Радіо Шансон у Рівному

Автор hash67, Липень 18, 2013, 12:04:34

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

завтра їду в Луцьк... буду там до понеділка... якщо що повідомлю... чи відбувся запуск ....
запуск у Рівному відбувся саме сьогодні тому що вдень сьогодні ще нічого на 88,5 не було і я дуже здивувався... коли побачив що щось мовить на цій  частоті
  •  

pavlo_r

Цитата: microsoftpasha від Січень 21, 2014, 20:06:21
Сьогодні я прочитав шо у нас є шансон, но на офі.сайті нашого міста немає .
http://www.shanson.ua/region/
Ви не на карту дивіться, а вмикайте приймач і переконаєтесь самі ;) Карту дай бог, щоб за пів року оновили.

Цитата: microsoftpasha від Січень 21, 2014, 20:06:21
До речі я тоже сьогодні прочитав шо шансон на 88.5 фм, А цац рада виставляє читоти на 89.5
http://ukrtvr.org/telekanali-ta-radiostantsiji/4044539
В ФМ діапазоні станції транслюються не ближче чим 400 КГц одна до одної, а тут аж 1 МГц. Повірте, підстав для хвилювання не має )
  •  

vital-fm

#17
microsoftpasha
На офіційному сайті Тернополя теж нема, хоч мовлення вже 3 тижні як ведеться, місцевої реклами у нас доречі теж немає, хоч і вже, віднедавна, ставлять місцеву музику в рекламний час.
Ну щоб не зовсім офтоп: чи не поховає 88,5 у Рівному прораховану 88.5 у Теребовлі?
  •  

admin

#18
Теребовля Тернопільської? там 150 км. Думаю навіть в Тернопіль можна перенести
  •  

vital-fm

Я просто бачу, що жодна з частот у Рівному чи Львові не пересікаються з нашими, а відрізняються на 0,1 - 0,4, ось і думаю чи не буде заваджати.
  •  

Свіщ

#20
Щось в мене нічого не працює.Живу 10 км від Антополя  с второну Гощі.Може передавач стоїть не в Антополі, а в Рівному, й 100 ват не дотягує?Але з Острога 30 км сигнал хороший при прямій видимості. а з Рівного  немає нічого.(Антопільська гора може заважає). Підтвердіть, будь ласка, чи працює зараз?
  •  

hash67

Уже реально не порацює, зранку був сигнал :roll:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

mikhail

  •  

admin

Цитата: Свіщ від Січень 22, 2014, 09:33:03
Щось в мене нічого не працює.Живу 10 км від Антополя  с второну Гощі.Може передавач стоїть не в Антополі, а в Рівному, й 100 ват не дотягує?Але з Острога 30 км сигнал хороший при прямій видимості. а з Рівного  немає нічого.(Антопільська гора може заважає). Підтвердіть, будь ласка, чи працює зараз?
життя простіше. Але якщо не приймається, то пересічний українець згадує про гори))))

Цитата: vital-fm від Січень 22, 2014, 00:31:57
Я просто бачу, що жодна з частот у Рівному чи Львові не пересікаються з нашими, а відрізняються на 0,1 - 0,4, ось і думаю чи не буде заваджати.
не думаю
  •  

mikhail

думаю варто поставити позначку "тестове мовлення" ...  Шансон до вечора не зявився? У Луцьку нічого немає поки
  •  

Свіщ

Немає.Мабуть передумали, а передавач на алюміній  по 10,5 за кг здали біля 12 школи.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

hash67

Цитата: Свіщ від Січень 22, 2014, 22:30:15
Немає.Мабуть передумали, а передавач на алюміній  по 10,5 за кг здали біля 12 школи.
Очень смешно  :-)
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

hash67

Реально, що за прикол, можливо хто знає, зранку знову тишина. Тож сигнал був нормальний і звук теж, що їм ще не подобається?
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

vital-fm

Ще щось доналаштовують.
  •  

RadioS

Цитата: vital-fm від Січень 23, 2014, 09:54:55
Ще щось доналаштовують.
Не долго музыка играла,не долго фраер танцевал.......... :dance:
  •