Российская агрессия в Крыму

Автор Qolo, Лютий 28, 2014, 20:08:12

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

vasil1997, воно і так зрозуміло, що Криму дорога назад в Україну скоріше всього буде закрита. Навіть, якщо населення оцінить всю красу свого теперішнього кроку, буде вже запізно. А що стосується України - воно звісно значно простіше кричати про нациків і бандерівців чим включити мозок і подумати, або виключити російське ТБ і поїхати на материк і подивитися. Але насправді справа не в намальованих пропагандою радикалах. Російське населення Криму роками спало і бачило себе в складі РФ і тепер, коли держава найбільше ослаблена нанесли їй удар ножем в спину. А крики про бандерівців, які начебто приїдуть вас вбивати - це просто спроба хоч якось легітимізувати весь той цирк, який зараз відбувається на півострові. Біда лише в тому, що стосується це не тільки Криму - хочете Абхазії - та на здоров'я.  Стосується це всієї України, населення якої не хоче щоб його "захищали" чи "примушували до миру". А Крим для України втрачений так чи інакше, не залежно від того в якій державі він буде. Я особисто не хочу їхати туди, де за українську мову чи за галицький акцент матиму всі шанси отримати в голову. Ось це і є радикальний націоналізм. Тільки націоналізм російський. Але ж ви його не боїтеся, правда?
  •  

admin

Цитата: Opgy від Березень 13, 2014, 21:28:05
что то я сомневаюсь в правдивости этой статьи. Ну кто будет бежать с Крыма во Львов? В чём прикол бежать с курорта?
за количество беженцев, не гарантирую, но факт.
Какой курорт? считай что они закрылись. Ни работы ни туристов
  •  

admin

Цитата: pavlo_r від Березень 13, 2014, 21:28:54
vasil1997, воно і так зрозуміло, що Криму дорога назад в Україну скоріше всього буде закрита. Навіть, якщо населення оцінить всю красу свого теперішнього кроку, буде вже запізно. А що стосується України - воно звісно значно простіше кричати про нациків і бандерівців чим включити мозок і подумати, або виключити російське ТБ і поїхати на материк і подивитися. Але насправді справа не в намальованих пропагандою радикалах. Російське населення Криму роками спало і бачило себе в складі РФ і тепер, коли держава найбільше ослаблена нанесли їй удар ножем в спину. А крики про бандерівців, які начебто приїдуть вас вбивати - це просто спроба хоч якось легітимізувати весь той цирк, який зараз відбувається на півострові. Біда лише в тому, що стосується це не тільки Криму - хочете Абхазії - та на здоров'я.  Стосується це всієї України, населення якої не хоче щоб його "захищали" чи "примушували до миру". А Крим для України втрачений так чи інакше, не залежно від того в якій державі він буде. Я особисто не хочу їхати туди, де за українську мову чи за галицький акцент матиму всі шанси отримати в голову. Ось це і є радикальний націоналізм. Тільки націоналізм російський. Але ж ви його не боїтеся, правда?
згоден з кожним словом
  •  

pavlo_r

Цитата: Opgy від Березень 13, 2014, 21:28:05
что то я сомневаюсь в правдивости этой статьи. Ну кто будет бежать с Крыма во Львов? В чём прикол бежать с курорта?
Наприклад той, хто вміє думати, а не дивитися російське ТБ. Це я вам як львів'янин скажу. І забудьте про курорт. Тепер весь півострів - суцільний санаторій для зелених чоловічків. Зате в Росії
  •  

admin

  •  

Opgy

Цитата: pavlo_r від Березень 13, 2014, 21:34:48
Наприклад той, хто вміє думати, а не дивитися російське ТБ. Це я вам як львів'янин скажу. І забудьте про курорт. Тепер весь півострів - суцільний санаторій для зелених чоловічків. Зате в Росії
Кстати вот почему все ругают Российское ТВ ? и никто из тех кто ругает Россию не слышат что несёт  Украинское ТВ !Согласен Россияне тоже брешут ,но так это делают Украинские каналы это надо ещё так уметь
  •  

admin

интересно почему украинское тв, в основном идёт одинаково с западным и с онлайн сми
русская врут так что дым столбом
  •  

Opgy

  •  

admin

Ну так у русских официально - ТВ машина для пропаганды и промывки мозгов. даже в википедии ихней написано.
Народу надо дать врага, и принести победу, ибо экономика России уже сдохла, и дальше будет только хуже.
Плевать что в Калининграде колбасы нету, зато в Крыму фашистов не будет
  •  

Opgy

И ещё меня интересует очень интересный факт: Не ужели всё таки общество так влияет на людей? Пример:                                            Один знакомый 25 лет назад переехал с Западной Укр. на Восток ,рассуждает как и все ,Причём с Криком лучше в Россию чем к Киевским  властям !Другой же на оборот отсюда уехал на Запад ,моей тётки двоюродный брат.А тот Кричит что мы тут все  на Востоке дыбили и лижем Москалям одно место!    Ну как так то ?
  •  

pavlo_r

Об'єктивність - міф. Це моя особиста думка. Тільки от до того, що йде в ефірі російських каналів застосувати навіть цей міфічний термін не можливо. Російським журналістам не треба нікуди їхати, і знімати сюжети. Вони просто займаються креативом у себе вдома, подаючи такі новини, що UaReview відпочиває.
  •  

admin

Конечно, идти против толпы = быть одиноким, а это тяжело
  •  

admin

#312
Привет от Начального
http://navalny.livejournal.com/914090.html

кстати лайвжурнал Навального забанен в России, привет стремящимся в концлагерь к уркам
  •  

FMDX

#313
Цитата: Opgy від Березень 13, 2014, 21:51:42
И ещё меня интересует очень интересный факт: Не ужели всё таки общество так влияет на людей? Пример:                                            Один знакомый 25 лет назад переехал с Западной Укр. на Восток ,рассуждает как и все ,Причём с Криком лучше в Россию чем к Киевским  властям !Другой же на оборот отсюда уехал на Запад ,моей тётки двоюродный брат.А тот Кричит что мы тут все  на Востоке дыбили и лижем Москалям одно место!    Ну как так то ?
Bплив інформаційного середовища місця перебування (не надто я "завантажив" :wink: :laugh:?). Хоча у випадку з нашим Заходом тут присутня можливість дивитись одночасно і ПРОукраїнські, і АНТИукраїнські канали, а потім приїхати на той же Майдан і на основі цього порівняти, хто БРЕШЕ, а хто ні. На сході, частково Півдні та у Криму конкретний інформаційний вакуум з російських каналів (мова не про те, що показували/тепер показують, а про те, що ДИBЛЯТЬСЯ за "звичкою"), котрі подають РОСІЙСЬКУ точку зору на НАШІ події, підсилюється ще й загальним політичним фоном. Тож нічого дивного, якщо цитовані особи не вигадка...
  •  

admin

представитель верховного комиссариата ООН по делам беженцам говорил, что на границе Крыма с Херсонской областью зарегистрировано уже 379 человек, крымских татар, преимущественно женщин и детей, которые перешли в сторону Херсонской области. Есть такая тенденция, некоторые считают целесообразным отправить своих жен и детей. Мужчины, как правило, не уходят.
  •