ТРМ у Білій Церкві

Автор VALENTAYN, Грудень 08, 2010, 19:38:03

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Vova.UA писав(ла):
ЦитатаІгор писав(ла):
Цитатаще б пару діджейських сетів непомішало.
Markus Schulz presents - Global DJ Broadcast
A State of Trance with Armin van Buuren
Aly&Fila - FSOE

і я вже слухач ретро :ohmy: :ohmy: :ohmy:
можна було б зробити ретро в якому музика 2000-х і там можна і сети добавити :)
я тоді точно буду слухачем такого ретро.  
  •  

Ігор

З\'явилося мовлення на Ретро. Але той самий плейлист.  
  •  

Radiostyle

Від учорашнього вечора до обіду сьогоднішнього дня на Ретро була несуча,зараз передавач вимкнено.
P.S Завтра розпочинається новий робочий тиждень,може буде нарешті оригінал.  
  •  

Ігор

Будемо надіятись що нарешті увімкнуть. Скільки можна переносити? Чи в них там ціла студія яку треба перенести?  
  •  

Ігор

Radiostyle писав(ла):
ЦитатаВід учорашнього вечора до обіду сьогоднішнього дня на Ретро була несуча,зараз передавач вимкнено.
може вони вирішили щей передавач перенести? Скільки днів мовчить.

Це лише в мене з сайтом твориться щось незрозуміле, чи в інших теж?  
  •  

Ігор

Дістали! Чому тільки середа так кіс фм мовчить? Хотів Тапольського послухати, і знову в них в середу несуча!  
  •  

Radiostyle

З\'явилося мовлення на 106,2-знов місцевий плейлист:S  
  •  

Ігор

Жах з цим 106.2 професіонали неможуть нічого зробити!
Згадав одного дядю, який був інженером з вищою освітою, і багато чого знав, але за рік незміг відремонтувати декілька дисплеїв. Після того як його скоротили ці дисплеї взяли налагоджувальники і з середньою освітою і зробили за пів години. Вибачте за офтоп але мені здається що тут щось схоже.

Зараз у БЦ йде дощ, я слухаю хіт фм і коли зникає сигнал з супутника там вмикається пісня. Хтось мені може може пояснити? Її хтось вмикає? Чи якась система автоматично відстежує такі моменти і вмикає?  
  •  

AlexFM

Ігор писав(ла):
ЦитатаЖах з цим 106.2 професіонали неможуть нічого зробити!
Згадав одного дядю, який був інженером з вищою освітою, і багато чого знав, але за рік незміг відремонтувати декілька дисплеїв. Після того як його скоротили ці дисплеї взяли налагоджувальники і з середньою освітою і зробили за пів години. Вибачте за офтоп але мені здається що тут щось схоже.

Зараз у БЦ йде дощ, я слухаю хіт фм і коли зникає сигнал з супутника там вмикається пісня. Хтось мені може може пояснити? Її хтось вмикає? Чи якась система автоматично відстежує такі моменти і вмикає?


Радуга, Империя Звука, Радио Плеер ПРО и им подобные отслеживают тишину в эфире и включают дежурный плейлист. Эти же программы отвечают за автоматизацию в эфире. На ретрансляции, в основном, это выход аборигенских рекламных блоков в эфир (уже давно дядя Федор ручки не крутит). Если прямой эфир, то почти полное управление эфира с компа, окромя сетов ведущих, хотя и это можно автоматизировать: например 80% эфира люкса - это запись. Даже наша станция в период новогодних каникул, летних отпусков и курсов повышения квалификации была в записи окромя программы по заявкам (садили студента на мизерный оклад).



Про дядю конечно занимательная история, но по себе, как техническому специалисту, могу судить что дядя просто затрахался уже заниматься ремонтом. Еще 15 лет назад занимался ремонтом телевизоров разнообразных, причем почти за еду (кризис 98-го), 10 лет назад я занимался перестойкой телеков из Германии, 8 лет назад занимался ремонтом и (!) модификацией мобилок, 6 лет назад сборкой и ремонтом компов, 5 лет назад монтаж и настройка передающего и студийного оборудования на ФМ вещалках. А сейчас только кнопки нажимаю на спектроанализаторах стоимостью с ломбарджини...


Сейчас если мне кто-то скажет отремонтировать телек или видик, или сделать мобилку, то я буду смотреть на этого человека удивленно. Все дело в том, что даже инженера имеют свою узкую специализацию. Если я сейчас работаю \"техником-осеменителем\" :) то не просите меня \"подкачать колесо\"!  
  •  

Ігор

На ретро вимкнули передавач.


Щодо того дяді йому потрібно було замінити пару мікросхем (в панельках), а він сказав \"я ж інженер\" і поліз у вищі матеріі, задавав такі запитання що ті що пропрацювали 20 років були в шоці. Нажаль обладнання старе і приходиться ремонтувати. Одного разу теж приніс він приймач на роботу. Почав знову лізти у вищі матерії. Хотів вже крутити контури, говорив що там щось всередині збуджується. Причина того були наводки від дисплея. Закінчилося все тим що я забрав приймач. Приніс до себе прочистив спиртом резистор що регулює звук, і на цьому проблеми закінчилися.
За ремонти я зараз беруся рідко. Раніше ремонтував телевізори 3УСЦТ в кого вони ще були зараз закинув це діло. Тільки відмазуюсь від одного дяді який хоче щоб я відремонтува такий телевізор. Можу ще братися за автомагніли коли треба перепаяти мікросхему на підсилювачі, або за телефон коли щось замінити або прочистити.
На роботі ремонтом майже не займаюсь. В основному замінюю, а ремонтом займаються інші. Моя справа лише щоб працювало обладнання в цеху. Можу ще придумувати щось для перевірки якихось модулів та ін... Нажаль обладнання дуже старе ніяк не можуть замінити хоть і працюю на відомому підприємстві.

Щодо ретро цікаво що там за місяць можна зробити?  
  •  

Radiostyle

:ohmy: Не вірю своїм вухам,НАРЕШТІ увімкнули Ретро ОРИГІНАЛ,1,5 місяці.
Низький рівень звуку,моно,рівень низьких частот нормальний!
На Кісс несуча,закінчився сет,малося переходити на місцеву рекламу,сказало реклама,і... тиша!  
  •  

Ігор

Нічого собі. Як це я таке прослухав? Треба ще порівняти потужність з іншими радіостанціями(1кВт). Може щей потужність добавили?
А от Кіс фм розчарував. Впринципі незвикати.


Додано: 23-07-2011 19:53

Потужність знизили :(
ловить гірше ніж УР1 мабуть близько 100Вт. Стерео теж немає :(  
  •  

admin

Radiostyle писав(ла):
Цитата:ohmy: Не вірю своїм вухам,НАРЕШТІ увімкнули Ретро ОРИГІНАЛ,1,5 місяці.
нарешті  
  •  

Ilya

Radiostyle писав(ла):
Цитата:ohmy: Не вірю своїм вухам,НАРЕШТІ увімкнули Ретро ОРИГІНАЛ,1,5 місяці.

Приезжайте в г.Южноукраинск Ник. обл., тут местный плейлист уже второй год играет.  
  •  

Radiostyle

На данний момент відсутнє мовлення:Русского радіо,Хіт фм,1-го каналу НРУ,та Кісс:S
Оце подарунок на День Народження:ohmy:  
  •