ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Липень 11, 2020, 14:14:07
сам себе плутаю 101.3 мГц звідтам шурувало, воно накладалося на 67.82, тоді на 101.3 було Ютар, потім АвтоFM.
це все було на 103.9, і приймалося воно так собі...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: Vova.UA від Липень 11, 2020, 23:44:44
це все було на 103.9, і приймалося воно так собі...
На 103.9 мГц Авто ФМ перейшло десь так в 2002 або 2003 роках, паралельно Авто ФМ працювало на 101.3 і 103.9 десь так пару днів, добре памятаю навіть ведучі говорили що їх можна слухати вже на 103.9 мГц, потім вони таки остаточно перейшли і на 101.3 мГ зявилося Гала Радіо, яке там пробуло до тих своїх Країн Фм і так далі, ну то вже не так цікаво. і десь до 2008 року 103.9 було на Святоюрській глушилці поки той передавач на замок не сплавили.  Відповідно та частота як то кажуть з досвідом, чого там тіко не було))))))) ну то вже теж такоє)))))
  •  

Focs

#3152
Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Липень 13, 2020, 07:10:25
На 103.9 мГц Авто ФМ перейшло десь так в 2002 або 2003 роках, паралельно Авто ФМ працювало на 101.3 і 103.9 десь так пару днів, добре памятаю навіть ведучі говорили що їх можна слухати вже на 103.9 мГц, потім вони таки остаточно перейшли і на 101.3 мГ зявилося Гала Радіо, яке там пробуло до тих своїх Країн Фм і так далі, ну то вже не так цікаво. і десь до 2008 року 103.9 було на Святоюрській глушилці поки той передавач на замок не сплавили.  Відповідно та частота як то кажуть з досвідом, чого там тіко не було))))))) ну то вже теж такоє)))))
Ще я оффтопну, наскільки я пригадую, то у Львові і Києві АвтоФМ спочатку було на частотах радіо Ютар, а вже потім отримали власні, а ютар це кіссфм тепер.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: Focs від Липень 13, 2020, 10:51:52
Ще я оффтопну, наскільки я пригадую, то у Львові і Києві АвтоФМ спочатку було на частотах радіо Ютар, а вже потім отримали власні, а ютар це кіссфм тепер.
У Львові точно Авто ФМ замість Ютара пішло, за Київ не скажу. так виглядає, що Ютар який у Львові був це безпосередньо львівське мовлення було, реклама була львівська і що память не зраджує то пісні не переривалися як оце наприклад на Роксі. А потім в якийсь прекрасний момент там Авто ФМ пошпарило. Памятаю була там ведуча Ліля Ваврин, яїї любив дуже слухати і я к ведучу і як співачку. Та й і далі люблю.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Sl@d

Може в когось є якісь записи тих часів Ютару, АвтоФм чи Стар фм?
Пам'ятаю в ті часи я жив в селі за 10 км від Львова. І в будинку практично не ловилася жодна з тих радіостанцій.
Якось згадалося і ностальгія замучала. :-)
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Pawel

#3155
103.9 мовило з Висого замку, а мовлення з Святоюрської глушилки закінчилось з вимкненням там передавача 101.3
Гала вже почала мовити теж з Висого замку.

Здобувши на конкурсі нову частоту 103.9 студія "Пілот-Україна" мовила там під позивними Авто-ФМ далі Стар-ФМ, спочатку мовлення велосся з місцевої студії, а згодом з Одеси, потім частоти  ""Пілот-Україна" перейшли до УМХ, десь кілька років тому ліцензію на ці частоти анулювали судом і вони перейшли, через новий конкурс, до НРКУ.

Якось так)
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Є записи Ютара то точно, давно обіцяв і не тіко Ютар, все нема часу. Бачу треба підсуєтитися, теж ностальгія вхопила, зараза.  :lol:  на днях скину. Треба добре подумати на який сервіс кинути, колись на Саундклауд кидав. Є ще сенс ним користуватися?
Авто ФМ якщо десь і завалялося то паходу ті касети в сараї або на дачі, отут доля з записами з Авто ФМ неясна :cry:
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, Sl@d

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: Pawel від Липень 13, 2020, 16:11:53
103.9 мовило з Висого замку, а мовлення з Святоюрської глушилки закінчилось з вимкненням там передавача 101.3
Гала вже почала мовити теж з Висого замку.

Здобувши на конкурсі нову частоту 103.9 студія "Пілот-Україна" мовила там під позивними Авто-ФМ далі Стар-ФМ, спочатку мовлення велосся з місцевої студії, а згодом з Одеси, потім частоти  ""Пілот-Україна" перейшли до УМХ, десь кілька років тому ліцензію на ці частоти анулювали судом і вони перейшли, через новий конкурс, до НРКУ.

Якось так)
Таки 103.9 теж з глушилки працювало, в 2006 році їх на Замок переволочили. так принаймі на сторінці Львова у історії розвику мовлення написано. До речі якщо щось я чисто на хлопський розум визначив, що принаймі 101.3 мГц працювало з глушилки, крім того на сайті СВІТ РАДІО була інформація, що 67.82 мГц працювало звідтам, і беручи до уваги те що 101.3 накладалося ззаду на 67.82 мГц то я зробив висновок, що то якась накладка була технічна в плані АФС частоти 101.3 мГц, яка соплила на АФС 67.82 мГц, типу одне діряве соплило, друге діряве ловило і передавало на 67.82 мГц. Добре памятаю як на Верасі чи Океані одночасно дві станції слухав на одній частоті))) просто Люкс на 67.82 мГц зрозуміло якісно транслювався, а то що соплило зі 101.3 воно досттньо тихенько йшло, і навіть один раз застав такий момент, що Люкс на 67.82 тупо вирубився і тихенько йшли соплі з 101.3 на 67.82. Поки писав оце повідомлення, я ще дещо подумав. Як варант все могло бути на рівні студії на пл. Галицькій 15 тобто на рівні передачі сигналу до передавача. В мене один телефонний довідник був за 2001 рік по Львову типу бізнес довідник, там кажись Ютар був вписаний в склад ТРК Люкс(ну це не точно). А то ж 20 років тому було, тобто неясно як вони сигнали передавали до передавачів, оптика сумніваюся що впринципі була, як варант передача сигналу могла здійснюватися на глушилку по телефонних дротах, а таке могло існувати бо ми знаємо що то за глушилка була. От і варіант неадекватної комутації сигналів на рівні Галицької 15, ітого ще там воно могло всьо соплити куди не треба. Згадую в тому числі варіант з ТК Міст на 32 ТВК і ТРК НБМ на 49 ТВК. Ми ж знаємо що НБМ транслювався з Сихівської 8 з АСБ ТК Міст( як вони на Сихівську сигнал ловили то не так важливо ну певно релейка або супутник, ну то таке) і Міст після того як запустив НБМ, частину своїх передач сплавив туди на НБМ, вони включалися зі Львова з Сихівської по якомусь там графіку, і паро раз таке було, що коли ти дивишся наприклад МІСТ на 32 ТВК то на задньому плані накладалося то що той же ж Міст транслював на 49 каналі, тобто в них там щось не грало в АСБ з комутацією.
P.S. Це все мої особисті умовиводи, які засновані на спостереженнях.

Focs

#3158
Цитата: Sl@d від Липень 13, 2020, 16:06:26
Може в когось є якісь записи тих часів Ютару, АвтоФм чи Стар фм?
Пам'ятаю в ті часи я жив в селі за 10 км від Львова. І в будинку практично не ловилася жодна з тих радіостанцій.
Якось згадалося і ностальгія замучала. :-)
Маю записи і АвтоФМ і СтарФМ, і навіть ефіри з Лілею Ваврін, оскільки був палким фанатом цих станцій. Львівський ефір старфм ніколи не любив, оскільки я є фанатом електронної музики, а після того, як я відвідав одеське море і слухав оригінальний старфм і автофм, зрозумів, що львівська версія є просто недолуга. Тому на форумі старфм відстоював ретрансляцію оригінального ефіру. Але 100% оригінального ефіру прийшов за півроку до закриття станції. Ефіри записані маю на пк, колись сам писав для адмінів старфм в Одесі, крім того маю записи програм План Б, Інтервенція, Патамушто вєчєр, просто денних і нічних ефірів, сети діджеїв, таких як покійний Андрєй Балконский... Ех, ото були часи....
А от записи ютару зрадістю б послухав.
Ліля Ваврін співала: "ти знову в дорозі, но ти не один, з тобою АвтоФМ".

Pawel

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Липень 13, 2020, 17:34:29
Таки 103.9 теж з глушилки працювало, в 2006 році їх на Замок переволочили. так принаймі на сторінці Львова у історії розвику мовлення написано.

Історія радіомовлення на сторінці Львова великою мірою писалася з умовиводів користувачів цього ресурсу, і має відверто слабкі моменти, як щодо 101.3-103.9 так і щодо 102,5.

Наскільки я пригадю в ліцензї, що її отримало ТРК ,,Пілот-Україна" за підсумками конкурсу щодо мовлення на частоті 103,9, було зазначено, що мовлення має відбуватися з Високого замку. Може admin або хто, має можливсть підняти історію конкурсів тих років?

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Липень 13, 2020, 17:34:29
В мене один телефонний довідник був за 2001 рік по Львову типу бізнес довідник, там кажись Ютар був вписаний в склад ТРК Люкс(ну це не точно).

Точно. Було таке. ТРК Люкс були партнерами Ютару/АвтоФМ/СтарФМ у Львові, як на 101.3 так і на 103.9, доки ця станція не перейшло до складу УМХ. Люкс так захопився цим "партнерством", що одразу почав трансляцію виключно з львівської студії своїм плейлистом.

  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Sl@d

Хто має записи і можливість викласти їх десь в інтернеті буду дуже вдячний!
Інтервенція на Стар ФМ була просто бомбова.
Доречі, дійсно було таке, що десь вже перед самою смертю сигнал Стар ФМ значно посилився, бо я міг вже його нормально слухати в своєму селі, десь так само як і решту станцій. Можливо саме тоді і відбувся перенос. І десь в той період Стар був вже з Одеси. Львівська студія, здається, мала лише програму вітань по годині 2 рази на день, чи, може взагалі вже закрилася...не згадаю. Тоді я теж був фанатом Стару, правда не довго. Бо десь через пару місяців опівночі заграв гімн станції і фініта.
Коротше не наслухався в студентському віці.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Sl@d

Цитата: Pawel від Липень 13, 2020, 19:48:25
Історія радіомовлення на сторінці Львова великою мірою писалася з умовиводів користувачів цього ресурсу, і має відверто слабкі моменти, як щодо 101.3-103.9 так і щодо 102,5.

Наскільки я пригадю в ліцензї, що її отримало ТРК ,,Пілот-Україна" за підсумками конкурсу щодо мовлення на частоті 103,9, було зазначено, що мовлення має відбуватися з Високого замку. Може admin або хто, має можливсть підняти історію конкурсів тих років?

Точно. Було таке. ТРК Люкс були партнерами Ютару/АвтоФМ/СтарФМ у Львові, як на 101.3 так і на 103.9, доки ця станція не перейшло до складу УМХ. Люкс так захопився цим "партнерством", що одразу почав трансляцію виключно з львівської студії своїм плейлистом.
Я звичайно не експерт, але можливо ви плутаєте ТРК Люкс і Студію Люксен  :-?
  •  

Pawel

Цитата: Sl@d від Липень 13, 2020, 20:34:01
Я звичайно не експерт, але можливо ви плутаєте ТРК Люкс і Студію Люксен  :-?

Ні, Студія Люксен, це компанія Руслани Лжичко, ніякого відношення ні до ТРК Люкс, ні до Ютар/АвтоФМ/СтарФМ не мала.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, Sl@d

Focs

#3163
Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Липень 13, 2020, 17:34:29
Таки 103.9 теж з глушилки працювало, в 2006 році їх на Замок переволочили. так принаймі на сторінці Львова у історії розвику мовлення написано. До речі якщо щось я чисто на хлопський розум визначив, що принаймі 101.3 мГц працювало з глушилки, крім того на сайті СВІТ РАДІО була інформація, що 67.82 мГц працювало звідтам, і беручи до уваги те що 101.3 накладалося ззаду на 67.82 мГц то я зробив висновок, що то якась накладка була технічна в плані АФС частоти 101.3 мГц, яка соплила на АФС 67.82 мГц, типу одне діряве соплило, друге діряве ловило і передавало на 67.82 мГц. Добре памятаю як на Верасі чи Океані одночасно дві станції слухав на одній частоті))) просто Люкс на 67.82 мГц зрозуміло якісно транслювався, а то що соплило зі 101.3 воно досттньо тихенько йшло, і навіть один раз застав такий момент, що Люкс на 67.82 тупо вирубився і тихенько йшли соплі з 101.3 на 67.82. Поки писав оце повідомлення, я ще дещо подумав. Як варант все могло бути на рівні студії на пл. Галицькій 15 тобто на рівні передачі сигналу до передавача. В мене один телефонний довідник був за 2001 рік по Львову типу бізнес довідник, там кажись Ютар був вписаний в склад ТРК Люкс(ну це не точно). А то ж 20 років тому було, тобто неясно як вони сигнали передавали до передавачів, оптика сумніваюся що впринципі була, як варант передача сигналу могла здійснюватися на глушилку по телефонних дротах, а таке могло існувати бо ми знаємо що то за глушилка була. От і варіант неадекватної комутації сигналів на рівні Галицької 15, ітого ще там воно могло всьо соплити куди не треба. Згадую в тому числі варіант з ТК Міст на 32 ТВК і ТРК НБМ на 49 ТВК. Ми ж знаємо що НБМ транслювався з Сихівської 8 з АСБ ТК Міст( як вони на Сихівську сигнал ловили то не так важливо ну певно релейка або супутник, ну то таке) і Міст після того як запустив НБМ, частину своїх передач сплавив туди на НБМ, вони включалися зі Львова з Сихівської по якомусь там графіку, і паро раз таке було, що коли ти дивишся наприклад МІСТ на 32 ТВК то на задньому плані накладалося то що той же ж Міст транслював на 49 каналі, тобто в них там щось не грало в АСБ з комутацією.
P.S. Це все мої особисті умовиводи, які засновані на спостереженнях.
Підтримую, десь за рік до закриття станції вони переїхали з глушилки на Високий замок. Закрилися вони в березні 2007. Пам'ятаю, як колись машиною за місто виїхав і все, нема 103,9. А потім в один момент що в Стрию, що в Раві-Руській прийом на ура. Щодо львівського ефіру, то спочатку він був увесь робочий тиждень, ефір з Одеси вмикався на вихідні, і то не завжди, потім кожен робочий день до 6-8 вечора, потім лише з 12 до 2 год. в будні з програмою вітань Хей діджей, яка мала оформлення як і в оригінальному Старі, а потім їх просто не стало, лише рекламні блоки. Погано стало на оригінальному Старфм тоді, коли у них почали зникати проекти і рубрики, такі як новини кожної години в робочий час. Це були перші дзвіночки.
  •  

Focs

#3164
Цитата: Sl@d від Липень 13, 2020, 20:34:01
Я звичайно не експерт, але можливо ви плутаєте ТРК Люкс і Студію Люксен  :-?
Люксен займалася ХітФМ'ом, Гала радіом, МФМ і іншими. Доречі, чи всі пам'ятають, що ХітФМ раніше був на 105,4. Називався ХітФМ захід, ще був там такий ведучий Діджей Са-са-саша?