ТРМ у Білій Церкві

Автор VALENTAYN, Грудень 08, 2010, 19:38:03

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Swа 9999999 по схемі такий самий як і swа 9999 але провід кріпиться по іншому. Мені найбільш подобається 7777, я його взяв літом для експерименту, і він мені сподобався.  
  •  

voldem

Кажуть, що найкраща антена для прийому тв в даних умовах є логоперіодична. Була розроблена в НТУУ \"КПІ\" на Радіотехнічному факультеті на початку 90-х (до речі: як сказав сам один із розробників цієї антени, що вона має патент №1 в Україні...)
Якщо мені не зразджує пямять, то в неї до 70-го каналу діапазон. Це я про ту, що розроблена і виробляється в КПІ, бо на кардачах їх вало на різний смак і на різні діапазони.
Казали люди, що за допомогою цієї антени приймали 64 твк на Заріччі в БЦ коли той ще був \"горизонтальним\". Правда підключали окремий підсилювач (який не знаю але точно не від полячки).

З.І: http://ukrtvr.org/index.php?option=com_fireboard&Itemid=55&func=view&catid=50&id=513#513
 За картою Рокитне належить до 31 зони так як і Богуслав. Якщо мовлення планується проводитись в БЦ чрез Рокитне, то як будть справи з цим в Богуславі?! Може також із Рокитне, бо аналог із нього приймається досить непогано. Зізнаюсь, що звучить досить наївно, бо є ще с.Дибинці Богуславського району (яке на мапі покриття не позначено, а покриває Богуслав). Логічно думати, що передавач буде там але ж все-таки цікаво що і як...  
  •  

admin

звісно що мовлення буде з Дибинців  
  •  

voldem

admin написав(ла):
Цитатазвісно що мовлення буде з Дибинців

Дякую! А відомо коли і що в планах?!  
  •  

admin

  •  

voldem

admin написав(ла):
Цитатаневідомо

Ясно.  
  •  

Ігор

Може БЦ покриють цифрою з Володарки?  
  •  

admin

усе можливо, але чим не влаштовує найліпший варіант з Рокитного?  
  •  

Ігор

Незнаю чим. Але найближче де вони дали частоту це Володарка. Хоть із Рокитного було б краще, вежу видно майже до БЦ.  
  •  

admin

невже не зрозуміло що то приблизний список ТВК? і по ньому будуть лише орієнтуватися який ТВК використовувати для якої частної зони  
  •  

Ігор

  •  

vic

З вересня 2011 в м. Б.Церква розпечне свою роботу цифрова мережа ТОВ\"ЗЕОНБУД\" . 32 телеканала в пакетах МХ-1...МХ-5 . Формат DVB-T2.
http://www.zeonbud.com.ua/col_naseleniy_zone_ukr.html
Знайдіть Київську обл., там снисок міст по області де будуть встановлені передавачі.
По 4 передавачі потужність -200 Вт.(крім Києва).  
  •  

admin

вобщето уже давно известно
а тема 5-ти месячной давности


Додано: 10-06-2011 11:16

куда больше интересно, откуда в БЦ будет вещание? и на какой антенне?  
  •  

voldem

admin писав(ла):
Цитатакуда больше интересно, откуда в БЦ будет вещание? и на какой антенне?

Дуже доречно!  
  •  

vic

точно не на мачте УКТЕЛЕКОМа.
Уточню, напишу.

Антенна и передатчики аналогичные Богуславским. Место не известно, пока...  
  •