Радио Вести

Автор sohok, Червень 17, 2013, 23:09:30

Попередня тема - Наступна тема

Qolo

Ну почему сразу "торба"? Скорее всего, "ТРК Люкс" теперь выкупит "Бизнес Радио", которое как раз вещает в тех же городах (кроме Севастополя).
  •  

Chevalier

Цитата: АДВ від Вересень 18, 2013, 15:33:48Переговори з UMH «Мультимедіа інцест груп» почала вести ще навесні цього року

:woohoo: "Інцест груп" - це справді круто. Описка за Фрейдом...
  •  

sanyo

И заметьте 4 города это еще не вся страна как было обещано...
  •  

дрон

Цитата: sanyo від Вересень 18, 2013, 17:47:20
И заметьте 4 города это еще не вся страна как было обещано...
Но, три из них - это крупнейшие центры в Украине - Киев, Харьков и Днепр.
  •  

mikhail

а далі я впевнений буде конкурс ... жалко що 24 йде з Києва... там ця радіостанція добре вписується ... а от Одеса... мовлення україномовне ... а реклама вся російськомовна
  •  

admin

а дальше тазиком накроется Запорожская..... а Одесса и Запорожье однозначно будут благосклонны к "российской" радиостанции. И будет Радио 24 на своём месте.
  •  

АДВ

Цитата: admin від Вересень 18, 2013, 18:06:06
а дальше тазиком накроется Запорожская..... а Одесса и Запорожье однозначно будут благосклонны к "российской" радиостанции. И будет Радио 24 на своём месте.
У Запоріжжі вони ж співпрацюють ще по Люксу з Великим Лугом, може виживе. Ще перенос до Чернігова можливо їм дадуть...Ось Одеса, там частота Пілота, говорили, що туди Європа плас може переїхати, бо нині частота Європи-Одеса не належить умх. Ось вони з ліцензії Пілота виокремили лише Київ, тому може уся мережева ліцензія Львів-Миколаїв-Одеса-Херсон й піде під Європу.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

mikhail

Європа нині стрімко розвивається...
  •  

GMB

записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

admin

  •  

mihaylin

хм) Россияне приперлись в украинское радиопространство) Видать чтобы травить народ байками какой хороший таможенный союз? С подачи пана Медведчука.
  •  

Yuriy

Хотелось бы видеть новую радиостанцию с нейтральной подачей новостей. Чтобы звали как оппозицию,так и этих.,но я как-то не уверен в этом.
  •  

vital-fm

АДВ
Питання, чи вирішили вони проблему з ротацією одеських місцевих 107,4, або разом з нею і 100,4.
Хм, а може "Вести" відхоплять у Львові 107,2.
  •  

cat

Цитата: Yuriy від Вересень 19, 2013, 02:09:38
Хотелось бы видеть новую радиостанцию с нейтральной подачей новостей. Чтобы звали как оппозицию,так и этих.,но я как-то не уверен в этом.
Быть нейтральным опасное и бессмысленное  дело. Ведь подобное СМИ может и власть и оппозиция  критиковать за отсутствие поддержки!  Да и нейтралитет сохранять очень тяжело, ведь официальные источники информации дают всегда официальную точку зрения.
  •  

АДВ

Цитата: vital-fm від Вересень 19, 2013, 05:18:55
АДВ
Питання, чи вирішили вони проблему з ротацією одеських місцевих 107,4, або разом з нею і 100,4.
Хм, а може "Вести" відхоплять у Львові 107,2.
:-( зараз через зміну власників умх з ними стало важко спілкуватися, раніше могли щось цікаве анонсувати, тепер навіть про злив Радіо 24 всі дізналися лише з сайту вєсті.юа . Тому не знаю, що буде. Знаю, що нові власники з них вимагають прозору систему мовлення. Тобто мовити у регіоні станція повинна з позивними як у ліцензії. Максимально мережі розмістити на власних частотах, а не партнерських. Від непотрібних частот позбутися (це мабуть ті, що під 24 були).
Цікаво ще, що вони будуть робити з Джемом та 99.4, яку вони виокремили з мережі пілот. А ще Голос столиці, якому вони самі ж створили конкурента.
До речі, 100.4, 107.4 та 104.3 (де люкс) в одному холдингу, може й  саме 24 пустять замість Європи на 107.4, але то вже фантазії
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •