Радіо Шансон у Рівному

Автор hash67, Липень 18, 2013, 12:04:34

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Ось позбавиться від всього, що заваджає, і знову затанцює.
  •  

hash67

Щось їм багато всього заважає  :evil:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

admin

  •  

vital-fm

#33
Вони по танцях не специ, вони: "водачку пьют"...
З години так 7-ої, 8-ої ранку після новин.
Доречі непоганий спосіб прихованої реклами, якщо згадувати про горілку на радіо вдень заборонять, як на тв, пускаємо пісню, прикриваємо роликом.
  •  

Свіщ

#34
Радіо 24 чи то Рівне фм після першого включення ще пару тижнів не працювало,може й ці теж?
А ще згадав як колись на квартирі жив в Мирогощі й баба щось з тумбочки моєі вкрала,коли запитав то відповіла: ти подумай но добре, а може його там не було.Так само й вас, чувших радіо, запитую :lol:       
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

hash67

Цитата: Свіщ від Січень 23, 2014, 19:11:42
Радіо 24 чи то Рівне фм після першого включення ще пару тижнів не працювало,може й ці теж?
А ще згадав як колись на квартирі жив в Мирогощі й баба щось з тумбочки моєі вкрала,коли запитав то відповіла: ти подумай но добре, а може його там не було.Так само й вас, чувших радіо, запитую :lol:       

Напишу по російські, може хтось по українські не розуміє
Увы маразм не победим, до чого тут баба?
Можна писати по суті?  :roll:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

Гоша

#36
Сьогодні телефонував до БРГ,мені повідомили що Шансон розпочне мовлення у Рівному як і інших регіонах 1го лютого.Щож,поживемо-побачимо!
  •  

Radiostyle

Якщо можна будь ласка телефончик у приват.
  •  

taras_l

Цитата: Гоша від Січень 24, 2014, 17:18:10
Сьогодні телефонував до БРГ,мені повідомили що Шансон розпочне мовлення у Рівному як і інших регіонах 1го лютого.Щож,поживемо-побачимо!

Наскільки я розумію, з Вашого повідомлення, 1-го лютого Шансон буде поступово вмикатись в усіх західних регіонах, заявлених в ліцензії від 11.02.13, крім Тернополя, де вже він мовить. Ну що ж, поживем-побачим.
  •  

Гоша

Цитата: Radiostyle від Січень 24, 2014, 18:04:21
Якщо можна будь ласка телефончик у приват.
Цей телефон багатьом відомий,він оголошуєтся після реклами,зокрема на Шарманці.Відповідає секретар,з контактовуєтся з відповідною людиною від якої передає інформацію.
  •  

hash67

"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

Гоша

Знову телелефонував до БРГ,сказали ще зачекати кілька днів.
  •  

Гоша

Це виходить,якщо не розпочнуть мовлення до 11го лютого можуть втратити ліцензії?
  •  

mikhail

повинні розпочати .... думаю їм це не треба... ))) а передавач у Антополі поход уже стоїть.... тестувався.... але зараз вимкнений
  •  

vital-fm

Нічого не втратять, просто на попередження ризикують нарватись.
  •