Радіо Шансон у Рівному

Автор hash67, Липень 18, 2013, 12:04:34

Попередня тема - Наступна тема

hash67

Чув що частоту 88,5 з Дубно переносять до Рівного, можливо хтось має нову інфу, коли вже Шансон заграє у Рівненських маршрутках?
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

RadioS

Олег ти такими заголовками не лякай," шансон в рівному" ,ще не було рішення НР про перенос частоти був тільки запит, наскільки я не помиляюсь
  •  

hash67

Я так зрозумів це надовго затягнеться... :-(
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

vital-fm

До кінця року запустять, он вони в Криму без переносу запустились.
  •  

hash67

Крим важливіший - там курорт, а Рівне може почекати...
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

velychko.op

У Рівному почало мовлення радіо Шансон на 88,5 ... сьогодні вдень ще не було ... а ось щено помітив трансляцію
  •  

hash67

НАРЕШТІ  :bravo:
Шансон у Рівному :roll:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

FMDX

#7
 
Цитата: hash67 від Січень 21, 2014, 17:14:26
НАРЕШТІ  :bravo:
Шансон у Рівному :roll:

Актуальньо :ermm: Дяка, що хоч не стандарний FM (100-107 Мгц)... Та водіюги міських маршруток усе одно знайдуть :sick: :evil: :cry:
  •  

velychko.op

  •  

FMDX

Ааай, описавcя, перепрошую :oops:   Мав наувазі, що початок верхнього УКХ-діапазону, зазвичай у нас моніторять на наявність станцій і слухають від 100 до 107 МГц.
  •  

pavlo_r

А Люкс, Радіо 24, Рівне ФМ, Супер радіо знаходять якось. Пересічний слухач якщо і шукає щось в ефірі - то зазвичай "ганяє" пошук по колу. В такому випадку найбільше шансів у Рівне ФМ - вона у вас перша. Хіба приймач ще з механічною настройкою, але і на такому знайдуть.
  •  

FMDX

  •  

microsoftpasha

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

pavlo_r

#13
Цитата: FMDX від Січень 21, 2014, 18:57:08
Павле, не добивайте...  :wink:
:) Нічого, скоро наша черга. Хоча підозрюю, що наступним може бути запуск в Луцьку

microsoftpasha, перечитайте правила форуму!
Цитата2. Не допускается больше 3-х последовательных смайликов в предложении. Общее количество смайликов в сообщении не должно превышать 5 (пять) смайликов.
  •  

microsoftpasha

Сьогодні я прочитав шо у нас є шансон, но на офі.сайті нашого міста немає .
http://www.shanson.ua/region/
До речі я тоже сьогодні прочитав шо шансон на 88.5 фм, А цац рада виставляє читоти на 89.5
http://ukrtvr.org/telekanali-ta-radiostantsiji/4044539
  •