Обговорення діяльності президента Зеленського (20.05.2019 - н.ч.)

Автор fmdxua, Квітень 03, 2019, 14:01:16

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Цитата: Sanja від Березень 14, 2020, 10:05:24
Ви ж розумієте, що це прихильник жопожезе? і по трошки він о це пропагує руській мір на форумі, демонстративно зневажаючи Українську мову, Небесну сотню і все що пов'язано з подіями 13-14х років.
Він вважає себе прихильником Зе, а не його команди.
  •  

Sanja

Цитата: BanderaTV від Березень 14, 2020, 10:08:41
Він вважає себе прихильником Зе, а не його команди.
Та хоч чорта лисого, мене заділо, як учасника подій 13-14го року.
Форум українській? Тож, хай має повагу до більшості.
Дискутую українською мовою.
  •  

admin

#272
Цитата: Sanja від Березень 14, 2020, 10:05:24
І це означає, що йому можна змішувати з лайном Україну?
Правила ніби для всі однакові і якщо одні проходили опитування, то й інші також мають пройти на предмет сепаратизму.
Ви ж розумієте, що це прихильник жопожезе? і по трошки він о це пропагує руській мір на форумі, демонстративно зневажаючи Українську мову, Небесну сотню і все що пов'язано з подіями 13-14х років.
та нічого він не пропагує, та і змішувати з лайном йому ніхто не дозволяє. усе під контролем.
  •  

mikhail

Я на цьому форумі з 2010 року. І ще памятаю кримчанина lerry))
  •  

Ігор

  •  

kotenko.

Я оце дивлюсь, тут вже срач міг початись. І тільки переконуюсь в своїй правоті щодо того, що найстрашнішим для України є не Зеленський і його команда.
Найстрашніше те, що в результаті неминучого активного протистояння кончених "порохоботів" і "зеботів" до влади в 2024 році, або й раніше, прийде другий Янукович, за якого 100500% проголосують більшість пенсіонерів, які в електричках говорять (сам таких бачив) :
"А при Януковичу було все харашо, гривня по 8, землю ніхто не трогав... Прийшов Порошенко, все розвалив... Ми надіялись на Зеленського, а він вже готовий землю розпродать...".
Плюс вони вірять в "соросят", про яких з екранів їм розказують в основному колишні і теперішні "ригіонали". Хто б ще казав...
#наташанемішай

admin

Це так. Але що робити з малограмотними людьми?
От мені на минулих виборах сказали що я нічого не розумію. От тупі пенсіонери або колхозники краще знають ... ну ну, відразу захотілось громадянство змінити.
  •  

Djundich

#277
Цитата: Sanja від Березень 14, 2020, 09:58:20
До яких пір, оте закарпатсько-москальське створіння буде смітити на форумі?
Перед тим як зареєструватись на форумі,я проходив опитування, на предмет сепаратизму. Як воно пройшло премодерацію?
Ну во первых давайте без оскорблений и разжигания межнациональной ненависти ! Я Закарпатский Шваб (Немец).
В вторых я зарегистрирован до 2013 года.
А в третьих, у граждан Украины есть еще и другая точка зрения, противоположная 8%.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Djundich

Цитата: BanderaTV від Березень 14, 2020, 09:58:58
А при чому 2014, до сьогоднішніх реалій?
Да при всем, как раз таки с 2014 года у Украины пошли все дела плохо.
И если бы не Порошенко, Зеленский никогда бы не стал президентом.
Так что все это колечки одной цепи.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Djundich — один з тих, кому Порошенко персонально наклав в штани. Це знаєте, як в тій цитаті: When you are dead — you don't know that you are dead... Не витрачайте час намагаючись щось довести. У нас в країні таких багато ходить. Можна лише пожаліти про наявність у них права голосу, але зауважте як помінялася риторика: в тому що Потерпілий став презедентом винні не 73% безмозглих власників паспортів України, а Порошенко. Вас дурнів попереджали тоді, вам і зараз говорять, що ви мудаки натворили, а ви єдине, що вмієте — викручуватися шукаючи винних у кому завгодно, лиш би не в собі. Який народ — така і країна. Така і зрештою влада

Djundich

Павел, Вы модератор и так же взялись за оскорбление.

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Djundich, та шо ви! Я не вас персонально. Я всіх вам подібних. Тут розумієте, коли приходить усвідомлення, що за сотні років мудрий український нарід так нічому і не навчився, прихильники Шарія-Медведчука діють як тригер, коли "нові обличчя" порять чергову фігню — згадуєш який же злий на вас. Тому я поки не ображав, та й толку вас ображати? Ви всі як діти, які граючись сірниками підпалили хату. Дати по сраці б, але ж хата горить, та й насильство не мій метод. Вибори 2019 і їх наслідки треба ретельно занотовувати і постійно тикати вас (всіх) мордочками в ваше ж лайно. Може хоч до когось (не до вас) дійде. Тому не сприймайте персонально. Ви лише частина великої зграї, якій дали в руки сірники
  •  

admin

Цитата: Djundich від Березень 14, 2020, 15:15:00
Да при всем, как раз таки с 2014 года у Украины пошли все дела плохо.
И если бы не Порошенко, Зеленский никогда бы не стал президентом.
Так что все это колечки одной цепи.
Мастер класс по изворачиванию)
  •  

Sanja

Цитата: Djundich від Березень 14, 2020, 15:10:18
Я Закарпатский Шваб (Немец).
Шваб[1] — зневажлива назва німців. Походить від німецького слова шваб, яке є етнонімом жителів Швабії.
В Україні також колись була поширена й інша назва німців — фріц. https://uk.wikipedia.org/wiki/Шваб

Тепер все встало все зрозуміло звідки така любов до опжз та ненависті до українців.
Можете мені не відповідати
Дискутую українською мовою.
  •  

Djundich

#284
Санек, мне глубоко параллельно твое мнение, "ариец".
Темы политики портят специализированный технический форум.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019