DУЖЕ Radio

Автор pavlo_r, Грудень 25, 2016, 16:05:59

Попередня тема - Наступна тема

admin

#45
Ще одна "місцева" профукана частота.
  •  

Vova.UA

Взагалі по-дурному вийшло... краще би ведучі залишались на Галичині і далі транслувалося Кісс ФМ
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Так ТАВР купить і верне KISS FM. Як варіант
  •  

vital-fm

#48
Вони вже колись в ціні не зійшлись, може і тепер те ж саме буде.
"Люкси" ж колись хотіли запустити станцію з українською музикою, можливо реалізують свій задум на цій частоті, а якщо туди відійде і луцька частота...
  •  

corazon

Чи є якісь новини про долю цієї станції?
  •  

pavlo_r

На разі таке 5 годин тому з'явилося в ФБ Юли Бєльської
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

#51
Знову з'явилися ведучі в ефірі. :super:
  •  

corazon

#52
На станції знову немає ведучих (у всякому разі, сьогодні). На сторінці радіо у Фейсбуці останнє фото зі студії за 25 квітня, на сайті останні новини за 24 квітня.
Онлайн мовлення не працює (останні кілька днів точно). Але воно в них доволі часто зникає - то на кілька секунд чи хвилин, а то і днів.
  •  

Ігор

Сьогодні день пам'яті, їх може і не бути. Послухай в інші дні.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Sanio

Дуже радіо працює у технічному режимі без ведучих, бо вони переїжджають у нову студію нового власника, точніше керуючого станцією. Але Дужому світять два порушення від Нацради за відсутність необхідного програмування ефіру у дні памяті 26 квітня і 8 травня.

corazon

Sanio,
можливо, Ви в курсі, хто цей новий власник (чи керуючий)? І коли орієнтовно відновиться повноцінне мовлення?
А також, який музичний формат буде у станції після цього? Які плани у них надалі?
А то після попереднього технічного ефіру (рік тому у березні-квітні) вони змінили музичний формат з унікального, який мені дуже подобався, на типовий для більшості станцій...
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Та ніц там унікального не було - звичайна попсова станція - таких купа по світі.... І щось мені здається шо ніц не буде особливого.
  •  

corazon

Хто б що не казав, але з початку існування (грудень 2016 року) до березня 2018 року ця станція мені дуже подобалась саме завдяки своєму формату - балканській музиці (якої на інших наших станціях практично не чув, крім деяких відомих пісень), також з "екзотики" - румунська. І також - радіо було туристичним, багато розказували про різні країни світу, навіть новини були цього напрямку.
Записав тоді (з онлайну) ряд записів, які тепер іноді запускаю і отримую задоволення від "старого-доброго" Дужого радіо.

Але у квітні 2018 року (після місячного технічного режиму, все ще зі старим-добрим плейлістом) формат почали змінювати - балканських пісень ставало все менше, з'явилися англійські. Різкого переходу не було, але до початку травня балканські пісні зовсім зникли з ефіру, і радіо стало майже таким, як інші. І тільки румунські пісні залишилися з "екзотики", вони ще досі є в ефірі.
Відтоді я "переключився" назад на інші хвилі, які любив до того. Дуже іноді включаю і зараз, але в рази рідше і тільки заради деяких передач і все ще наявних румунських пісень.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

І ще раз повторюся звичайна попсова станція, в кращому випадку фонова музика для роботи і автомобіля,ну не більше.
  •  

corazon

Тепер вона справді близька до цього.
На початку існування - була звеликою кількістю балканської музики, чим виділялася з-поміж інших і мені дуже подобалась.

Цікаво почути думку Sl@d, який писав, що слухає Дуже радіо тепер - чи слухав він його у згаданий період, і чи подобався йому перший формат станції.
  •