Про комп'ютери

Автор Ігор, Лютий 21, 2012, 16:03:29

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Знайшов рішення:
1)конвертую запис на PotPlayer в 480р,
2)потім отримане конвертую в 720р.
Рвані пікселі в підсумку зникають, а якщо збільшити на першому етапі  чіткість, виходить апскейл, як в України 24 в сюжетах новин.
#наташанемішай
  •  

sanyo

 Підкажіть будь-ласка хто з компом на 'ти'.Треба буде згодом поставити віндовс на комп,але проблема для мене ,що це єдиний диск.Коли років зо 5 ставив віндовс на новий диск.То на ньому вже була система.З неї розмітив новий диск і потім поставив віндовс..Але зараз буде новий диск,і він буде єдиний на компі.Я не зовсім в курсі.Чи можна під час установки системи провести розмітку нового диску?Чи все- таки потрібно якось по іншому робити..
  •  

0-0-0-0

Раджу підготувати диск або флешку з Partition Magic чи схожою програмою, та з її допомогою розмітити жорсткий диск до інсталяції.
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo

vital-fm

А зовнішній, або другий внутрішній не варіант?
  •  

0-0-0-0

  •  

sanyo

В наявності буде новий старих вже нема.Правда є ноутбук.Можливо через нього якісь маніпуляції можна зробити.
  •  

Ігор

Цитата: sanyo від Травень 06, 2022, 15:27:59
Підкажіть будь-ласка хто з компом на 'ти'.Треба буде згодом поставити віндовс на комп,але проблема для мене ,що це єдиний диск.Коли років зо 5 ставив віндовс на новий диск.То на ньому вже була система.З неї розмітив новий диск і потім поставив віндовс..Але зараз буде новий диск,і він буде єдиний на компі.Я не зовсім в курсі.Чи можна під час установки системи провести розмітку нового диску?Чи все- таки потрібно якось по іншому робити..
збережіть всі важливі дані на інший носій і тоді можна розмітити його по новому.
  •  

TV-Ukr

При встановленні Windows 10 (хоча бачив схоже меню і в 7) з'являється меню вибору розділу, де є кнопка "Створити", після натискання якої необхідно задати розмір нового розділу (в мегабайтах) і створити його.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo

sanyo

Тільки дійшло я ж на ноутбуці ставив віндовс.При покупці вінди не було..Просто з флешки ставив...
  •