Радио Вести

Автор sohok, Червень 17, 2013, 23:09:30

Попередня тема - Наступна тема

Chevalier

Цитата: АДВ від Вересень 02, 2014, 18:15:36
Стільноє радіо Карпія 

В принципі, логічно, і не смертельно. Але у "Перця" ж набагато більше частот... По кількості дуже підходить "Наше радіо". (Жартую).
  •  

pavlo_r

Та що завгодно може підійти. Любимое радио...
  •  

Radiostyle

  •  

Ігор

Я так розумію, що вони можуть продати залишки Мелодії? А трк Клас може залишать. Не хочу їх у БЦ  :sick:
  •  

FMDX

У нас тільки Перець-ФМ та Наше як кандидати можуть  -- щодо долі обох мені по барабану 8-), а от якщо прийдуть у згадані 27 міст, складуть дуже серйозну конкуренцію Ері... До речі, про Еру: сьогодні їхав у тролейбусі, то водій слухав. Так що не Шансоном єдиним :wink:

п.м. Тре' буде потім привітати знайому, що працює у них, з розширенням :-) Якщо їм не обламається, звісно...
  •  

АДВ

Цитата: Ігор від Вересень 02, 2014, 20:15:44
Я так розумію, що вони можуть продати залишки Мелодії? А трк Клас може залишать. Не хочу їх у БЦ  :sick:
залишки Мелодії вже мiсяць як проданi пiд Dj fm
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Ігор

  •  

Radiostyle

Цитата: FMDX від Вересень 02, 2014, 20:29:12
У нас тільки Перець-ФМ та Наше як кандидати можуть  -- щодо долі обох мені по барабану 8-), а от якщо прийдуть у згадані 27 міст, складуть дуже серйозну конкуренцію Ері... До речі, про Еру: сьогодні їхав у тролейбусі, то водій слухав. Так що не Шансоном єдиним :wink:

п.м. Тре' буде потім привітати знайому, що працює у них, з розширенням :-) Якщо їм не обламається, звісно...
Тех.директор Ери сказав мені,що якщо Вести фм будуть розширувати покриття,то це буде для них додатковим стимулом до самовдосканалення)
  •  

pavlo_r

А що Ері ще залишається казати :)
  •  

Radiostyle

Цитата: pavlo_r від Вересень 02, 2014, 23:44:48
А що Ері ще залишається казати :)
Ну так)
Але б хотілося вірити,що сказан буде зроблено)
  •  

Parero

А кто Эре мешал это делать годы????? Ничего там не поменяется... увы...
  •  

sanyo

#236
Я так понимаю если радио вести и будет вещать на частотах перец fm.То как раз это и есть именно частоты ТОВ ТРК Клас а не оникс.Их где-то 25 и наберется плюс действующие  3 города...
p.s и это всего лишь 11 областных центров...
  •  

belov

Откуда вы взяли это про Перец???
  •  

Ігор

Значить не продали :)
  •  

sanyo

Цитата: belov від Вересень 03, 2014, 14:09:03
Откуда вы взяли это про Перец???
ну это всего лишь предположения
  •