Інтер/Інтер+ [DVB-T2/супутник]

Автор pavlo_r, Лютий 22, 2012, 14:07:49

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

  •  

vital-fm

Там в холдингу, в загальній кількості,  цілий МХ.
  •  

Danevich

  •  

kostyantyn

Цитата: Danevich від Червень 19, 2021, 10:51:20
Скоріше б цю помийку закрили
Краще буде націоналізувати...
  •  

kram2000

А в цей час Роман Кадємін пішов з Інтера розвивати спортивний напрямок на онлайн-платформі MEGOGO
  •  

UzUA108

Цитата: kram2000 від Червень 27, 2021, 09:28:58
А в цей час Роман Кадємін пішов з Інтера розвивати спортивний напрямок на онлайн-платформі MEGOGO

Ого, а він довго був на каналі. Порився, і знайшов дещо про нього (я навіть і не знав)
ЦитатаКар'єра

На останніх курсах університету почав працювати на телебаченні. У 2000 році (у віці 21 року - Uz) отримав запрошення стати ведучим спортивної програми на телеканалі «Інтер» - «Інтерспорт».

Після продажу телеканалу і приходу нової адміністрації в 2007 році Роман Кадемін пішов на телерадіоканал «Київ», де очолив відділ спорту.

З 2014 року знову працював ведучим на проектах «Інтера» - «Великий бокс» (2012 рік), «Вдалий проект» (2016 рік), «Подробиці».
  •  

UzUA108

Інтер почав субтитрувати власні російськомовні анонси ¯\_(ツ)_/¯ (стиль субтитрів відрізняється від програмних)
Spoiler
[close]

Spoiler
[close]

Також канал додав субтитри до свого такої-же-мовного шоу "Готовим вместе" (раніше, здається, не було)
  •  

Denis05ua

Доречі, Adlog.tv, Sweet.tv і Columbus Web TV як раз транслюють HD-версію Інтера, а не SD.
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

Ігор

Так в усіх платних сервісах телеканали медіагруп ідуть в HD.
В Т2 жлоб варіант, там SD.
  •  

BanderaTV

Цитата: Ігор від Липень 03, 2021, 23:06:35
Так в усіх платних сервісах телеканали медіагруп ідуть в HD.
Де вони ще лишилися...
  •  

kram2000

На телеканалі "Інтер+", щодня о 23:50 показують таку програму як "Еврика". У мене виникають асоціації з однойменною програмою, яку свого часу вів Ігор Кондратюк. У когось є можливість записати дану програму і викласти на YouTube?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

UzUA108

Цитата: kram2000 від Серпень 22, 2021, 21:23:13
На телеканалі "Інтер+", щодня о 23:50 показують таку програму як "Еврика". У мене виникають асоціації з однойменною програмою, яку свого часу вів Ігор Кондратюк. У когось є можливість записати дану програму і викласти на YouTube?

Щастя, що якраз мав можливість дивитися канал. :woohoo: Так от, під час реклами на Інтері (при спільній трансляції ранку) Інтер+ транслює анонси/цю програму. Виробництво Тов "Телекон" (здається так), 2005 рік (!). Жанр - науковий журнал типу "цього дня у науці".  Диктор - Олесь Гібражевський
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kostyantyn

Цитата: kram2000 від Серпень 22, 2021, 21:23:13
На телеканалі "Інтер+", щодня о 23:50 показують таку програму як "Еврика". У мене виникають асоціації з однойменною програмою, яку свого часу вів Ігор Кондратюк. У когось є можливість записати дану програму і викласти на YouTube?
Точніша назва тієї программи "Інтелект-шоу "LG-Еврика".
  •  

Xottabi4

#943
Цитата: kram2000 від Серпень 22, 2021, 21:23:13
На телеканалі "Інтер+", щодня о 23:50 показують таку програму як "Еврика". У мене виникають асоціації з однойменною програмою, яку свого часу вів Ігор Кондратюк. У когось є можливість записати дану програму і викласти на YouTube?
http://www.dailymotion.com/video/x83t5j0_tv

Помню, в середине-конце нулевых на Интер+ также в рекламных окнах пускали тележурнал "Энциклопедия", подобный формат, только про всё на свете.
  •  
    Подякували за цей пост: GMB, corazon

kostyantyn

Цю "Еврику" часом не транслював 24 канал?
  •