4G LTE

Автор admin, Серпень 27, 2015, 15:55:07

Попередня тема - Наступна тема

admin


Розглянувши та обговоривши проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2015-2017 роки щодо впровадження в Україні у 2017 році рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління», керуючись частиною другою статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада


ВИРІШИЛА:
1. Погодити проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2015-2017 роки щодо впровадження в Україні у 2017 році рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління» із зауваженнями (додаються).
2. Направити рішення Національної ради до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.
3. Виконання цього рішення покласти на юридичне управління, управління радіочастотного ресурсу та технічного контролю.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Г.А. Шверка.




Зауваження
до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2015-2017 роки щодо впровадження в Україні у 2017 році рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління»


Національна рада підтримує дії регулятора в галузі зв'язку та інформатизації, спрямовані на розвиток нових технологій зв'язку в Україні та розроблення проекту «Плану заходів на 2015 - 2017 роки щодо впровадження в Україні у 2017 році системи рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління» (далі – проект Плану заходів).
Однією з пропозицій щодо впровадження в Україні нових технологій зв'язку розглядаються радіочастоти «цифрового дивіденду». Зазвичай, під визначенням "цифровий дивіденд" розуміють спектр радіочастот, який в Україні наразі використовується радіослужбою «Аналогове телевізійне мовлення», який може бути перерозподілений для використання іншими службами при переході на цифрове телемовлення та після вимкнення аналогових телевізійних передавачів.
Національною радою проводяться заходи щодо завершення впровадження цифрового телевізійного мовлення. Так, затверджено рішення від 04.09.2014 № 829, яким створено робочу групу з вирішення проблемних питань реалізації в Україні програми впровадження цифрового телерадіомовлення та затверджено її склад, до якого також увійшли представники НКРЗІ.
За результатами роботи зазначеної робочої групи розроблено рекомендації, які увійшли до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору. Встановлено етапи та терміни вимкнення в Україні аналогового телебачення за умови забезпечення доступу населення до прийому цифрового телебачення.
Також, Національною радою затверджено рішення від 20.08.2015 № 1300, яким встановлено строк використання в Україні аналогового телевізійного мовлення до 30 червня 2018 року та направлено пропозиції до Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.
Тому вважаємо, що при розробленні проекту Плану заходів розробнику необхідно врахувати також заходи, терміни виконання та умови, які визначено Планом розвитку національного телерадіоінформаційного простору.
Вивільнення смуги «першого цифрового дивіденду» від РЕЗ радіомовної служби (телебачення) стане можливим після чіткого дотримання алгоритму впровадження цифрового телевізійного мовлення та вимкнення аналогових телевізійних передавачів.
Враховуючи зазначене, пропонуємо викласти пункти 9.5 та 9.6 проекту Плану заходів у такій редакції:
« 9.5. Затвердження плану та проведення заходів щодо вивільнення смуг «першого цифрового дивіденду» від радіоелектронних засобів радіомовної служби (телебачення) для впровадження радіотехнології LTE.


Національна рада України з питань
телебачення і радіомовлення (за згодою);


УДЦР (за згодою).


2016 рік – І півріччя 2017 року.


9.6. Підготовка плану заходів щодо вивільнення смуг «другого цифрового дивіденду» від радіоелектронних засобів радіомовної служби (телебачення) для впровадження радіотехнології LTE.


Національна рада України з питань
телебачення і радіомовлення (за згодою);


УДЦР (за згодою).


І півріччя 2017 року. »

  •  

Yuriy

Хорошая вещь 4G.
  •  

asdef78

но будет у нас очень не скоро
аналоговое телевидение для нашей власти важнее... как же они себя рекламировать будут перед электоратом? поэтому ждем и без надежды надеемся
  •  

velychko.op

просто перейти на цифру пока нереально
  •  


admin

естественно, c таким-то распиздяйством
  •  

zako336


lifecell установил мировой рекорд скорости в сетях четвёртого поколения

http://protv.ua/news/mobile/lifecell_ustanovil_mirovoy_rekord_skorosti_v_setyah_chetvrtogo_pokoleniya/
  •  

Ігор

Така суміш частот, як воно б  працювало на практиці?!

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

zako336

ЦитатаДля этого использовался общий агрегированный диапазон 100 МГц (5*20 МГц полосы) на разных диапазонах частот: L2100, L2600, L900, L1800, L800.
  •  

Ігор

Я це читав, на практиці 2600 і 2100 матиме менше покриття ніж 800 і 900. Тому несучі на нижніх діапазонах будуть більш перевантажені.
  •  

MotoR4ikk

Цитата: Ігор від Серпень 17, 2016, 16:05:50
Я це читав, на практиці 2600 і 2100 матиме менше покриття ніж 800 і 900. Тому несучі на нижніх діапазонах будуть більш перевантажені.
Мягко говоря 700-900 для лте использовать не очень то и хорошо, ну если только в плане покрытия. А так, вечная интерференция+другие помехи которых тут хватает с головой, делают его менее перспективным, вообще идеально строить национальное покрытия на 1800 МГц, самый лучший диапазон. Хотя, наши регуляторы настолько суровы что могут наделать такой каши с частотами, что операторы и абоненты будут очень сильно страдать.
  •  

Ігор

Так на 1800 у нас працює GSM, пропонуєте його вимкнути? Чи ще є там вільні відрізки частот?
  •  

velychko.op

тут взагалі питання чи буде 3ж в районі 900Мгц.... а 4ж чудово було б на 800 Мгц... інтертелеком буде радий....
  •  

MotoR4ikk

Цитата: mikhail від Серпень 21, 2016, 20:07:26
тут взагалі питання чи буде 3ж в районі 900Мгц.... а 4ж чудово було б на 800 Мгц... інтертелеком буде радий....

И что хорошего было бы в таком LTE? Уж поверьте скорость была бы ниже чем в двух канальном HSPA+ на 2100. Интеру не особо то и радости от этого! Если хотите качественного лте, нужно будет идти всем на уступки, особенно киевстару и государству, первому отдать часть частот второму ввести тех.нейтральность!  Но первый не хочет отдавать частоты, а второй не хочет законна ибо ему выгодней продать новые частоты! И опять получается замкнутый!

Перспектив в нижних диапазонах я не вижу, конечно можно запустить и забыть, но уж если начинать развивать сеть то 1800 МГц делать основной, 700-900 для покрытия а 2500-2700 для емкости! А нижние где-то далеко в глуши 1 БС на 3 села и т.д и то на первое время!
  •  

Ігор

Ну в села можна і 2500, а 700-800 на покиття між селами, по трасах і тд.
  •