ТРМ під час воєнного стану

Автор UzUA108, Лютий 24, 2022, 11:15:06

Попередня тема - Наступна тема

AntinRud95

А може плюси всіх здивують і подадуть на конкурс свій україномовний Paramaunt Comedy. Було б непогано. МХ-7 сумніваюсь, що запустять в найближчі роки. Тут би просто повідновлювати нормальне мовлення по всій країні.
Йоган фон Ґете
"люди вірять у все, окрім правди"
  •  

mikhail

Інтер і пцу ніколи не показував 🤣
  •  

BanderaTV

Цитата: mikhail від Квітень 24, 2022, 23:58:44
Інтер і пцу ніколи не показував 🤣
А як же ручки чесалися.
  •  

IANDROCOM

Помітив що на основному етері Єдиних Новин етер йде без тікеру з новинами.
[hide]Цікаво, яка тепер адреса стріму з тікером. Чи це його тимчасово скрізь вимкнули[/hide]
  •  

TV-Ukr

Цитата: AntinRud95 від Квітень 24, 2022, 23:51:10
А може плюси всіх здивують і подадуть на конкурс свій україномовний Paramaunt Comedy.
Непогано б змінити назву на Comedy Central, бо Paramount Comedy використовувався лише в Україні та на росії. А на росії канал вже всьо.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

0-0-0-0

І ще Плюсам щось треба зробити з локальними Уніанами і 9 каналом, який досі ретранслює 2+2. Я думаю, що на конкурс піде Бігуді, Уніани, які залишилися, переоформлять на PC, а 9 переведуть на власне мовлення (або запустять ретранс Аверса).
  •  

kotenko.

Об 11:00 відновив мовлення Джаз
#наташанемішай
  •  

vital-fm

Значить мелодія до травня теж відновиться.
  •  

DrewUA

Цитата: telev1zor від Квітень 24, 2022, 20:53:10
Моя версия:
24 канал
ОЦЕ
М2
Сонце
O-TV
Апостроф ТВ
*телемагазин*
*регионалка*
O-TV вже всьо з 4 квітня... булоб непогано якби головний конкурент М1 - MusicBox подався, хоча я так думаю що М1 після війни або в найближчі місяці зробить повне перезавантаження свого плейлисту
  •  

kostyantyn

Хто підкаже ситуацію з Інтер+, там дійсно сітка "а-ля К2", чи щось інше?
  •  

BanderaTV

Цитата: kostyantyn від Квітень 25, 2022, 17:38:14
Хто підкаже ситуацію з Інтер+, там дійсно сітка "а-ля К2", чи щось інше?
Дійсно
  •  

UzUA108

Новини телебачення:

1) на каналах, що вийшли з марафону повертається реклама. На каналах Плюсів вже десь 2 тижні був "рекламний блок" з одного нового ролику Viasat. Сьогодні (не тільки для 1+1M) також додалися і лікарські засоби. Ролики, звичайно "довоєнні", але здається якась одна нова реклама препарату для серця з'явилась; не дуже пам'ятаю що, але мотив типу у час війни (відчуваєте тривогу?)

2) Це ж було вже ® :laugh:
Канал «Україна» запустив на ютубі стендап-шоу «ДжонсоНьюз»
ЦитатаУ проєкті Остапчук сатирично розповідає про дії окупантів та колаборантів, висміює російські фейки про війну в Україні, міфи про «російську велич» і тих, хто їх боїться чи підтримує.

3) Україна 24 з 20:00 сьогодні показує благодійний концерт у Варшаві. Кілька хвилин перед тим вийшли з ЄН і увікнули свою студію, а потім сам концерт. Уточнення: Україна 24 мається на увазі а) той супутниковий канал, що мовив під лого "У24" і до війни (просто зараз вся МГУ Україна і Shakhtar TV також під цим логотипом); на інших каналах ЄН, без змін б) їхній YouTube канал
  •  

TV-Ukr

Цитата: TV-Ukr від Квітень 11, 2022, 15:41:43
Також о 14:46 на Україні 24 з'явився рухомий рядок Ради. Власний рухомий рядок відсутній ще після того, як його зламали рузькі хакери.
Вже тривалий час цей рядок присутній лише під час марафону Ради. І не тільки на У24.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

kotenko.

Сьогодні о 10:57 відновилось Класик радіо.
#наташанемішай
  •  

kram2000

Краматорськ:

На Перець ФМ сигнал повітряної тривоги накладається на звук марафону "Єдині новини"
  •