ВСРУ / RUI

Автор ruleps1, Грудень 26, 2010, 22:03:11

Попередня тема - Наступна тема

дрон

А давайте сразу и антенны повалим, чтоб уже наверняка ничего в эфир на КВ/СВ/ДВ потом не вышло. Мачты срезать и сдать на металлолом.
То же сделать и с проводным вещанием - кто его щас слушает? Перевод денег один. Нехай слушают все в интернете!  
  •  

admin

зачем вышки ломать...
а по поводу проводога - ф топку, полностью согласен
отжившая технология с переводом денег  
  •  

дрон

admin написав:
Цитатазачем вышки ломать...

Как это зачем? А чтоб и желания начать какое-никакое вещание и не возникало. И зачем оно будет так стоять...ржаветь...
Или это как-то радикально? О чем тогда сайт \"Эфирное (!) радиовещание\" будет?  
  •  

admin

с них можно и фм вещать...мобильщики ... зачем ломать?
радикальность никогда к хорошему не привела
а вещать для галочки (читай СВ/КВ/ДВ) на данный момент это выбрасывать деньги на ветер  
  •  

Ігор

Та ну мовити в Св ДВ КВ це велика розкіш. Наприклад 500квт на годину навіть вартість електро енергію дуже дорого. А слухатиме декілька чоловік. Навіщо викидати майже 10 млн на вітер. НРКТУ за такі гроші я думаю може зробити непогану мережу в fm.  
  •  

дрон

admin написав:
Цитатас них можно и фм вещать...мобильщики ... зачем ломать?

С мачт Тарановки ФМ вещать? Для кого? Мобильщики? В тех краях вышек ГСМ уже достаточно натыкано...

admin написав:радикальность никогда к хорошему не привела[/quote]
В Испании, кажись, КВ-радиоцентры времен холодной войны направленными взрывами поваляли и радикализмом не заморачивались...  
  •  

Vova.UA

дрон написав(ла):
ЦитатаТо же сделать и с проводным вещанием - кто его щас слушает? Перевод денег один.
Бабульки слухають ! І їх багато !!! :laugh:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

дрон

Ігор написав(ла):
ЦитатаНРКТУ за такі гроші я думаю може зробити непогану мережу в fm.

Так от нехай спочатку зроблять (а у великих містах це буде проблематично), а вже потім вимикати СХ/ДХ...  
  •  

Ігор

А я думаю нехай спочатку зроблять в fm, а потім думають про іномвлення. Некожному доступні радіостанції НРКТУ в fm.  
  •  

дрон

Ігор написав(ла):
ЦитатаА я думаю нехай спочатку зроблять в fm, а потім думають про іномвлення.

Взагалі внутрішнє мовлення і іномовлення - це різні речі. Іномовлення в інших країнах майже ніколи не використоває ФМ ресурс, принаймні більше прикладів коли КХ використовують для внутрішнього мовлення.
ІМХО, країна з такою великою діаспорою, як Україна не може (не має права) кидати її (діаспору) напризволяще. Тож хоч у будь-якому вигляді, а від іномовлення відмовлятися неможна.  
  •  

admin

)))
 діаспорі начхати
тв зі супутника дивляться, КХ - та про його існування 99,9% просто не знають  
  •  

Ігор

Я знаю чув особисто як на радіо Культура дзвонили з Канади. Просто думаю що треба використовувати більш новіші технології. Завдяки інтернету люди в будь-якій точці можуть слухати дуже багато наших радіостанцій. І це дешевше ніж використовувати Ам діапазони.  
  •  

дрон

Я теж чув дзвінки на Р.Ера-ФМ з-за закордону, але це не привід розганяти іномовлення.
Бо саме іномовлення забов\"язане інформувати про події в країні саме закордонну аудіторію.  
  •  

дрон

admin написав(ла):
Цитата)))
 діаспорі начхати
тв зі супутника дивляться, КХ - та про його існування 99,9% просто не знають

Так от і потрібно, щоб діаспора могла хоч щось з супутника дивитись...

У березні було повідомлення:\"Держкомтелерадіо планує створити новий канал іномовлення, проте не має фінансів для дротового радіо\"
http://old.telekritika.kiev.ua/article.php?name=news&date=2010-03-03&id=51442

Той що, щось змінилося???  
  •  

admin

в Европі вибір достатній зі супутника, у Штатах діаспора і по інету подивитися, теж саме і у інших країнах

немає смислу викидать мілійони гривень на морально та фізично застаріле аналогове мовлення яке слухають лічені люди

якщо з Вашої кішені то будь ласка? з державної ні

сподіваюсь що усе КХ/ДХ мовлення звернуть (слава Богу ДХ вже немає), СХ можно були би й зберегти доки не виведуть НРКУ в ФМ, але це для внутрішнього споживання. Але зважаючи на кількість перешкод в ефірі, здохші передавачі, проблеми перешкод від мовлення на занятих частотах...нащо даром енергію витрачати?

ПС мені начхати мати КХ-ВСРУ з України, ліпше подбали би про рівень достатку моїх дідуся та бабусі, а також про медичну та соціальну інфраструктуру там де вони проживають


але ж ні...держава має хвилюватися не про своїх громадян, а про діаспору десь хер знає де, і мовити для ниї у діапазоні який ніхто не слухає. Бред сивой кобылы!  
  •