Радіо П'ятниця (екс РУД, Super Radio)

Автор Zheka, Березень 17, 2011, 17:22:46

Попередня тема - Наступна тема

anatolij69

#1740
Умер известный радиоведущий Сергей Галибин
http://korrespondent.net/showbiz/culture/3480444-umer-yzvestnyi-radyoveduschyi-serhei-halybyn

Артиста называли одним из тех людей, которые "за словом в карман не полезут" – он всегда говорил то, что думал. Ознакомься с цитатами Сергея Галибина из его интервью и радиопередач:

Что нужно, чтобы стать топовым ведущим на радио? Дикция, знание музыки, чувство юмора? Все перечисленное не помешает, но харизму никто не отменял. Харизма - это не производное от слова «харя»  Хотя... у Свиридовой, например, третий размер груди. Может быть, это ей помогло?" – Сергей Галибин.

С Анной Свиридовой мы кум и кума. Но она нигде не была.  Иногда я с утра, пока ее настоящий муж спит, выгребаю за то, что он натворил вечером, – Сергей Галибин.

В жизни я спокойный, молчаливый и красивый. Трудно быть скромным, когда ты лучший. Все. Во все места себя расцеловал, – Сергей Галибин.

Творческие амбиции... Кому они нужны? Главное – оказаться в нужном месте в нужное время в нужной позе", – Сергей Галибин.

Если честно, я очень давно хотел похудеть, и в очередной раз в жизни убедился, что, если очень сильно чего-то хотеть, то обязательно получится. Признаюсь честно, у меня не хватало силы воли похудеть самому. С собой просто всегда легко договориться. Но слово, данное в прямом эфире, сделало свое дело и мое тело – 24 килограмма за четыре месяца. И это только голова похудела", – Сергей Галибин.

Напомним, причиной предварительно называют осложнения после инсульта. Прощание с ведущим состоится в Киеве состоится завтра, 18 февраля, а похороны – в четверг,20-ого, в Кривом Роге, где родился артист.
  •  

taras_l

#1741
Логотип Радио Пятница

  •  

admin

картинка у меня не грузится
  •  

pavlo_r

аналогічно. По прямому лінку сервер повідомляє, що доступ заборонено
  •  

taras_l

Напишіть, куди я можу завантажити цю картинку?
  •  

pavlo_r

В соцмережі, наприклад. А потім дати лінк на зображення сюди.
  •  

taras_l

я відредагував посилання, спробуйте тепер відкрити
  •  

admin

  •  

Qolo

Цитата: taras_l від Лютий 24, 2015, 09:30:04
Логотип Радио Пятница
сделал более схожим с тем, что на оф-сайте
  •  

Владос

#1749
Запустили полноценный сайт радио Пятница (в радио-дачном стиле) - http://radiopyatnica.com.ua/
Также убрали редирект с ссылки http://super-radio.com.ua/
  •  

pavlo_r

На сайте можно не только Пятницу послушать. Зачёт.
  •  

Ігор

  •  

taras_l

  •  

taras_l

На засіданні НР 5.03.15 компанії ДП "Новий обрій" було оголошене попередження



РІШЕННЯ № 313

05.03.2015                                                       м. Київ                                             Протокол № 7


Про результати позапланової перевірки
ДП «НОВИЙ ОБРІЙ», м. Київ
(НР № 00204-м від 15.06.2011,
ефірне РМ, позивні «РАДИО ПЯТНИЦА»)

На виконання наказу голови Національної ради № 5в/48 від 03.02.2015 було здійснено позапланову перевірку ДП «НОВИЙ ОБРІЙ», м. Київ,
НР № 00204-м від 15.06.2011 (загальнонаціональне ефірне радіомовлення, позивні «РАДИО ПЯТНИЦА»), у результаті чого складено Акт № 17 ПП/Кв/АА/15 від 17.02.2015.
У ході перевірки було зафіксовано порушення Закону України «Про телебачення і радіомовлення»:
-   ч. 8 ст. 28, оскільки зменшено обсяг національних програм, збільшено обсяг розважальних передач та підбірки музичних творів;
-    п. б) ч. 1 ст. 59, оскільки не дотримано абз. 4 п. 2 «Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті».
Розглянувши Акт № 17 ПП/Кв/АА/15 від 17.02.2015 позапланової перевірки ДП «НОВИЙ ОБРІЙ», м. Київ, заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами а), б) частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70,  частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», Національна рада

вирішила:
1. Визнати порушення ДП «НОВИЙ ОБРІЙ», м. Київ,
НР № 00204-м від 15.06.2011, вимог ч. 8 ст. 28, п. б) ч. 1 ст. 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».
2. ДП «НОВИЙ ОБРІЙ», м. Київ, НР № 00204-м від 15.06.2011, оголосити попередження.
3. Зобов'язати ліцензіата ДП «НОВИЙ ОБРІЙ», м. Київ, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. в) ч. 5 ст. 37 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».
4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ДП «НОВИЙ ОБРІЙ»,
м. Київ.
5. Копії цього рішення Національної ради й акта перевірки долучити до ліцензійної справи ДП «НОВИЙ ОБРІЙ», м. Київ.
6. Виконання цього рішення покласти на управління представників Національної ради, управління контролю та аналізу телерадіомовлення, управління ліцензування, юридичне управління.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради В. Севрюкова.


Голова Національної ради         /підпис/      Ю. Артеменко



Відповідальний секретар            /підпис/      К. Котенко


Думаю, що будуть подавати заяву на скасування санкції - оголошення попередження.


  •  

sohok

У Львові і Львівській області  дуже багато людей почали слухати радіо Пятниця .Слухають в маршрутках , в своїх машинах,  на городах, на базарах,  в магазинах ,в перукарнях і так дальше ,можна сказати, що слухають радіо пятниця у Львові і області скрізь Я думаю ,що зараз радіо Пятниця по рейтингу на 5-6 місці у Львові
  •