Файне радіо 'FM Галичина'

Автор sohok, Вересень 18, 2011, 14:50:47

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

З кантактіка:

FM Галичина зіпсувалася. В першу чергу музичне наповнення. Ранкове шоу перетворили на невідомо що. Наталя Кондратенко, яку колись обожнював в дуеті з Фешаком слухати на Люксі, в ефірі Галичини зовсім не та, Лілю Ваврін як ведучу чомусь не можу сприйняти, та й як співачка вона мені не дуже краща (так деякі пісні), але цих двох вар'ятів на вихідних ще можна було слухати. Шкода, що зняли з ефіру. Влітку поталанило особисто поспілкуватися з Чемесом. Але на жаль не довго і говорили не про радіо.
  •  

sohok

На Галичині багато появилось іноземної музики, а менше української ,а щодо ведучих то там було тільки два  хороших ведучих Еріка і Чемес  а всі інші ведучі були нецікаві Тепер із закриттям Файної Рандки і зменшенням української музики рейтинги в них впадуть. Після закриття Файної рандки я фм галичину не слухаю тому що файна рандка була єдина передача на фм галичині яку я слухав
  •  

Yuriy

"Галичині" що, хочеться втрачати слухачів?
  •  

vital-fm

#168
З 1 жовтня новий сезон на "ФМ Галичині", може повернуть, було у них подібне в 2011-му.
Хоча Чемес каже, що зняли програму.
sohok, так вони ж залишилися там працювати, може в новому сезоні будуть щось креативити по буднях.
  •  

sohok

Цитата: vital-fm від Вересень 29, 2013, 03:40:41
З 1 жовтня новий сезон на "ФМ Галичині", може повернуть, було у них подібне в 2011-му.
Хоча Чемес каже, що зняли програму.
sohok, так вони ж залишилися там працювати, може в новому сезоні будуть щось креативити по буднях.
З 1 жовтня не тільки новий сезон на Галичині а і на Гала радіо подивимось, що нового буде на цих двох радіостанціях, а щодо Файної Рандки її не потрібно було закривати тому що цю програму слухали дуже багато людей і вона мала великий рейтинг. Вона виходила на Галичині  два роки і могла виходити ще багато років .Це була найкраща програма на фм Галичині її слухали у всіх обласних , районих центрах і селах де мовить фм Галичина .Після закриття Файної Рандки рейтинг фм Галичини впаде тому що ця програма була основною на галичині. Це те саме що закрити на Львівській хвилі ранкову програму з Великим і Лучишиним і рейтинги Львівської хвилі впадуть, оскільки ранкове шоу з Великим на Львівській хвилі є основним, а всі решта програм є другорядні .Так само і Файна Рандка була основною програмою на фм Галичині ,а всі решта програм другорядні. Керівництво фм Галичини ще пожалкує ,що закрили файну рандку тому що рейтинги фм Галичини після  закриття файної рандки сильно впадуть
  •  

admin

  •  

vital-fm

sohok
Більшість радіостанцій знімають ведучих у вихідні, бо затратне це діло.
Раз програма така рейтингова, то може й справді доцільнішим буде перекинути їх на буденний слот ефіру.
  •  

sohok

Ще кілька моїх думок про програму Файна Рандка чим вона була для мене і багатьох людей ,яку я дуже любив слухати і я думаю ,що це була найкраща інтерактивна програма  на всіх радіостанціях України ,за всі роки незалежності .Напевно керівництво фм Галичини не розуміє, яку програму воно закрило і чим була файна рандка для людей і слухачів фм Галичини. Програму файна рандка слухали у всіх містах і селах де працює фм галичина ,файну рандку любили всі від малого до старого .Люди чекали кожну суботу і неділю, щоб послухати файну рандку .На кожну програму дзвонили слухачі і говорили, як вони люблять слухати файну рандку . На програму дзвонили як малі діти так і старі 90 річні Були дзвінки з всіх обласних ,районих центрів і сіл де мовить фм Галичина і дзвінки з закордону. Файна Рандка була безпрецедентно інтерактивною програмою за всі роки незалежності України .Такої інтерактивної програми ніколи не було на радіостанція України .На Файну Рандку дзвонили тисячі слухачів ,було відправлено тисячі есемесок і тисячі повідомлень по інтернету.Кожні 5-10 хвилин був інтерактив на Файній Рандці .Це були поздоровлення  слухачів з святами, конкурси ,обговорення різноманітних тем і проведення конкурсів на вулицях Львова і інших обласних центрів і ще багато  іншого інтерактивного на файній рандці .Кожної суботи і неділі на файній Рандці були цікаві гості Тобто висновок керівництво фм Галичини закрило НАЙКРАЩУ ІНТЕРАКТИВНУ ПРОГРАМУ ФАЙНА РАНДКА  ,на всіх радіостанціях України за всі роки незалежності  яку дуже любили слухачі
  •  

sohok

Цитата: vital-fm від Вересень 29, 2013, 18:43:45
sohok
Більшість радіостанцій знімають ведучих у вихідні, бо затратне це діло.
Раз програма така рейтингова, то може й справді доцільнішим буде перекинути їх на буденний слот ефіру.
Можна перекинути і на будень, але це вже буде трохи інша програма
  •  

sohok

Цитата: admin від Вересень 29, 2013, 18:18:45
стиль sohok не меняется
Про Файну Рандку я пишу від щирого серця тому що дуже любив цю програму
  •  

sohok

  •  

pavlo_r

Чекаємо початку нового сезону. А поки зайдіть на http://www.galychyna.fm/ і порівняйте з http://galychyna.fm/ Цікаво: це в них просто адмін про 301 редірект не чув чи до нового сезону готують нову версію сайту :)
  •  

sohok

Цитата: vital-fm від Вересень 29, 2013, 18:43:45
sohok
Більшість радіостанцій знімають ведучих у вихідні, бо затратне це діло.
Раз програма така рейтингова, то може й справді доцільнішим буде перекинути їх на буденний слот ефіру.
Щойно дізнався що Еріка і Чемес будуть з нового сезону в ефірі фм галичини вести програму у вихідні дні, але ця програма буде інакше називатись
  •  

vital-fm

Ну ось, а  ти хвилювався, зміниться вивіска та й все.
Доречі не погоджуся з усіма дефірамбами в адресу програми, але в ностальгію впадати не маю ніякого бажання, таке враження, що sohok до 2011-го радіо не слухав.
  •  

sohok

Цитата: vital-fm від Вересень 30, 2013, 07:20:58
Ну ось, а  ти хвилювався, зміниться вивіска та й все.
Доречі не погоджуся з усіма дефірамбами в адресу програми, але в ностальгію впадати не маю ніякого бажання, таке враження, що sohok до 2011-го радіо не слухав.
Слухав я до 2011 року радіо тому і говорю ,що більш інтерактивної програми не було на радіостанціях, назви хоч одну програму ,яка була би такою інтерактивною як файна рандка
  •