.1 - мовлення так і не розпочали. 87.6 УР-1 потужність явно менша. За 10 км від міста ледве приймається, тоді як 105.1 з такою ж ловить майже за 60-70  км.
Йоган фон Ґете
"люди вірять у все, окрім правди"
 •  
  Подякували за цей пост: admin

Denis05ua

Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
 •  

BanderaTV

 •  

DVB

Благовіщенське, змінився RDS на Радіо П'ятниця.
103,1MHz / RADIO P'IATNYTSIA BLAHOVISHCHENSKE (рухомий рядок) + RT: Radio P'iatnytsia Blahovishchenske 103,1 MHz
(Саме так, з правильним апострофом)
 •  

Radio_2019

Було:
103,1MHz / RADIO UKRAYINSKYKH DORIH BLAHOVISHCHENSKE (рухомий рядок) + RT: Radio Ukrayinskykh Dorih Blahovishchenske 103,1 MHz.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 •  

kazankov

В Кропивницькому також змінився рухомий рядов на частоті 100,0 :

100,0MHZ / RADIO P'IATNYTSIA  KROPYVNYC`KYJ / Tel: 050 76-76-411 ;

101.5 FM та 102.6 FM не має мовлення ;
 •  

Radio_2019

Було:
100.0 MHZ / RADIO UKRAINSKYKH DORIH KROPYVNYC`KYJ / Tel: 050 76-76-411 (dynamic) ***** Pop Music + PI Code: 6211 + AF.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 •  

admin

ЦитатаТОВ «Центральноукраїнське бюро новин» у березні 2022 року розпочато мовлення ще у чотирьох населених пунктах Кіровоградської області, а саме: в м. Новоукраїнка, м. Новомиргород, м. Новоархангельськ та смт. Устинівка у форматі МХ-5, за узгодженою з Національною радою «спрощеною» процедурою. Мовлення за спрощеною процедурою здійснюватиметься протягом дії воєнного стану.
Проблемними в частині покриття цифровим телевізійним сигналом  залишаються регіони області з центрами у: м. Благовіщенське, м. Гайворон, смт. Голованівськ, м. Мала Виска, м. Бобринець, м. Світловодськ та смт. Онуфріївська, де прийом цифрового сигналу є невпевненим.
Залишається актуальною відсутність цифрового телебачення
у смт. Смоліне Новоукраїнського району.


Ефірне телевізійне мовлення:

З 01.04.2022 року припинено мовлення в аналоговому форматі  ТОВ Телерадіокомпанія «ТБ Стимул» (логотип «2+2 Стимул ТБ») у м. Кропивницький та у грудні 2022 року переоформлено ліцензію у зв'язку з переходом телекомпанії від аналогового мовлення до цифрового (багатоканального) мовлення (рішення Національної ради від 15.12.2022 р.)


ТОВ «Радіо ТТВ», ліцензія НР№00266-м, ефірне мовлення на частоті 102,6 МГц м. Кропивницький, позивний «Радіо ТТV» з 1 жовтня 2022 року припинило мовлення з технічних причин (з відповідним інформуванням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення).


- значно змінився і контент ліцензіатів, з кінця лютого по червень місяць всі мовники (за винятком ТОВ ТРК «ТТV», з технічних причин) перейшли на ретрансляцію загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» (з інформуванням Національної ради відповідними листами про відступ від програмної концепції). У червні ліцензіати почали повертатися до наповнення ефірів власним контентом і станом на кінець року ретранслюють «міксовані» ефіри з ретрансляцією телемарафону «Єдині новини» та власним контентом (в різних пропорціях по часу);
- численні «блекаути» викликані пошкодженнями інфраструктури України, зокрема об'єктів енергопостачання – призводили до зникнення телерадіо сигналу в ефірі обласного центру,  міст та селищ  області протягом 1-2 діб. З метою запобігання подібних випадків в подальшому філія Концерну РРТ у Кіровоградській області розглядає можливість забезпечення резервного живлення відповідних веж на теренах області для ретрансляції, як мінімум, програми «Українське радіо» («УР-1»), а в якості «пакета» ще й забезпечення ретрансляції телеканалів, що входять до першого мультиплексу (МХ-1).
Віялові відключення світла також вплинули на присутність ліцензіатів в ефірі області. Телерадіомовлення в форматі DVB-T2 та «Українське радіо» і «Радіо Промінь» залишалися в ефірі майже постійно оскільки Кропивницька вежа КРРТ має дві резервні лінії живлення - за винятком повного зникнення енергопостачання під час «блекауту», або превентивного відключення енергопостачання під час масованих ракетних обстрілів. Натомість більшість телемовників, що розташували свої передавачі та антено-фідерні системи на об'єктах цивільної інфраструктури мали проблеми з присутністю в ефірі обласного центру під час вимкнення енергопостачання за графіком.
Разом з тим мовники які розташовані поза межами обласного центру у більшості випадків мають підключення до мереж інфраструктури населених пунктів (за місцем розташування), котрі резервуються бензогенераторами, або резервними лініями електропостачання і були відсутні в ефірі лише під час повного зникнення енергопостачання під час «блекауту».
    Наслідком періодичного відключення енергопостачання об'єктів ліцензіатів - стала активна позиція керівництва ліцензіатів щодо пошуку і вивчення можливостей забезпечення студій резервним живленням на майбутнє.
 •  

DVB

Гайворон. Можна виправити в таблиці.
Культура 107,2 є мовлення Радіо Культура, відповідно графіку.
УР-1 106,0 якість добра.

0-0-0-0

Помітив, що АБ-Радіо, яке ретранслює Максимум, переоформило свою програмну концепцію: тепер стала така сама, як і в Best FM.
Невже скоро запустять Максимум на власній частоті, а Best повернеться на 104,2?
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

BanderaTV

 •  

admin

У УР-2 та УР-3 нова локація
м. Кропивницький, пр -т Інженерів, 10 - а
має бути елеватор Комбікормового
 •  

DVB

В Кропивницькому, на вежі КРРТ, з ФМ мабуть лише УР-1 залишився. І то, лише тому що потрібно роздавати сигнал по РРЛ і тому що війна.
Ну, ще комерційних мовників можна зрозуміти, а НСТУ, наче ж фінансують зараз не погано. Могли б залишитись, за ради хорошого покриття. Уряд виділяючи кошти на НСТУ, заодно й підтримував на плаву державне підприємство КРРТ. А так підуть гроші власнику елеватора.
 •  

admin

та вони у Харкові та Києві з дахів мовлять
 •  

TV-Ukr

Якщо в Харкові (і УР-3 в Херсоні) це лише спадок від УМХ, який переносив частоти на дахи та труби, щоб їх у разі чого не вимкнули, то в Києві... Навіть не Рател, а якийсь Олівець.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •