Про міжміський транспорт

Автор admin, Липень 16, 2013, 16:04:12

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

Radiostyle

Цитата: Ігор від Липень 16, 2013, 21:49:54
я коли їхав в обід на Київ, нас назбиралося аж 3 чоловіки. Пройшло 20 хв і поїхали. Це біля ДК Росава ;)
Синявські маршрутки, також ПП Ікарус, їдуть по такому ж принципу, тільки раз на годину. Хотя в п'ятницю вони не встигають за чергою.
Ні,ну звичайно,якщо пасажиропотік не великий,то цілий день чекати не буде поки повна не назбирається  :-)
По дорозі вже буде брати.
  •  

Ігор

Помітив на сесії, що київські маршрутки Ікаруса тепер не літають :)
  •  

Ігор

Треба тему розділити, яку придумати назву?
  •  

pavlo_r

Про маршрутки або Про громадський транспорт. Можу додати трохи оффтопу, щоб вже точно розділяти було що))) У нас маршрутки зі Львова по області ходять більш-менш по графіку. Це стосується жовківського напрямку, а також тих напрямків, маршрутка на які відправляються з АС №2, котру зараз переформатовують в автовокзал Північний. Цікаво, що на більшість (але не всі) водії при посадці на платформі автостанції, не пускають пасажирів без квитка - відправляють або в касу (маршрутки на Рава-Руську) або за територію АС, де вже потім підбирають. Відправлення, як я вже згадував по графіку. В Хмельницькому неодноразово попадав на те що маршрутки з Автовокзалу №1 відправляються по графіку, а потім зупиняються у місці, яке місцеві називають "Виставка" і чекають заповнення. Також цікаво, що відправляючись зі Львова по квитку можна спокійно пред'явити претензію до того, хто зайняв твоє місце. Зазвичай його мовчки звільняють, але коли встати не хочуть - то водій приймає сторону людини з квитком (як я писав не всі безбілетників виганяють). А от за словами дружини у них в Хмельницькому претензій на своє місце передбачене по квитку не розуміють навіть водії. Правда я один раз попросив якогось мужика встати - встав мовчки.
  •  

admin

у Білгород-Дністровському районі, те що йде "офіційно" з "автовокзалів" так як описав Павло. А от маршрутки, більшість, на Одесу, по заповненню/інтервалу і хто де сів. Найгірше, для мене, цей той факт що потрібно знати мобільні водил, щоб взнати точно чи буде маршрутка...і то не факт що дійсно буде:(
  •  

GMB

Почитал тему и удивился... в Краматорске такого нет понятия, как "междугородняя маршрутка по наполнению". На маршрутах есть газели, но они все "проходят" через автовокзал. Онлайн-табло
http://bus.com.ua/cgi-bin/tablo.pl?as=146200&Now
Есть так же автобусы и маршрутки с других частей города, но они тоже ходят по расписанию и имеют свою базу клиентов.
Сейчас есть сезонные маршрутки, но они тоже имеют определенный график
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

pavlo_r

#22
Цитата: admin від Липень 16, 2013, 23:01:55Найгірше, для мене, цей той факт що потрібно знати мобільні водил, щоб взнати точно чи буде маршрутка...і то не факт що дійсно буде:(
Аналогічно у Хмельницькому, але тільки з нічними маршрутками на Київ (може місць не бути). З Києва, коли вночі на Хмельницький їдуть, то місця є завжди, і як правило приїздять, але номер водія у мене все одно записаний. Якось зимою намагався виїхати зі Старокостянтинова в Хмельницький - 1 годину і 25 хвилин простояв на зупинці при -12. Найкраще стало тоді, коли чомусь погасло вуличне освітлення  8-) Також з Хмельницького на Старокостянтинів остання маршрутка іде в 19 з чимось. Якщо прогавити, треба іти на "Виставку", є всі шанси догнати її там (чекає заповнення). Наступна маршрутка тільки в 1-й ночі. Але і то не біда - на "Виставці" (це, якщо не помиляюсь перехрестя проспекту Миру, Вінницького шосе і Старокостянтинівскього шосе) стоїть повно приватних бусиків, які за ту ж ціну їдуть в Старокостянтинів.
У Львівській області нічних маршруток (саме маршруток, а не автобусів) не зустрічав. На Жовкву маршрутки їдуть з центру Львова регулярно, на маршруті 15 машин (дізнався коли дружина в одній із них сумку забула), відправляються приблизно через 15-30 хвилин, в залежності від пасажиропотоку, але і напівпорожня маршрутка виїде без питань, а водій точно скаже через скільки часу їде. Посадка без білетів, формується жива черга (іноді, студенти формують її в три ряди). Остання маршрутка відправляється в 21:00. Але з АС-2 є ще автобус на Раву-Руську через Жовкву в 22:00, або десь ближче до 23-ї маршрутка на Червоноград. В Жовкву не заїжджає, але від кільцевої дороги іти хвилин 15-ть. Пізніше цих - хіба таксі. З центру Львова в Жовкву 150 грн, якось платив, а з Жовкви до центру Львова, жовківські таксисти беруть 120 грн.
  •  

Гвоздецкий

Я таким автобусом, как на фото на 1-й странице темы, или на подобном из Львова в Трускавец ехал (от железнодорожного вокзала). Хороший автобус, Я через ряд за водителем сидел, высоко и дорогу видно.
  •  

Ігор

Хтось може підказати, чим можна приїхати з Одеси в Київ, або БЦ?
  •  

admin

ти дату та час приблизний скажи
автобусами швидше звідси
http://wikimapia.org/#lang=it&lat=49.783356&lon=30.197650&z=17&m=b&show=/9156084/uk/Автобусна-зупинка-"Біла-Церква"-на-Одесу&search=%D0%B1%D1%96%D0%BB%D0%B0%20%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0
це однозначно

залізницею треба пересадку робити...
ще літаком можно з Борисполя
  •  

ass1995

А ещё можно на личном автомобиле по трассе E-95. Расписание: на личное усмотрение.  :wink:
  •  

Ігор

Приблизну дату сказати не можу. Мама подзвонила і сказа, що може з Краснодара добратися до Одеси, попросила дізнатися, чи можна приїхати звідти до дому? До дому, це я так розумію, до БЦ або до Києва. А там не проблема.
Дату спробую уточнити, думаю це буде на наступному тижні.
  •  

Radiostyle

#28
Можна ще до базарників попроситися,що на 7-му км)
Там від аеропорту недалеко)
А ще ось,що знайшов,170 грн.http://www.blablacar.com.ua/poshuk-poputnikiv?utm_source=ADWORDS_BANNER_WINTER&utm_medium=banner&utm_content=BANNERS&utm_campaign=UA_ADWORDS_BANNER_PSGR_BUS_ABTE_CARS&comuto_cmkt=UA_ADWORDS_BANNER_PSGR_BUS_ABTE_CARS&gclid=CNS3sM6a38ICFcjLtAodNB8AEA
  •  

admin

одеса та київ автотрасою...це завжди якесь шинокопитне да буде. Залізницею менше, але теж є варіанти з пересакою у Фастові, Миронівці або Києві
  •