Обговорення діяльності президента Зеленського (20.05.2019 - н.ч.)

Автор fmdxua, Квітень 03, 2019, 14:01:16

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Хоча розслідування "Схем" (хоронить і так дуже малу віру в Зеленського)
https://www.youtube.com/watch?v=W3clRhXS0yQ
 •  

kram2000

Суспільне відповідатиме за режисуру дискусії кандидатів на стадіоні

Суспільний мовник відповідатиме за режисерське забезпечення та художнє керівництво ефіру зустрічі кандидатів на НСК "Олімпійський" 19 квітня.

З таким проханням до мовника звернулися штаби кандидатів на пост Президента України, і команда Суспільного погодилася надати необхідну допомогу.

Учора, 17 квітня, стало відомо, що штаби погодилися провести дискусію на НСК "Олімпійський" о 19:00 19 квітня, проте не домовилися з питань телевиробництва й організації трансляції, адже кожен штаб наполягав на власному забезпеченні процесу трансляції, не довіряючи медіа-організаціям, пропонованим опонентом.

Сьогодні штаби дійшли згоди, що рівність доступу до ефіру кожного кандидата може забезпечити лише Суспільний мовник.

"Ми погодилися надати режисера ефіру, а також оператора-постановника трансляції, задіяти творчу групу Суспільного, аби забезпечити рівний доступ кожному кандидату до проявів у цьому ефірі. Люди, які "натискають на кнопки" й націлюють камери, — надзвичайно важливі, адже глядачі буквально бачать картинку їхніми очима. У який момент хто з'являється на екрані, під яким ракурсом, чи з'являється взагалі — усі ці художні елементи дуже впливають на сприйняття глядачами інформації. Суспільний мовник є медіа-компанією, що не належить жодній політичній чи бізнес-групі, а тому може забезпечити незаангажованість висвітлення. Очевидно, це розуміють і самі кандидати", — розповів голова правління Суспільного Зураб Аласанія.

Наразі штаби не визначилися щодо ведучого заходів на стадіоні, а також не домовилися з приводу технічного забезпечення трансляції та відповідно компанії, що роздасть сигнал усім охочим ЗМІ.

Суспільний мовник також очікує кандидатів на національні теледебати після завершення заходів передвиборчої агітації на НСК "Олімпійський". Згідно з Положенням про порядок проведення НСТУ передвиборних теледебатів між кандидатами на пост Президента України, що затверджено Постановою Центральної виборчої комісії № 472 від 5 травня 2014 року, дебати мають відбутися в студії Суспільного мовника о 20:00 19 квітня та тривати 60 хвилин безперервного ефірного часу.

https://suspilne.media/news/1404?fbclid=IwAR10N5_mbzreoFfxd0mhk2YnuDy9RUBoljchRhNg0t-8XTX8hj6okkB5FiI
 •  

kram2000

Вікторія Сюмар про діяльність Данилюка (нині - представник штабу Зеленського)  на посаді Міністра фінансів України.
https://www.facebook.com/vsiumar/posts/1494538400680640

ЦитатаВікторія Сюмар
5 год ·
Про квоти з інтерв`ю: «Те люди, которые принимали этот закон, они не совсем телевизионные специалисты, мягко говоря. Я пояснял госпоже Сюмар мы встречались, что это как раз тот случай с парковками. Я вам объясню, как человек, который руководит большим телевизионным бизнесом, большой налогоплательщик».
Це правда. Обговорювали. Ідеологічно різні. Тим не менш:
- До відома відомого «руководителя телевизионного бизнеса», який уявлення ЗЕленого не має як пишуться і ухвалюються закони - закон про квоти був розроблений і погоджений з усіма! великими українськими телегрупами - 1+1, Старлайти, ТРК Україна... Думаю що Ткаченка і Богуцького важко назвати не «спеціалістами»). Але найбільш маразматичні правки, аби нівелювати закон) подавав саме Квартал 95, бо це ледь не єдина студія, що не може виробляти контент українською. Мови не знає. І правки писали люди, явно далекі від законодавчої техніки).
Ми їх відхилили І закон дав свій позитивний ефект - 92% укр мови в ефірі. Плюс капіталізація галузі. Проти були лише відверто проросійські.
- Щодо квот на радіо - вереску було ще більше. Але мені подобається, що Потап і Врємя і Стєкло легко заспівали українською. Не кажучи вже про ренесанс молодих виконавців і як швидко укр музика стала європейською.
- Так, закриття рос соцмереж хтось обходить, але раджу «майбутньому гаранту» вивчити, скільки антиукраїнських груп там створювалося ФСБ для відповідної пропаганди).
***
І останнє. Так багато слів про бізнес. Зауважте, свій бізнес. Бути профі в кіновиробництві - це добре. Але нинішньому президентові ми дорікали саме за те, що він не перестав бути бізнесменом.
Бо Президент - це гарант Конституції, з українською державною і курсом на НАТО. А не телеменеджер, який думає як знизити податки для свого бізнесу). Бо тоді різниці - нуль. Думайте про державу, Володимире Олександровичу. Це до біса важка ноша і величезна відповідальність. Як людина, що була в РНБО на початку війни і потім займалась захистом інформпростору, я про це щось знаю...
А в частині зниження податків для кіно я вас підтримую. Правда, це зовсім інший комітет. Але, сподіваюся, ці нюанси ви опануєте, попри свою далекість, «мягко говоря» від політики і державного управління).
PS. І про «Інноваційні ідеї» про зниження податків для кіно. Як слушно нагадала Олена Кондратюк, найбільшим противником цього кроку був... Олександр Данилюк), той самий, з команди Зе. «Нове обличчя», що працювало міністром фінансів в уряді Гройсмана (і не тільки).
 •  

kram2000

Взломанная переписка указывает на финансирование Зеленского людьми Малофеева и Суркова
https://theins.ru/politika/151817
 •  

kram2000

Ведучими дебатів на "Олімпійському" призначені Андрій Куликов ("Громадське радіо") та Олена Фроляк (ICTV).
https://vybory.detector.media/2019/04/19/debaty-na-stseni-zelenskoho-moderuvatyme-frolyak/
 •  

kotenko.

Не знаю, може це оффтоп, але на фіді НСТУ десь в 15:45 включали картинку з стадіону з пищалкою, стадіон навпіл поділений. О 15:58  оператор поправив вітрозахист на камері, і знову включили стоп кадр Головні дебати країни!
#наташанемішай
 •  

kram2000

Детально про членів ЗЕ! Команди, яких вчора на одному відомому каналі презентував Зеленський.
https://www.liga.net/politics/articles/komanda-zelenskogo-lyudi-avakova-byvshiy-regional-eks-ministry

В основному, це люди Авакова, колишній міністр фінансів за Гройсмана та з оточення Зе +Комаровський.
 •  

pavlo_r

Тут ймовірна перша леді в 2014 збирала інфу про переміщення українських військ для русні
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10201657047900125&id=1597137567
Блін народ, кого ви нам вибираєте? Ви реально сліпі?
 •  

kram2000

Яка казала одна зірка, яка зі мною народилася в один день: "Думай. Те". Це найкраща характеристика (поки що) обох кандидатів.
https://www.youtube.com/watch?v=qnTHmW0pGnE
 •  

krasaffcheg

"Дебаты" и дебаты.

Из каналов медиагрупп, оригинальнее всех повёл себя Интер. В конце вечернего выпуска новостей (в 18 часов) ведущий анонсировал на 19 часов прямую трансляцию шоу на НСК Олимпийский. Однако, в 19:00 трансляции на Интере так и не было.  Шоу транслировали ICTV, 1+1 и канал Украина. Кроме того, Украина транслировала и официальные дебаты (те, что были в 21:00). Остальные крупные каналы дебаты проигнорировали. Иронично, что в 21:00 на 1+1 пошёл очередной выпуск Лиги Смеха с ведущим Зеленским.

Если брать чисто информационные каналы, то здесь наоборот. Почти все каналы транслировали и шоу в 19:00, и дебаты в 21:00. Почти все, т.к. канал 24 официальные дебаты не транслировал.
 •  

GMB

Вы же завтра приходите на участки - члены комиссий все для вас подготовили и готовы встречать

С выборами месяц так вжух и пролетел быстро. Но опыт на руководящей должности в комиссии действительно классный, хотя бывало много положительного и отрицательного. А завтра итог. Посмотрим - куда вывернем в итоге.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

kram2000

 •  

krasaffcheg

 •  

kram2000

 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019

vital-fm

Всіх вітаю з новим президентом, говорячи його словами з новорічного кварталу 2014: "Нас знову має буть".
Ну і не хочеться, щоб флешмоб ідіть у...відбився на тих, хто віддав свій голос за З.
П.С. Сам на вибори не ходив.
 •