ТРМ під час воєнного стану

Автор UzUA108, Лютий 24, 2022, 11:15:06

Попередня тема - Наступна тема

0-0-0-0

Прямий вже не ретранслює Еспресо, а показує власний марафон. При чому зі студії в Парусі.
 •  

Evgeniy

Цитата: TV-Ukr від Квітень 11, 2022, 10:46:01
От блін. А навіщо Павер задіяли в Запоріжжі, якщо там і так є NRJ?
Я так понял, это вчера временно на всех частотах Power FM вместо марафона шло NRJ. Сегодня уже на Power FM вернули марафон, а NRJ продолжает свой эфир.
BanderaTV, в Запорожье 107,0 NRJ на месте, где и должно быть.
 •  

vital-fm

Доречі lounge fm непогано би вписався в залишки авторадіо та підштовхнув би Релакс до відновлення мовлення.
 •  

kotenko.

#наташанемішай
 •  
  Подякували за цей пост: vital-fm

vital-fm

 •  

TV-Ukr

І в Конотопі Релакс відновив мовлення.

Також о 14:46 на Україні 24 з'явився рухомий рядок Ради. Власний рухомий рядок відсутній ще після того, як його зламали рузькі хакери.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  
  Подякували за цей пост: admin

UzUA108

Згідно форуму lugasat Малятко TV відновив мовлення.

Також з понеділка Трофей, Терра Фауна Наука відкрили свій сигнал
 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019

admin

[emoji298]️Литовці допомагають Україні відновлювати теле- та радіомовлення у регіонах, які постраждали від бомбардувань окупантів

[emoji843]Радіопередавальний та Телевізійний Центр Литовської Республіки (AB Lietuvos radijo ir televizijos centras) передав державному Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) як гуманітарну технічну допомогу 10 FM радіопередавачів та 9 цифрових телевізійних передавачів для відновлення трансляції українського радіо та телебачення.

[emoji843]Російські окупанти цілеспрямовано атакують об'єкти телекомунікаційної інфраструктури для того, щоб позбавити мирне населення доступу до інформації про реальну ситуацію, оповіщень про загрозу авіаударів та інформації про евакуаційні транспортні засоби, гуманітарні коридори тощо. Ворог нищить телекомунікаційну інфраструктуру також з метою  завдати максимальної шкоди інформаційній безпеці нашої держави, зробити наших людей вразливими для атак російської дезінформації та організації інформаційного терору.

[emoji843]Відновлення технічної можливості трансляції українського телерадіомовлення в найбільш постраждалих від російських бомбардувань регіонах є одним із першочергових завдань державного Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення.

[emoji843]Розуміючи надважливе значення доступу українських громадян до джерел інформації, наші Європейські партнери надають обладнання для відновлення телерадіомовлення як технічної допомоги.

[emoji843]Передана нашими литовськими друзями техніка вже прибула в Україну та найближчим часом буде встановлена на телерадіопередавальних станціях у регіонах із найбільш пошкодженою телекомунікаційною інфраструктурою. FM-передавачі будуть використані для відбудови та розвитку мережі НСТУ в Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Чернігівській, Дніпропетровській та Харківській областях уже впродовж двох наступних тижнів.

"Ми щиро вдячні Уряду Литовської Республіки, дипломатичним структурам та керівництву компанії AB Lietuvos radijo ir televizijos centras за підтримку та допомогу нашій країні", – підкреслив технічний директор КРРТ Сергій Семерей.

Пресслужба Концерну РРТ

UzUA108

Телеканал СТБ оголосив, що з 18 квітня запускає «гуманітарне програмування»: в ефірі буде контент, який «допомагатиме українцям ставати сильнішими, працювати і перемагати». Зокрема, в ефірі знову з'явиться слот серіалів (першим покажуть «Спіймати Кайдаша»), також щодня буде виходити дайджест «Все буде добре».

На першому етапі дайджест складатиметься з чотирьох рубрик, які виходитимуть у різних слотах тижня:

«Ми з України» — історії про порятунок людей і тварин, волонтерство, весілля, народження дітей, пошук рідних та інші. Як анонсують на каналі, у цій рубриці кожен українець може поділитися своєю історією війни та перемоги.

«Надійні поради» з Надією Матвєєвою — поради як зберегти здоров'я, вирішити проблеми в тилу, убезпечити себе та рідних у воєнний час і врятувати життя тим, хто опинився в гарячій точці.

Рубрики «Ми з України» і «Надійні поради» виходитимуть щоденно у 6-хвилинному міжпрограмному блоці на початку кожної години.

«Допомога психолога» — 30-хвилинна програма, в якій Дмитро Карпачов, Світлана Арефнія або Андрій Жельветро будуть відповідати на запитання глядачів.  Відправити запитання психологу можна в спеціальний чатбот у телеграмі @STB_dopomoha_psykholoha_bot. Слот — понеділок-четвер о 19:45.

«Неймовірна правда про зірок українців» — історії українських селебритіс про те, як змінилося їхнє життя після 24 лютого і чим вони допомагають на передовій або в тилу. Ведучий — Григорій Решетник, слот — щоп'ятниці о 19:45

Команда редакції «Вікна-новини» продовжить працювати в об'єднаному телемарафоні.

Але іще :mrgreen:...
ЦитатаКрім того, СТБ покаже повтори проєктів «Сліпа» і «Супермама» у будні, «Супербабуся» і «Таємниці ДНК» у неділю.

Як я зрозумів "Вікон-новин" в етері не буде?
 •  

DrewUA

«Еспресо», Прямий та 5 канал звернулись до Євросоюзу через відключення з цифрового ефіру

https://detector.media/infospace/article/198412/2022-04-15-espreso-pryamyy-ta-5-kanal-zvernulys-do-ievrosoyuzu-cherez-vidklyuchennya-z-tsyfrovogo-efiru/

Ну от окей, але навіщо застосовувати у листі таке формолювання: Канали вважають, що їхнє вимкненння з ефіру «не створюватиме сприятливе тло для високої оцінки Єврокомісією стану відповідності України критеріям членства в ЄС в частині свободи слова та швидкого надання Україні статусу країни-кандидата».
Ніби підкидаючи до того що Україні ще рано навіть кандидата давати, бо свобода слова ніби як у рашці.  :pukan:
 •  

0-0-0-0

Там ще Княжицький накатав заяву "Про цінність свободи слова під час воєнного стану", яку вже ухвалила ВР.
Аж смішно. Тому що після захоплення ТВі Княжицький і свобода слова - речі несумісні.
 •  

TV-Ukr

Ого, виявляється, не тільки НТВ захоплювали.
Цитата: DrewUA від Квітень 15, 2022, 11:59:18
Ніби підкидаючи до того що Україні ще рано навіть кандидата давати, бо свобода слова ніби як у рашці.
Так вже опитувальник дали.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

kotenko.

Це так Княжицький з Портниковим хочуть чергового власника розвести і кинути як лоха. Спочатку вони від американців і Сівковича тікали, потім від Костеріна, тоді від Кагаловського з Гусинським, і на черзі - Жеваго. І да, Бурмаки на Тонісі не було.
ПІвовАРИ, одним словом.
#наташанемішай
 •  

0-0-0-0

Xsport вийшов з марафону. Наразі в етері бокс.
 •  

DrewUA

Цитата: 2006 від Квітень 15, 2022, 14:56:49
Xsport вийшов з марафону. Наразі в етері бокс.
Випередив мене  :super:

 •