Обговорення діяльності президента Зеленського (20.05.2019 - н.ч.)

Автор fmdxua, Квітень 03, 2019, 14:01:16

Попередня тема - Наступна тема

ass1995

Ну, он ещё не вступил в должность.

Тоже сегодня не ходил на выборы. Не захотел выбирать кого-то, как не помню уже где услышал, между Чикатило и Оноприенко.
Хотя, рассматривал вариант пойти и испортить бюллетень.
  •  

krasaffcheg

Результат ожидаемый. Ну что же, запасается попкорном. Последние пара недель уже преподнесли сюрпризы (Савченко на воле, ПриватБанк отдают Бене). Что будет дальше...
  •  
    Подякували за цей пост: Djundich

kram2000

Це вже другий президент, який зі мною в один день народився. Першим був Едуард Шеварнадзе.

До речі, я вперше голосував на цих виборах. І я віддав свій голос за Порошенка.

Цитата: krasaffcheg від Квітень 21, 2019, 22:35:26
Результат ожидаемый. Ну что же, запасается попкорном. Последние пара недель уже преподнесли сюрпризы (Савченко на воле, ПриватБанк отдают Бене). Что будет дальше...
Щодо Привату, то НБУ може подасти апеляції. А це ж тяжкий судовий процес. Прийдеться домовлятися Зеленському з Коломойським по цьому питанню і шукати компроміси між інтересами першого та інтересами країни.
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

pavlo_r

Тим часом Разумков вже заявив, що зупинити війну на раз-два не вийде. І тарифи знизити не вдасться. А Зелень взагалі вчора ляпнув, що готовий запропонувати Пороху роботу в уряді. Сподіваюся, що Порох пошле таку пропозицію, якщо вона сформується у шось серйозне. Але вангую, що ніхто його чіпати не буде і взагалі масових посадок про які мріють хом'ячки теж доведеться чекати як другого пришестя. В кращому випадку вони продовжать політику Порошенка і тоді через рік, я буду більшим ЗеФаном, ніж ті, хто звик сидіти на жопі рівно і чекати, що Зе їм добре зробить. В гіршому випадку буде Венесуела. Але я хочу помилитися
  •  

sanyo

На выборы ходил но в этот раз с большим равнодушием...так как итог был известен заранее.С выбором большинства не согласен.Народу как всегда подавай рай сегодня и сейчас.Нужно понимать что 1991 год реформ например в отличие от поляков  у нас начался в 2014 году.Поживем увидим...Главное что пугает чтобы не было разворота курса страны...сами понимаете куда и в какое место..Например по соц опросам КМИС от 16 апреля 2019 в парламент осенью  побеждает виртуальная партия "слуга народа" с большим отрывом.Осталось только места подороже распродать и вуаля...Также свое немалое влияние будет и у партии кума путина медведчука-"за життя",которая возможно займет второе место.А это не совсем радует и ни к чему хорошему не приведет...
p.s статья есть хорошая на сайте радио свободы еще от 14 апреля-Перші 100 днів президента: сценарій у разі перемоги Зеленського https://www.radiosvoboda.org/a/29879237.html
  •  

GMB


а на стадионе вещааааал.
Своих изберателей нужно сразу ставить на место. Мне уже начинает нравится такая честность в первый день после выборов.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm

krasaffcheg

- А вы же там про дороги на стадионе говорили?
- Дороги - не прерогатива президента.
- А медицина? Цены на лекарства? Зарплаты врачей?
- Ну дык это к министру здравоохранения и к КабМину.
- А закон про импичмент? Снятие депутатской и президентской неприкосновенности?
- "Не на часі".
- А прекращение войны на Донбассе?
- Всё зависит от Путина.

Интересно, сколько из этих будущих отговорок штаба Зе я предугадал? Просто будет интересно через год-другой перечитать/проверить.

Ігор

  •  

kram2000

Тут перед голосуванням Ом виклав це відео, де передвиборчу компанію Зе із "МММ" покійного Мавроді.

https://www.youtube.com/watch?v=nwo-2So4Srk&t=63s
  •  

admin

Ну чё, 1 в 1 Brexit или M5S в Италии. Сначала развели, а со следующего дня - мы не то, не сё, и вобще вы не так нас поняли.
Утешение хоть в том что не одна Украина такая, а с другой стороны прочности у Украины меньше.
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

pavlo_r

Сьогодні (вже вчора) на фоні одкровень ЗекоМанди постив в соцмережах це відео

https://youtu.be/OOT0KXlDkDs
  •  

ass1995

Результаты голосования по некоторым округам, откуда я родом (везде обработано 100% протоколов).

ТВО 140, Одесская область (сюда входит город Черноморск, где я живу, и ещё ряд населённых пунктов)
ЦитатаПЕРВЫЙ ТУР
Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні по округу: 111 243 (явка 60.54%)

Зеленський В. О. - 46.14% - 51 328 голосов
Бойко Ю. А. - 19.29% - 21 464 голоса
Порошенко П. О. - 7.80% - 8 685 голосов
Тимошенко Ю. В. - 7.68% - 8 551 голос
Вілкул О. Ю. - 6.45% - 7 176 голосов
Смешко І. П. - 3.37% - 3 749 голосов
Ляшко О. В. - 2.67% - 2 971 голос
Гриценко А. С. - 2.51% - 2 800 голосов
...


ВТОРОЙ ТУР
Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні по округу: 114 148 (явка 61.57%)

Зеленський В. О. - 88.82% - 101 394 голоса
Порошенко П. О. - 9.19% - 10 501 голос

Ещё, судя из результатов, 1.99% или 2 253 избирателя испортили бюллетень.


ТВО 142 Одесская область (включает в себя, среди прочего, Тарутинский район, где родился мой папа)
ЦитатаПЕРВЫЙ ТУР
Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні по округу: 83 479 (явка 54.35%)

Бойко Ю. А. - 35.06% - 29 271 голос
Зеленський В. О. - 33.90% - 28 300 голосов
Порошенко П. О. - 8.83% - 7 378 голосов
Тимошенко Ю. В. - 6.50% - 5 430 голосов
Ляшко О. В. - 4.80% - 4 009 голосов
Вілкул О. Ю. - 4.48% - 3 744 голоса
Гриценко А. С. - 1.36% - 1 142 голоса
Смешко І. П. - 0.98% - 821 голос
...


ВТОРОЙ ТУР
Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні по округу: 84 345 (явка 55.09%)

Зеленський В. О. - 89.64% - 75 607 голосов
Порошенко П. О. - 8.40% - 7 093 голоса

Ещё, судя из результатов, 1.96% или 1 645 избирателей испортили бюллетень.


ТВО 101, Кировоградская область (включает в себя, среди прочего, Благовещенский (Ульяновский) район, где родилась моя мама)
ЦитатаПЕРВЫЙ ТУР
Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні по округу: 83 790 (явка 59.93%)

Зеленський В. О. - 28.11% - 23 559 голосов
Тимошенко Ю. В. - 23.32% - 19 547 голосов
Ляшко О. В. - 12.16% - 10 197 голосов
Порошенко П. О. - 11.33% - 9 501 голоса
Бойко Ю. А. - 6.89% - 5 780 голосов
Смешко І. П. - 5.38% - 4 516 голосов
Гриценко А. С. - 5.11% - 4 284 голоса
...


ВТОРОЙ ТУР
Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні по округу: 80 273 (явка 57.54%)

Зеленський В. О. - 79.03% - 63 440 голосов
Порошенко П. О. - 19.03% - 15 280 голосов

Ещё, судя из результатов, 1.94% или 1 553 избирателя испортили бюллетень.
  •  

pavlo_r

Село неначе погоріло, неначе люди подуріли...
© Т. Шевченко
  •  

pavlo_r

З якого? Народ, із вашою допомогою, вибрав президентом країни невідомо кого. Причин валити завдяки йому може бути мішок і маленька сумочка.
Щодо розпуску Ради обламайтесь. По перше в Зе вже заявили, що будуть пробувати співпрацювати з цим парламентом. А ще не чіпатимуть Нацбанк і наче (це не впевнений) не чіпатимуть Супрун. Знаю, як ви її любите, тому лол)))
А по друге, інавгурація цього чуда планується десь на 28 травня. А парламент не можна розпускати менш, ніж за пів року до закінчення його повноважень
  •  
    Подякували за цей пост: Kilnemw

pavlo_r

Мій оптимістичний прогноз: нічого кардинально не поміняється. Але це і обламає Зефанів. Вже зараз Зекоманда говорить тими ж тезами, якими говорив Порошенко і за які вони його хейтили. Я не голосував за ЦЕ і тому зараз мені простіше морально, але я себе не записую автоматом в хейтери нового президента. Якщо ця команда (сам по собі Зеленський нуль) не почне розвертати країну назад, якщо збереже курс на ЄС, буде і далі підтримувати українську мову та продовжувати поточну економічну політику — я буду просто в конструктивній опозиції до них
  •