Інтертелеком

Автор Radiostyle, Листопад 12, 2016, 00:45:30

Попередня тема - Наступна тема

Ilya

У меня наоборот, интернет стал лучше работать :super:
  •  

Ігор

На сторінці ІТ багато хто жалівся на те, що не працював інтернет.
Вчора я по швидкості нічого не помітив, сьогодні у мене обмежена швидкість.
  •  

Ігор

Знову лежить мережа ІТ.
  •  

Ігор

У цьому місяці ще не поповнив рахунок на своєму роутері. Сьогодні увімкнув його, хотів зайти в особистий кабінет, і помітив, що інтернет зараз працює з обмеженою швидкістю. Хтось знає, чому така щедрість?
  •  

fediv

Із власного досвіду. Майстри у провайдерів Інтернета, які не страждають зайвими знаннями, знають, що коли якась проблема з мережею, то треба обмежити швидкість, і, може, само пройде. Це стандартна дія, коли "чорт його знає, чому не працює". Можливо, через свої проблеми вони самі толком не знають, хто на поточний момент заплатив, хто не заплатив.
  •  

Ігор

У особистому кабінеті відображається, що не проплатив.
  •  

kotenko.

сьогодні підключив інтернет, показує модем, що все підключено, але жоден сайт не відкриває
#наташанемішай
  •  

fediv

І сайт провайдера не відкриває ? Проблема.
Сайт провайдера відкриває ? Не проплатив.
  •  

kotenko.

Навіть сайт провайдера не відкривало. Хоча в мене тариф День за 5 ( платиш 5 грн за день користування + 1500 МБ) і на рахунку вже півмісяця лежало 12 грн.
П. С. Десь годину-дві тому інет заробив.
#наташанемішай
  •  

Ігор

Може була місцева проблема. Бо я сьогодні користувався їх мобільним роутером у цей час, і все було добре.
  •  

BanderaTV

Интертелеком получает лицензию под технологию LTE 🎉
Компания получит 10 МГц в Band 20 (LTE 800) и 6.3 МГц в Band 5 (LTE850).
Пожелаем компании развития и процветания.
Первые несколько лет CDMA продолжит своё функционирование, в будущем, крайний срок 31.12.2024 будет отключена и все абоненты будут переведены в LTE.

admin

#26
Сегодня вечером попробовал пополнить счёт через easypay. Мою мастеркард не принимают: "Запрещено выполнять пополнение с карт данной страны".
https://easypay.ua/partners/intertelecom


пришлось регится в easypay.ua и оплачивать коммисию
  •  

mikhail

Цитата: admin від Лютий 28, 2020, 23:08:55
Сегодня вечером попробовал пополнить счёт через easypay. Мою мастеркард не принимают: "Запрещено выполнять пополнение с карт данной страны".
https://easypay.ua/partners/intertelecom


пришлось регится в easypay.ua и оплачивать коммисию
з Італії?
  •  

admin

  •  

IANDROCOM

#29
Цитата: admin від Лютий 29, 2020, 00:39:11
Угу
Спробуйте з оф. сайту інтертелекому.
З "слонами" у мене такий трюк проходив.
  •