Які ще радіостанції ви хочете чути у своєму місті

Автор kart, Вересень 10, 2011, 13:27:34

Попередня тема - Наступна тема

kart

Які радіостанції ви хотіли б почути в свому місті?  
  •  

pavlo_r

УХ-Радіо, або щось йому подібне, раз Український формат не запустили. Решта - у Львові достатньо всякої фігні щоб з'являлась ще одна мережева хвиля.  
  •  

Zheka

  •  

neekeri

Цитата: "pavlo_r" post=4555раз Український формат не запустили.

Шановний, "Український формат" то була лише "утка"  ;)  
  •  

galicja

я страшенно б хотів RMf чи Eska rock чути,або ж якусь з мережі RTL. задрала експансія руских і донецьких  
  •  

admin

Цитата: "galicja" post=4562я страшенно б хотів RMf чи Eska rock чути,або ж якусь з мережі RTL. задрала експансія руских і донецьких
lol., пам'ятаючи 4u  
  •  

Vova.UA

Хочу MFM - у Львові.
І щоб Gala radio або "Твоє радіо" з Трускавця перейшло на іншу частоту .  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Цитата: "neekeri" post=4561
Цитата: "pavlo_r" post=4555раз Український формат не запустили.

Шановний, "Український формат" то була лише "утка"  ;)
А то я, блін і не знав.  
  •  

kart

Я б хотів почути: Kiss FM Стильне радіо \"Перець FM\" FM Галичина NRJ Просто Radi.O  
  •  

elena

В Донецке на 4 свободных частотах, я хотела бы услышать такие станции; Europa Plus, NRJ, Music Radio и Ретро FM  
  •  

front18krym

А я хотел бы слышать любую радиостанцию но только не ту что у нас сейчас а у нас кроме 1-го канала НРУ ничего нет. Правда иногда принимаем радио из Одессы или Херсона но очень редко.  
Война начинается с имперских амбиций, а заканчивается национальным позором.
Андрей Мэрко
  •  

Radiostyle

У Білій Церкві Europa плас,Радіо Ера,Шансон,Люкс,Авторадіо,Music radio,Мелодія,MFM!
  •  

RadioS

В Рівному не завадило б УХ Радіо, Кісс фм, та Європи плюс, в загалі складається враження що в Тернополі найкращий набір  радіостанцій, їм можна лише по заздрити. :unsure:  
  •  

Lerry

Я хотел бы, чтобы в Крыму появился MFM.
В Симферополе не помешали бы Kiss-FM и NRJ.
В Алуште, как и в Судаке, хотелось бы услышать какую-нибудь радиостанцию наподобие Европы-Плас или Люкс-FM. Пусть даже тот же Хит-FM или Best-FM. А то там вообще нечего слушать.
В Ялте не хватает Радио Рокс.

А вообще, в Украине, я считаю, не хватает Love-Radio (в той же версии и формате, что и в России сейчас) или того же Радио Романтики, которое заменило в России Радио Алла.  
  •  

kart

Цитата: "RadioS" post=4610В Рівному не завадило б УХ Радіо, Кісс фм, та Європи плюс, в загалі складається враження що в Тернополі найкращий набір  радіостанцій, їм можна лише по заздрити. :unsure:

Але ти не забувай про Франківьк і область.там теж гарні радіостанції місцеві йдуть.  
  •