Российская агрессия в Крыму

Автор Qolo, Лютий 28, 2014, 20:08:12

Попередня тема - Наступна тема

Qolo

на ICTV сейчас какой-то местный крымский клоун пламенно рассказывал, что украинские каналы в Крыму отключили по причине их многомиллионной задолженностью перед РТПЦ.

(и если следовать этой логике - наверно М1 все проплатил, и поэтому его вернули   :-)  вообщем, бред сивой кобылы продолжается)
  •  

FMDX

Крим для України -- наче валіза без ручки: важко тягнути до тієї ж Європи чи принаймні до цивілізованих правил життя разом з материковою Україною звезених туди росіян, та якщо ми відмовимось від активної боротьби за півострів, то наступними будуть захоплені тими ж методами (сотня місцевих проросійських кримінальників, того ж маркова у Одесі, чортзна звідки "казакі" та російський спецназ) український Південь та частково Схід (Донбас Ахмет з Тарутою, думається, не здадуть). Так що навіть радіти з приводу мінусування совкового лохторату не варто...  Сорі за флуд.
  •  

admin

Як що не вистачає мізків у півдня/сходу то і іх потрібно відпускати. Русский мир з кожним роком усе меньше, рано чи піздно ці теріторіі повернуться до нормального світу.
  •  

mikhail

хах поживемо вступим у євросоюз....
  •  

admin

у будь якому випадку, тут нормальну країну вже не збудуєш, раніше було УПАvsКПСС, зараз ще додалось ворог/не ворог.
Тим хто не хоче під Путлера, потрібно відділятись, і будувати країну прозахідну, знаючи де ворог, вступаючи до НАТО і тд
  •  

FMDX

У жодному разі не потрібно, бо те, що заграбастала росія,  вона нікому й ніколи не віддавала, з пазурів вже не виберуться, мінімум з "випаленою" територією. Та й чисто практично нам невигідно втрачати доступ до моря (включаючи розробки родовищ),  бо тоді ЖОДЕН ЕС та 200%ве виконання їхніх вимог з реформування не допоможе піднятись на ноги (враховуючи великий потік біженців також)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=589258137836891&set=a.231725203590188.50350.230811260348249&type=1&theater
  •  

admin

інакше буде війна, і мабуть всю Україна буде "випаленою" теріторією. Тому або усі разом проти цією чуми, або розумніше віддати.
  •  

admin

  •  

vasil1997

Товарищи, повторюсь ещё раз. Вы не можете думать как Крымчане, хотя бы потому, что не живёте в Крыму.
И практически во всех городах Крыма, из 10 человек 8 или 7 за вступление Крыма к РФ.
  •  

admin

#249
а я что возражаю? ты перечитай про что я пишу. меня интересует государство Украина а не РФ, и какие выводы надо сделать из сегодняшних событий.
  •  

vasil1997

Значит я чего-то недопонял. Извиняйте.
  •  

mikhail

  •  

dalex

  •  

Гвоздецкий

Цитата: ass1995 від Березень 12, 2014, 15:16:33
Всех, кто уже сейчас хочет "до нормального світу" нужно переселить в другую часть Украины, которая "до нормального світу" хочет прямо сейчас. Либо сделать обмен гражданами РФ и Украины. Всех украинцев, которые хотят быть с Россией, переселить туда. А всех россиян, которым не нравится нынешняя ситуация в России, можно и в Украину (от них нашей стране хуже не станет).
Согласен, давайте меняться. Подумываем о переезде всей семьей в Крым. Лично я хочу куда-нибудь поближе к морю, например, в Севастополь.
  •  

vasil1997

Кстати, вот такая информация.
На спутник ЭКСПРЕСС АМ 22 53е дня три назад вывели 16 радиоканалов. Работают только 5 станций, на остальных звуковой "матрас":
"Радио России"
"Радио Маяк"
"Вести ФМ"
"Ретро ФМ"
"Русское Радио". Возможно скоро, что в Крыму фм станции будут заменены на российские аналоги. Напомню, именно со спутника Экспресс 53е РТПЦ берёт сигнал таких каналов как: Первый, РТР, НТВ Мир, ТНТ, ТНВ Планета.
  •