Інтертелеком

Автор Radiostyle, Листопад 12, 2016, 00:45:30

Попередня тема - Наступна тема

admin

запрацювала скотиняко, хоча bip я вже протестив
  •  

Ігор

А якщо спробувати IP телефонію? Чи за кордон вона не піде?
Наприклад домовитися із якоюсь компанією, у них буде сімка, яка через інтернет буде переадресовувати на телефон.
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

Ігор

Ми у минулому році робили телефонію в одній компанії, і з одним апаратом були проблеми, довелося забрати до дому щоб розібратися, коли зробив, то без проблем телефонував на внутрішні номери і ТД. От чи пройде такий фокус за кордоном...
  •  

Zheka

Цитата: admin від Червень 20, 2022, 16:54:05
запрацювала скотиняко, хоча bip я вже протестив

так а чем лайф не нравится? работает куда стабильнее IT Phone
  •  

admin

долгая история, физический  телефон Інтертелеком + к виртуал. номерам вещи подвязали
  •  

admin

і ще, у BIP взагалі не приходять СМС!
їх скидують на майл, ну хоч прочитати можна, але як відповісти?

Dear user of virtual number 38073011****.

You have received SMS message from 4114 with the following text:

" service package and its payment status. If you agree, reply 1. Service details: s.lifecell.ua/mcare"

With best regards, lifecell

24-hour support service:

5433 number, free of charge from lifecell numbers,
via Online-chat: BiP>Discover>lifecell 24/7 or via the link: s.lifecell.ua/chat-e
FAQ
  •  

Zheka

Цитата: admin від Червень 24, 2022, 10:32:23
і ще, у BIP взагалі не приходять СМС!
їх скидують на майл, ну хоч прочитати можна, але як відповісти?


Использовать приложение My lifecell. Там уже довольно таки много функционала прикрутили. На почту будут приходить лишь СМС подтверждения
  •  

admin

и я пытался привязать My lifecell, но там через СМС
вобщем как-то через одно место
  •  

Zheka

Цитата: admin від Червень 24, 2022, 12:07:58
и я пытался привязать My lifecell, но там через СМС
вобщем как-то через одно место

Самое удобно и дешевое, что можно сделать - это с физической сим картой на руках. Ее можно поставить в отдельный телефон и получать лишь смс подтверждения. Тариф "Единый", либо текущий тариф с отключенной ежедневной абонплатой + услуга 200 минут через Бип за 25 грн. В смартфон ставится Бип, в приложении включается переадресация входящих звонков на Бип. Профит.

Все СМСки в телефоне, все звонки на смартфоне меньше чем за 1 евро.
  •  

admin

так без физической симки!

суть ITphone что всё работает виртуально в одном приложении (за 35 грв в месяц)
проблема в том что иногда работает херово
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

admin

ITphone став 50 грв/місяць, це анлім в мережі, 100 хв на інші, далі по 50 коп за хвилину.
А від BIP прийшло що підіймають до 130 грв/місяць, безлімі в мережі,  по 3 грв/хв інші номера.
Чисто для порівняння. Зараз у мене в Італії ТІМ анлім на всі національні номера, 70 Гб інтернету 5G, 60 хв дзвінків в Україну за 370 грв.
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

vlad_lutsenko

#87
Цитата: admin від Липень 20, 2023, 17:02:57ITphone став 50 грв/місяць, це анлім в мережі, 100 хв на інші, далі по 50 коп за хвилину.
А від BIP прийшло що підіймають до 130 грв/місяць, безлімі в мережі,  по 3 грв/хв інші номера.
Чисто для порівняння. Зараз у мене в Італії ТІМ анлім на всі національні номера, 70 Гб інтернету 5G, 60 хв дзвінків в Україну за 370 грв.

послуга "BIP NonStop" за умови підключення тарифного плану "Єдиний"
(перехід доступний через web-портал My lifecell з будь-якого тарифного плану предоплати за 75 гривень одноразово)
80 гривень на 30 днів
безліміт на номери lifecell
3000 хв на номери інших мобільних операторів України, але не більше 100 хв на день

Для дзвінків на міські та номери інших мобільних операторів України через BiP Out у роумінгу через мобільні мережі роумінг-партнерів використовується fair use policy. Дзвінки на такі номери через BiP Out обмежено до 60 хвилин щомісяця. Дзвінки на номери lifecell через BiP Out не обмежені та тарифікуються так, наче ви телефонуєте з України.

p.s. Останнє підняття цін на послугу "BIP NonStop" було 28 червня 2023 року, нових підвищень - поки не планується!
  •  

admin

Дякую, але наскільки я розумію потрібно мати фізичну сімку з тарифним планом.
У мене 100% віртуальні номери BIP.
  •  

vlad_lutsenko

#89
Цитата: admin від Серпень 26, 2023, 22:35:17Дякую, але наскільки я розумію потрібно мати фізичну сімку з тарифним планом.
У мене 100% віртуальні номери BIP.

Так, може хтось купить тобі сімку.
Підключить ТП Гаджет Безпека за 90 гривень / 120 днів з універсального пакету, замінить на наступний день ТП на Єдиний за 75 гривеь та відправити тобі по пошті цю сімку за рахунок отримувача.
  •  
    Подякували за цей пост: admin