ТРМ під час воєнного стану

Автор UzUA108, Лютий 24, 2022, 11:15:06

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

Цитата: kotenko. від Квітень 28, 2022, 13:12:10
Сьогодні о 10:57 відновилось Класик радіо.
У Києві на 92.4 йде Класика чи Київ фм?
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DrewUA

MusicBox вже теж почав транслювати телемагазини.
Доречі, наприкінці березня писпли що скоро запустять рекламний ринок, але це "скоро"... мабуть й до червня не відновлять
  •  

0-0-0-0

XSPORT теж вдень транслює телемагазини від "Розпакуй TV".
  •  

kotenko.

#333
Прогноз по радіо - за підсумками 2022-го через падіння економіки, спричинене війною, закриються місцеві ФМ-раідостанції (не скажу, що багато, але й не пальцях однієї руки). Щодо холдингів - УМХ своїми непродовженнями ліцензій стабілізує радіоринок і в наступні роки.

Щодо ТБ
Якби в нас була дійсно ринкова, а не феодальна економіка в мирний час, навряд чи в цифрі були б 4 комерційні медіагрупи і 1 державна, а у воєнний час було б каналів ще менше.
Тож платні канали типу Сетанти, Футболів, Кус-кус тощо ще виживуть якось, а от по загальнонаціональним...
Я б хотів, щоб закрили Ентер-фільм і ZOOM, а їхній контент без оцих там радянських фільмів і програм типу "Как молоды мы были..." можна було б розмазати по іншим інтерівським каналам.
А так, якимось каналам з медіахолдингів доведеться анульовувати цифрову ліцензію. А поки що архіви, повтори, можливо, задешево щось у поляків, французів, німців чи італійців купувати.

До речі, перша ластівка вже, гадаю, пішла. 4-ий канал, вже походу, всьо (бо зарплату їм два місяці не виплачують).

Щодо відключення трьох опозиційних каналів - вважаю, що це фальстарт від влади, їх (крім Еспресо) можна було б відключити вже після того, як "так довго пасли кума антихриста" і він би, наприклад, злив Порошенка, що зараз дуже ймовірно (інакше чого 5-ий і Прямий 4-го квітня були відсутні на супутнику).


#наташанемішай
  •  

vital-fm

Цитата: TV-Ukr від Квітень 28, 2022, 13:41:58
У Києві на 92.4 йде Класика чи Київ фм?
Борис пише, щщо ще ЄН.
  •  

DrewUA

Цитата: kotenko. від Квітень 28, 2022, 17:52:40
Щодо ТБ
Якби в нас була дійсно ринкова, а не феодальна економіка в мирний час, навряд чи в цифрі були б 4 комерційні медіагрупи і 1 державна, а у воєнний час було б каналів ще менше.
Тож платні канали типу Сетанти, Футболів, Кус-кус тощо ще виживуть якось, а от по загальнонаціональним...
Я б хотів, щоб закрили Ентер-фільм і ZOOM, а їхній контент без оцих там радянських фільмів і програм типу "Как молоды мы были..." можна було б розмазати по іншим інтерівським каналам.
А так, якимось каналам з медіахолдингів доведеться анульовувати цифрову ліцензію.
Ну якщо так подивитись то для ІМГ це буде єдиний вихід, нажаль їхні канали нічого не продукують і не розвиваються окрім Інтеру та НТН (ну Мега ще можна залишити) (Піксель думаю точно залишать). Вони полюбому будуть шукати як вихід покупців, але у такому випадку їм їх прийдеться тримати ще кілька років поки все не стане стабільно, а це зновуж таки означає витрати на всі види поширення сигналу телеканалів та плата за контент... Десонанс.
1+1 впевнений що втримається прийнаймі у них телеканали оновлюються, скоро й Уніан мабуть переформатують.
СтарЛайти теж я думаю втримаються, до війни у них був хороший показник і як вони казали вони навіть змогли вийти на плюс (найвдаліша медіагрупа як на мене, всі телеканали оновлюються та мають ім'я та рейтинг) мене тільки непокоїть доля М1 та М2 бо до війни подейкували що їх готують на продаж для... переформатування в інформаційні. Як на мене такий телеканал як М1 який має історію, який продвинув величезну кількість артистів, продати для того щоб зробити інфоканал тупо. Тому я сподівають що ні Баграєв ні Коваль котрий є творцем телеканалу на це не погодяться. Так рейтинг падає у М1 з кожним роком, і єдиним виходом для них це - переформатування до музично розважального з показом програм та серіалів (як і було колись).
МГУ зрозуміло що Україна та Україна 24 точно будуть, нажаль нависла хмара над НЛО хоча він має багато свого контенту і зміг стати з помийки яка показувала аля архів Камєді Клаб і Унівєр телеканалом який розаивається та оновлюється своїм україномовним контентом, Індіго як ми знаємо є помийкою МГУ, але побачимо що вони з ним будуть робити, я думаю що на щось перетворять або переформатують.
З усіз груп Інтеру зараз реально непросто і є загроза що частина позакривається.

Щодо цифри... як на мене ми бачимо що щось відбувається з Зеонбудом. Спочатку вони кажуть про платний мультиплекс, потім ні, безкоштовний ба більше по 12 каналів на MX та щей у HD, потім десь лунали думки про переведення мультиплексів на якусь ліпшу модуляцію, зараз про пепеведення у мовлення на 2 мультиплекси... нуу нехай там розберуться вже, HD канали і розширення до 12 в мультиплекс чи по 16 у 2 MX.
  •  

Evgeniy_SM

Цитата: 2006 від Квітень 24, 2022, 16:46:32
Будемо вважати, що ОП/РНБО/СБУ/КРРТ (потрібне виберіть) здогадалися, ху із містер Ковальов та вимкнули 4 від гріха подалі.

Учитывая долги по зарплате, есть вариант что там и за электричество и аренду помещения долги имеются. Так что как вариант - аппаратная отключена, и чтобы кнопка не пустовала включили "Раду".

По поводу будущего не развивающихся каналов. Развиваться-то они не развиваются, но рекламу продают. И если канал крутит старый контент (т.е. его "себестоимость" практически 0), и доходы от рекламы перекрывают стоимость трансляции, то зачем его закрывать?

Взять тот же "Индиго". Это сейчас он фактически стал каналом "Украина". А раньше крутил старые сериалы "Украины" (те в которых по сотне серий, из-за чего по самой "Украине" их не повторяли) и совсем уж древние программы НЛО ТВ. Не самые плохие сериалы, кстати, и программы тоже весьма приличные. Зрители есть, рекламодатели нос не воротят. Снимать при этом ничего не надо, знай себе анонсы записывай, да жёсткие диски из архива таскай. Красота!
  •  

UzUA108

Цитата: DrewUA від Квітень 28, 2022, 19:44:40
СтарЛайти теж я думаю втримаються, до війни у них був хороший показник і як вони казали вони навіть змогли вийти на плюс (найвдаліша медіагрупа як на мене, всі телеканали оновлюються та мають ім'я та рейтинг) мене тільки непокоїть доля М1 та М2 бо до війни подейкували що їх готують на продаж для... переформатування в інформаційні.

Ви забули про ОЦЕ. :silly: Хоча, погоджусь, канал "має ім'я" :-)
  •  

mikhail

#338
Там всі канали мають імя... Крім оце....

Всі медіагрупи мають десь в середньому по 4 канали нормальні і які є в т2. Інтеру їх тих місць колись дали 8. Полюбе буде або продаж або закриття
  •  

TV-Ukr

От би повернули онлайн-мовлення QTV... Як зробили Топ Шоу і Топ Серіали.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

0-0-0-0

Справа у тому, що час біжить, а телебачення, особливо для молоді, помирає. Музичні канали, як такі, вичерпали себе - всі кліпи можна знайти на Ютубі. Як на мене, буде доцільно закрити М1 та М2, а на їх базі започаткувати музичний Веб-портал (у Інтера непогано виходило). Ну можна ще на Ютубі який-неякий музичний огляд запустити.
  •  

vital-fm

Погоджуюсь, в музичному плані ще можна підчепити аудиторію 25+, а молодшу вже навряд.
  •  

Radiostyle

#342
https://ua.interfax.com.ua/news/telecom/828483.html
Польща допоможе Україні відновлювати зруйновану систему передавачів теле- і радіомовлення
  •  

AntinRud95

Ха, Перець вийшов з марафону посеред дня. Грає західна поп музика та українська. То вже краще MFM давайте
Йоган фон Ґете
"люди вірять у все, окрім правди"
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

Ігор

У тому, що вийшов посеред дня немає нічого кримінального, коли були готові, тоді і вийшли.
І музика там не поп, формат спокійний зібраний із композицій різних років.
  •