Радіо П'ятниця (екс РУД, Super Radio)

Автор Zheka, Березень 17, 2011, 17:22:46

Попередня тема - Наступна тема

cat

Цитата: vital-fm від Лютий 15, 2015, 15:30:24
Я про рейтинги слухання писав, а не рейтинг, як стимулятор для більшого продажу, жодного слова
Ну по логике они же типа должны совпадать?
  •  

vital-fm

По логіці так, на практиці ж явно ні, хіба не так?
  •  

AlexFM

Цитата: vital-fm від Лютий 15, 2015, 15:30:24

AlexFM
А існує запис їх дзвінка на РуРа? На хіт фм чув.
Нажаль немає. Але проржали тоді неxіло...
  •  

Ігор

Я тоді просинався, слухав їх рубрики і далі лягав спати :D
  •  

Ігор

Чую "На всі сто .com" навіть музику нормально скачати не можуть.
  •  

pavlo_r

Радіо Сокаль теж так робить. Столична радіостанція підтягується до рівня радіо з райцентру. МОЛОДЦІ (!!!)
  •  

vital-fm

Економлять, зарплату ж затягують ніби як.ґ
  •  

Radiostyle


Публікую з дозволу Сергія Sergut
  •  

DVB

Цитата: Ігор від Лютий 16, 2015, 14:38:50
Чую "На всі сто .com" навіть музику нормально скачати не можуть.
Вони просто не думали що хтось дослухає до кінця пісню "Сірожино пірожино"  бездаргурту Тік. А може й самі не змогли дослухати, тому й не помітили там заставку "на всі 100".
  •  

admin

та ні, то вони просто плавно переходять у п'ятницю на всі 100 ;)
  •  

pavlo_r

Цитата: DVB від Лютий 16, 2015, 21:15:10
Вони просто не думали що хтось дослухає до кінця пісню "Сірожино пірожино"  бездаргурту Тік.
Ну гурт явно не для аудиторії радіо свідків п'ятого дня тижня. Їм Кіркорова, Лєонтьєва, Буйнова треба ставити і буде норм.
  •  

ass1995

Если порыться на сайтах скачивания, то можно найти и песни, внутри которых вставлены позывные радиостанций. У меня на компе лично есть песня с позывными "Авторадио". Весело будет, как на радио "Пятница" будут крутить песни с позывными "Авторадио", "Наше Радио", "Русское Радио" и другие.  :-)
  •  

pavlo_r

Угу, у мене є одна пісня, скачана з російського сайту з мітками Львівська Хвиля. На той час коли я її шукав (2013 рік) перерив кілька сайтів в спробі знайти без міток. Фіг. Якщо трек з мітками Львівської Хвилі піде в їхній ефір - буде повна п'ятниця)))
  •  

vital-fm

Я коли чернігівську хвилю слухав, чув пісню Кароль з мітками "Люкс", а могли б записати з "24", там їх нема.
В мене ніби "d fm" російське в наявності є.
  •  

Xottabi4

17 лютого від інсульту помер відомий радіоведучий Сергій Галібін.
Про смерть знаменитого радіодіджея повідомив ведучий каналу «1+1» Анатолій Анатоліч на сторінці у Facebook. Перед цим стало відомо, що у Сергія Галібіна стався інсульт, він потрапив у лікарню і перебував у глибокій комі. Сергій Галібін не дожив до свого 45-річчя рівно один день.

Нагадаємо, 13 лютого почало мовлення «Радио Пятница» під керівництвом Сергія Галібіна та Анни Свиридової, які відомі своєю спільною роботою в ранкових шоу «Русского радио Украина», а згодом - «Нашого радіо».
  •