Вибори 2019

Автор Don_Andrey, Серпень 13, 2018, 09:26:39

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r


pavlo_r

А я не розумію невдоволення. Djundich, ви ж викладували тут відео Дубинського (не раз), за Шарія не пам'ятаю. Тож будьте добрі тримати своє невдоволення при собі, поки за відео з вашими :censored: вам чого не прилетіло
 •  

fediv

Цитата: kram2000 від Травень 01, 2019, 19:39:04
Моя думка, що за розкол населення України відповідальні:
1) Росія з її потужною пропагандою;
2) наші політики (всі без виключення);
3) наші ЗМІ (майже більшість, за виключенням нейтральних).
4) наші люди, які трохи втратили здатність думати. Ну, близько 50% справді хотіли Зеленського, надіючись на "Русский мир", Союз, словом, все, що хочуть на Сході. Залишається 25%, ці справді втралили здатність логічно думати. Охлократія - міцна штука.
 •  

kram2000

Нарешті нормальне відеопояснення про вибори на Донбасі і чому у нас перемагає Юрій Бойко.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=187&v=E7NrtoxGECw
 •  

kram2000

 •  

pavlo_r

Йуху! Жити будем весело, але не довго. Стосунки із США вже вийшли на новий рівень. Такими темпами це чудо Овоча переплюне.

 •  

vital-fm

Так ніби минулий склад ради мав ту коаліцію, так - з голосу 235...
Щось практика показує, що кожен новий склад ради все гірше і гірше, хай ці мучаться до грудня.
 •  

Kilnemw

https://newsonline24.com.ua/the-new-york-times-vozvrashhenie-oligarxa-vyzvalo-perepolox-v-ukraine/ THE NEW YORK TIMES: ВОЗВРАЩЕНИЕ ОЛИГАРХА ВЫЗВАЛО ПЕРЕПОЛОХ В УКРАИНЕ
 •  

kram2000

 •  

Иваныч

#339
Зараз вони , зондують  почву, а вже у листопаді 2019 р будем бачить. Мій прогноз , що можливо знов буде Майдан, якщо щось піде не туди . Маркером буде скасований безвіз, асоціація.

kram2000

#340
На мою думку, за всю свою каденцію Петро Олексійович зробив за свою каденцію багато всього позитивного для України, але він не зміг все,що запланував, зробити. Але ж пожиттєве звання Президента  ще поки ніхто не скасовував.
Бажаю своєму одноденнику Володимиру Зеленському продовжити той шлях до цивілізованого світу, який проклав Порошенко. Головні умови  для нього від мене - позбутися своїх давніх звичок та впливу олігархів, з якими його пов'язують, подальше збереження країни від зовнішніх ворогів, посилення ролі дипломатії  закордоном та докласти чимало зусиль задля звільнення окупованих Росією територій. Це зараз головне у пріоритеті нового президента.
https://www.youtube.com/watch?v=_92bpp3A36I
 •  
  Подякували за цей пост: GMB

vital-fm

Ще не всі - я чекаю відставки четвірки чи трійки  НР.
 •  

Djundich

#342
Цитата: kram2000 від Травень 19, 2019, 21:46:50
На мою думку, за всю свою каденцію Петро Олексійович зробив за свою каденцію багато всього позитивного для України, але він не зміг все,що запланував, зробити. Але ж пожиттєве звання Президента  ще поки ніхто не скасовував.
Я в шоке с того что вы написали  :censored:
Что он хорошего сделал для страны ??? Отвечать не нужно, это перевернутая страница.
Слава богу что каденция однотурового завершилась на конец-то.
Я надеюсь что он со своими соучастниками получят срок.
Я впервые смотрел инаугурацию, с положительными эмоциями. Зеленскому приятно смотреть в глаза.
Надеюсь он нас не подведет.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
 •  

pavlo_r

#343
Цитата: Djundich від Травень 21, 2019, 10:16:12
Что он хорошего сделал для страны ??? Отвечать не нужно, это перевернутая страница.
Ну як мінімум те, що ти сидиш в своєму Мукачево без комендантської години, ніхто тебе не тягне на підвал, ти маєш вільну можливість заробити чи виїхати з країни, а також вільно лити лайно на владу загалом і президента зокрема. Спробував би ти в Донецьку таким сміливим бути

GMB

Цитата: Djundich від Травень 21, 2019, 10:18:49
Эту раду на кого не поменяй, хуже не будет.
правильно - по єтому можно туда впихивать и коммунистов и регионалов.
Извините, но эта Рада сделала как и очень много нехорошего, так и много чего позитивное - та же декоммунизация и закон об языке и об образовании. В частности.
Ну хоть убей - не понимаю я как можно голосовать за непонятно кого. Даже фамилий нет. И вряд ли что-то вменяемое появится там.

Просто для меня есть другая опасность. Личная, скажем так. Есть большая вероятность, что вот я лично, живя в Краматорске, при новом составе Рады могу снова очутится в сказочной стране ДНР. Даже в составе автономии. И тогда я скажу - "пламенное" спасибо голосующим за Зе и пророссийские силы. И буду желать всем их избирателям войны в дом. Что бы снаряды полетали, и все последующие результаты. Что бы "весело" было всем тогда. Не самый хороший сценарий и его не хочется вообще и видеть и думать, но как-то стремно становится. Особенно с тем, что Медведчук в Раде, судя по опросам, скорее всего и окажется.
Фу фу фу такие мысли на ночь глядя. Не хочу такого никогда.

Еще раз скажу - хочется жить в нормальной стране и очень хочется ошибаться во всех пессимистических прогнозах. Но пока ничего в обратную сторону не показывает.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm