Обговорення діяльності президента Зеленського (20.05.2019 - н.ч.)

Автор fmdxua, Квітень 03, 2019, 14:01:16

Попередня тема - Наступна тема

asdef78

Мой прогноз:
- откат по вопросам языка и культуры;
- снимут запрет на одноклассники и прочий контент из РФ;
- удовлетворят хотелки Коломойского
после чего (год-полтора) сольют Зеленского, оставив козлом отпущения
  •  

krasaffcheg

В свете последнего указа Путина, прямо интересно... Ну и с кем там вести переговоры собрался новый "слуга народа"? Где там "сходиться посредине"? У Владимира Александровича всё ещё есть иллюзии, что Пушилин и Пасечник - самостоятельные фигуры?
  •  

Djundich

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  


Djundich

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

kram2000

Цитата: Djundich від Травень 01, 2019, 17:00:31
kram2000 Зачем Вы выкладываете видео с этим .............. :censored:

Я розумію Ваше невдоволення. Але зараз у "мордокнизі" (Facebook) складається відчуття, що він поділений на дві категорії. 75% - це прихильники Зеленського, 25% - прихильники Порошенка. І представники обох категорії намагаються щосили довести свою думку в стилі "Сам дурак".
І я знаю, що автор цього блогу сам попалився на тому, написавши, що певну категорію людей, яка підтримала переможця першого туру треба  :censored: . Проте згодом він видалив цей пост і вибачився перед своєю ФБ-аудиторією. Алле відбиток від того і залишився на пам'яті.
Моя думка, що за розкол населення України відповідальні:
1) Росія з її потужною пропагандою;
2) наші політики (всі без виключення);
3) наші ЗМІ (майже більшість, за виключенням нейтральних).
  •  
    Подякували за цей пост: Djundich

pavlo_r


Якщо це правда — то я за. Хоча не впевнений чи ЗеФани зрадіють
  •  

pavlo_r

Податковий експерт у команді Зеленського повідомив, що рішення уряду знизити ставку єдиного соціального внеску у 2016 році до 22% було «бездумним популізмом», який призвів до державних втрат
https://hromadske.ua/posts/podatkovij-ekspert-z-komandi-zelenskogo-rozkritikuvav-znizhennya-stavki-yesv

ахахахахахаха, тобто мяу
  •  

pavlo_r

  •  

Formally 20

Везде одни "барыги" мерещатся. Подозреваю что это технология.
Ответственность за свой выбор? Нет, не слышали.
  •  

sanyo


pavlo_r

Слухайте, ось ці члени нашого форуму, яким "лиш би не Порошенко", вас нічого не напрягає зараз? Все норм?
  •  

admin


kotenko.

Дядя прилетів в Україну, інавгурація - 20 травня. Цікаво, чи перенесуть РРТ і Зеонбуд профілактику з 20 на 27 травня?
#наташанемішай
  •  

admin

А если 20-го инавгурация, то есть право распустить Раду?
  •