Країна FM (екс Радіо ЄС, Gala)

Автор Ігор, Вересень 03, 2014, 10:35:17

Попередня тема - Наступна тема

cat

Всё верно, не практикуется. Потому, что на радио появилась автоматизация раз, и два - востребованность.
Думаю, спорить бессмысленно о том, что на данный момент у слушателей радио больше возможностей выбора, что и как слушать. В том числе и через интернет. И необязательно в прямом эфире. Ну а с точки зрения рекламы - то на ночные эфиры рекламодатели не пойдут. Днём не все хотят, предпочитая в целях экономии утренний и вечерний прайм, а Вы хотите и ночью...
  •  

vital-fm

sohok
Забудь, в 90-ті роки і більше свободи на радіо було, і ентузіазму у ведучих, і конкуренція меньша...
Як любить казати мій старший дядько, а в 71-му році, 21 червня...
  •  

cat

Кстати тут Вы в точку.  Просто даже если подумать:  утренний-дневной-вечерний эфир слушается  и руководством и др. сотрудниками радиостанции, рекламодатели мониторят выходы своей рекламы. Т.е. и психологически ведущий понимает - что "пошалить" безнаказанно не сможет. А на ночном эфире -  будут меньше следить...  Вот и получается, что мало-ли, что взбредёт в голову  ночному ведущему - начиная от приветов  для ДНР-ЛНР, так и шутками  в стиле "ниже пояса" или неформатная музыка... Да, за это ведущего оштрафуют или уволят... а радиостанции предупреждение или штраф.... Так что всё не так просто, как кажется...
  •  

vital-fm

#183
cat,
+1, дві радіостанції з нічним ефіром, до 1-ої, це "Шансон", "Перець" до опівночі і вони виключно на привітах виїжджають.
Історію першої ми добре пам'ятаєм, а друга суттєво скоротить міста мовлення незабаром.
У наших місцевих приблизно так іноді і було, "УХ радіо" недавно намагались нічне шоу зробити, у вівторок та четвер після 23-ої, але щось його реклами я вже не спостерігаю - прикрили напевно.
А що Ви скажете на voice track?
Як бачу, у сусідів використовується.
  •  

Don_Andrey

Из ночников еще Бест приветы до двух ночи передавал, да и Шарманка всю ночь на заре появления радовала живым эфиром.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

cat

Цитата: vital-fm від Лютий 03, 2015, 12:07:23
cat,
+1, дві радіостанції з нічним ефіром, до 1-ої, це "Шансон", "Перець" до опівночі і вони виключно на привітах виїжджають.
Приветы это не авторское шоу с ведущими, гостями, телефонными звонками и др...  - где прямой эфир и нужно чёткий контроль иметь, чтоб никто что-то ненужное или неправильное не сказал. Приветы  - прибыли особой не приносят. Платные смс  погоды не делают. При том, что можно обычно и через сайт написать и на почту и позвонить и др...

Цитата: vital-fm від Лютий 03, 2015, 12:07:23
А що Ви скажете на voice track?
Як бачу, у сусідів використовується.
Я правильно понял, это типа имитация эфира (заранее прописанные начитки)? . Якобы линейный эфир с ведущим, а он в записи. Не буду говорить, где... но такое есть и у нас.
  •  

sohok

Щодо нашої теми то радіо Вголос планує через тиждень запустити вечірньо- нічні шоу "За тиждень команда радіостанції планує запустити вечірньо-нічний ефір. Наразі ще триває кастинг ведучих. А в найближчому майбутньому передбачається запуск проектів для дітей, а також автомобільні, спортивні, концептуальні музичні програми та програму про зброю." http://www.telekritika.ua/rinok/2015-02-03/103284
  •  

vital-fm

Don_Andrey
Якщо згадувати, то "Хіт фм" також в 2000-их практикував нічні ефіри, також з привітів та інтерактиву, "Шансон" практикував літні марафони привітів ще у 2011-му.
На "Галі" був нічний ефір, десь ще до 2010-го.
sohok
20-23 - це не вечірньо-нічне, це вечірнє, нічне, як на мене з 23 і пізніше.
cat
Правильно зрозуміли, а хто практикує? Можна в ПП.
У "Люксів" та "Фм галичини" йде рубриками, це шоб по ліцензії не докопались.
  •  

velychko.op

на радіо трек був чи ще є досі незнаю нічна програма з клубною музикою і смс-ками з бажанням познайомитись
  •  

superskidki

В Киеве поменялся снова РДС, на: "RADIO EC/100 FM"
  •  

pavlo_r

Кажись, нас таки читають)))))
  •  

Radiostyle


Імхо краще б звучало "Музична люстрація"  :music:
  •  

vital-fm

Цитата: pavlo_r від Лютий 07, 2015, 14:00:07
Кажись, нас таки читають)))))
Я давно підозрював:
:dance:
Але чого знову не ті?
Денисе, це що за гібрид такий?
  •  

Radiostyle

Цитата: vital-fm від Лютий 08, 2015, 09:49:43
Денисе, це що за гібрид такий?
Віталію,ти маєш на увазі бігборд?
Так,цікава форма,фото не моє,знайшов у ФБ)
  •  

vital-fm

А, так і пиши, а то я думав твоя ініціатива.
  •