ТРМ у Полтавській області

Автор admin, Вересень 11, 2011, 15:46:02

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Ліцензія розділена між Нашим радіо і НРКУ/ОДТРК. До НРКУ за такою схемою мовила ОДТРК. Частот для Національного радіо багато де не знайшлося. У Львові його взагалі на FM нормально не почуєш
  •  

admin

Цитата: fmdxua від Березень 26, 2015, 13:21:37
Працюють передавачі УР-2 Радіо Промінь:
На УКХ графік роботи : 8:00-17:00 та 21:00-23:00.
68,60 МГц - Красногорівка
73.88 МГц - Полтава (неодноразово зафіксовано відхилення від графіка в сторону більшого терміну мовлення).
105,9 МГц - Гадяч (працює цілодобово).
а Промінь к Кременчузі коли вимкнули на УКХ?
  •  

fmdxua

Цитата: admin від Березень 26, 2015, 22:48:01
а Промінь к Кременчузі коли вимкнули на УКХ?
"Промінь" не вимкнули , у Кременчуці  працює по тому ж графіку, що й у Красногорівці та Полтаві. Але це згідно даних ПФКРРТ, я його поки що ні разу не приймав у Полтаві. Я його забув в перелік включити.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

sanyo

#273
Уже дней пять на 107.2 fm Полтава идет местный эфир.Никаких заставок и формата радио пятница нет.Русская попса плюс зарубежка...
p.s Я хоть и не с Полтавы но несколько частот оттуда не в идеальном качестве но принимаю...
  •  

fmdxua

Цитата: sanyo від Квітень 03, 2015, 11:09:57
Уже дней пять на 107.2 fm Полтава идет местный эфир.Никаких заставок и формата радио пятница нет.Русская попса плюс зарубежка...
p.s Я хоть и не с Полтавы но несколько частот оттуда не в идеальном качестве но принимаю...
А я хоть живу в Полтаве, но тот шлак, что крутят на 107,2 МГц не слушаю. Что Super radio, что Радио Пятница, что местный плейлист - ценности не несет. Вот если бы вещание на 107,2 МГц на какое-то время выключили, я бы только был рад этому.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

sgw2006

#275
Тоже кумарит это  "недовещание"  Если бы выключили передатчик , я бы смог слушать Радио ЕС из Харькова  ~96 км. А то уже несколько лет приходится терпеть это чудо на 107,2.
Sony ST-SE700:-:Kenwood KR V7070:-:RTL2832U+R820T SDR:-:Omicom S2:-:Dipol DIP 5/RZ B:-:Dipol DIP 3/RZ B:-:36Е:-: 4.9°E:-:4.0°W:-: 54.9°E:-:56.0°E:-:74.9°E:-:85.0°E:-:90.0°E
  •  

sanyo

На 107.2 fm Полтава уже восстановили  вещание радио пятница
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

kotenko.

У середу минулу  в Лубнах під час тропо зафіксував, що УТ-1 з Полтави вже у ПАЛі.
#наташанемішай
  •  

sgw2006

#279
Змінив підсилювач на своїй антені , і тепер на постійній основі "боком" антени ловлю  Ретро ФМ  на 106.5  фм , стерео .  Реклами полтавські  і чути  "Ретро фм 99.1".
Думаю що це Охтирка, згідно з офф. сайту станції. Але на нашому сайті даних про це немає.
Sony ST-SE700:-:Kenwood KR V7070:-:RTL2832U+R820T SDR:-:Omicom S2:-:Dipol DIP 5/RZ B:-:Dipol DIP 3/RZ B:-:36Е:-: 4.9°E:-:4.0°W:-: 54.9°E:-:56.0°E:-:74.9°E:-:85.0°E:-:90.0°E
  •  

fmdxua

Цитата: sgw2006 від Травень 18, 2015, 20:03:18
Змінив підсилювач на своїй антені , і тепер на постійній основі "боком" антени ловлю  Ретро ФМ  на 106.5  фм , стерео .  Реклами полтавські  і чути  "Ретро фм 99.1".
Думаю що це Охтирка, згідно з офф. сайту станції. Але на нашому сайті даних про це немає.
Це не Охтирка, а Зіньків (точніше с. Переліски біля Зінькова). Я також цю станцію приймаю на постійній основі. У них часто спотворення звуку зустрічається.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

sgw2006

Приблизно   ~90 км.по прямій , не погано як на мене. І взагалі мені здається , що в ту сторону кращий рельєф для  проходження радіо , ніж в сторону Харкова.
Sony ST-SE700:-:Kenwood KR V7070:-:RTL2832U+R820T SDR:-:Omicom S2:-:Dipol DIP 5/RZ B:-:Dipol DIP 3/RZ B:-:36Е:-: 4.9°E:-:4.0°W:-: 54.9°E:-:56.0°E:-:74.9°E:-:85.0°E:-:90.0°E
  •  

fmdxua

Цитата: sgw2006 від Травень 18, 2015, 21:10:07
Приблизно   ~90 км.по прямій , не погано як на мене. І взагалі мені здається , що в ту сторону кращий рельєф для  проходження радіо , ніж в сторону Харкова.
У Полтаві Кременчук приймається з відстані 95 км при будь-якому положенні антени. Тому прийом Зінькова у Чутово абсолютно нормальний, тим більше рельєф дійсно сприятливий. Пам'ятаю у Чутово Тростянець з відстані 88 км добре приймався.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

sgw2006

Перша практика  з SDR  приймачем.  Мені здається чи RDS інакше?  http://youtu.be/8NO9AC2mdEQ.
Sony ST-SE700:-:Kenwood KR V7070:-:RTL2832U+R820T SDR:-:Omicom S2:-:Dipol DIP 5/RZ B:-:Dipol DIP 3/RZ B:-:36Е:-: 4.9°E:-:4.0°W:-: 54.9°E:-:56.0°E:-:74.9°E:-:85.0°E:-:90.0°E
  •  

puron

В Котельві по не відомим причинам вже третій день немає трансляції Першого Національного на 22 ТВК (передавач просто вимкнений), хоча інші канали з Котелевської РТС працють.
  •