ЦитатаСаме той. Вийшов 2.5 роки тому. 4-ядерний Cortex-A53? Ну й що?
Саме в цьому ви й неправі, плутаючи 64-бітний процесор для low-end пристроїв з його більш дорогими opcode-сумісними аналогами. Сам телефон - відповідає часу, маючи LTE/NFC/HDR Cam/і т.д. І коштує 130EUR (і це не китайфон).
ЦитатаАпдейтів апарат вже не отримує
Мабуть 6-й андроїд для вас і є застарілим (так-само як і 64-бітний ARM), але це лише ваша персональна думка. Автомагнітоли з 6-м андроїдом зараз на піку продажів. Ну і прикріплюю картинку (скріншот екрану з перевіркою на апдейти), щоб ви самі побачили, чи отримує їх LG Stylus 2 чи ні:
https://imgur.com/a/ezLeh3CЦитатаІнші виробники не підтримали ініціативу з вбудови у смартфоні підтримки T-DAB.
T-DAB = T-DMB. З точки зору демодулятора це один і той-самий сигнал (відмінність лише в тому, що саме передається в каналі). У Кореі є дуже багато пристроїв з підтримкою DAB.
Як приклад, на європейський ринок у 2011-2012рр. були поставки пристрою "Samsung YP-G70 Galaxy S WiFi 5.0", який був позначений як з вбудованим DMB-приймачем, але він також без проблем приймав DAB+ (але він дійсно є застарілим).
Нажаль у телефонах Самсунг S4, S5, S7, S8, S8+ програма DMB.apk - використовує
гео-блокування, та працює лише в Кореї (хоча немає причин щоб не використовувати її у європі). Саме за її допомогою і прослуховується DAB+. Всі ці телефони, призначені для внутрішнього ринку Кореї, мають приймач T-DAB/T-DMB (MTV818 або FC8080), це ті де модель телефона закінчується літерою "K" замість "N". Якщо маєте таку букву - то ви щасливий володар телефону зі встановленим таким приймачем. Все інше - справа ПЗ, яке буде встановлено на телефоні. Це те що я знаю точно, можливо деякі інші моделі та бренди (та-ж LG) - теж мають такий приймач та можно цю або подібну .apk-шку використовувати в них для приймання DAB+.
ЦитатаА вам не здається, що у умовних бабусь, що слухають радіо Марія, вже є приймач? Їм нічого купувати не треба.
Приймачі, особливо такі старенькі, мають таку особливість, як поломки. Наприклад у того-самого "мерідіану" ползунковий регулятор гучності після кількох років користування виходить з ладу. Деякі з них простіше викинути, ніж лагодити.
Ще один приклад: Люди справно платили за "брехунець" та користувались ним. Одного дня він замовк (або замовкне дуже скоро), бо Укртелеком більш не підтримує дротову мережу. Що їм купляти на заміну?
ЦитатаМи зекономимо аж цілу смугу у ~25 МГц, якщо раптом вимкнемо FM. Та й продати цю смугу нікому.
Цитатачастину з яких можна продати тим же мобільним операторам під 4G
Тут ви фокусуєтесь на економії спектру, майже не беручи до уваги економію кіловатт-годин, обслуговуючого персоналу, кількості антенн та передавачів. Та особливо можливість деяких станцій розпочати роботу та вийти в ефір, взагалі не маючи ні передавача ні "вибитої" на конкурсі частоти, що для некомерційних громадських станцій, де рахується кожна копійка - це безперечний плюс. А ми-ж тут хочемо чути неаффільовані новини чи обговорення нагальних питань без схиляння слухачів в якийсь бік.