ВСРУ / RUI

Автор ruleps1, Грудень 26, 2010, 22:03:11

Попередня тема - Наступна тема

Yuriy

Цитата: Александр від Грудень 12, 2014, 14:37:27

Если только 2 ч., то я согласен. А эти передатчики ближе к Молдове с Приднестровьем, Румынии, чем к Донбассу.
Да, я только про 2 часа и имел в виду на 549 и 1278.
  •  

Александр

На ДХ-портале dxing.ru есть аудиозапись:
Всемирное радио Украины запустило вещание на русском языке (интервью с Директором творческого объединения Всемирная Служба Радиовещания Украины – 4 канал – Жанной Мищерской).
По ее словам, Держтелерадио ответственна за продолжение трансляций на русском языке в эфире с 1 января. якобы все документы подготовлены. Посмотрим, насколько это будет действенно. По опыту я знаю, что "финансы поют романсы" в этом деле. Будут ли они выделены своевременно и в необходимом объеме - вот в чем загвоздка, учитывая неповоротливость финансовых институтов и сложную нынешнюю ситуацию в стране.
  •  

RomHol

Як повідомляється у анонсі на сайті радіо «Культура» та розкладі програм, тема програми «Початок тижня з радіо "Культура"» у понеділок, 22 грудня, - «Про що мовитиме Іномовлення?". Українське радіо почало мовлення російською на Україну та європейську частину Росії. Про що мовить УР в Росії? Гості - директор Всесвітньої служби "Радіо Україна" Жанна Міщерська та виконуючий обов'язки Генерального директора НРКУ Анатолій Табаченко. Ведучі -Тетяна Литвинова та Дмитро Хоркін. Передача триватиме з 07:30 до 10:00.
Точний час початку прямоефірної розмови з гостями не знаю, оскільки час у анонсі та розкладі програм - різний. Можливо, після 09:05 – розмова з гостями, а інтерактив зі слухачами -  з 8 години.
Можна задати питання гостям у прямому ефірі та висловити свої думки під час програми за телефоном: 239-62-95, а можливо (моя думка), і попередньо на сторінках ведучих програми на фейсбуці.
  •  

Александр

#183
Ну й придумали - на УР3, яке майже ніде не чутно. Особливо сьогодні у понеділок - в ефірі нема через профілактику на УКХ передавачах у Києві. Треба тільки трьохпрограмний проводовий приймач. Але виручають також довгі хвилі - слухаю на частоті 120 кГц, на якій транслюється УР3 "Культура" в проводовій мережі. Можна також в інтернеті, але я краще використовую радіоприймач.
  •  

fmdxua

Цитата: Александр від Грудень 22, 2014, 08:49:50
Ну й придумали - на УР3, яке майже ніде не чутно. Особливо сьогодні у понеділок - в ефірі нема через профілактику на УКХ передавачах у Києві. Треба тільки трьохпрограмний проводовий приймач. Але виручають також довгі хвилі - слухаю на частоті 120 кГц, на якій транслюється УР3 "Культура" в проводовій мережі.
А я слухаю зараз цю програму на УР-3  on-line із сайта НРКУ.  Правда зараз перерва на випуск новин.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

#185
Директор  Всесвітньої служби радіо України Міщерська Ж.В.  в ефірі УР-3 пообіцяла , що  з 1 січня 2015 року об'єм  програм російською мовою на 1431 кГц -  ВСРУ  збільшиться до 4 год на добу.
Телефон директора ВСРУ - (044) 279-17-57, я зателефонував до неї через деякий час після закінчення програми на УР-3 і поспілкувався щодо російськомовного радіомовлення. Вона привітно відповіла на дзвінок та пообіцяла врахувати надані зауваження та пропозиції.
Один із важливих недоліків, це час виходу в ефір програм російською мовою, 17.00-19.00  - в цей період більшість людей повертаються з роботи, займаються домашніми справами і не слухають радіо. А от якраз після 19.00 за Києвом саме час для радіо. Особисто я максимально слухаю радіо з 19.00 до 22.00, якщо усереднити за весь час.



Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

Александр

Следует напомнить, что эту передачу можно послушать на сайте НРКУ в "Архіві передач третього каналу "Культура" приблизительно с 8.30 до 10.00.
  •  

Александр

Есть якобы в НРКУ планы сместить программу на русском на более позднее время, например с 18ч.
  •  

Александр

Сегодня русская программа идет уже с 18 до 20.
  •  

vital-fm

На 104.8 в Луганську о 15-ій працює "Громадське радіо".
В Ковелі на 102.7 вмикають "Європейське радіо для Білорусі"...
Багато хто ще пам'ятає КХ-СХ проект "Русское международное радио".
Де плачі НРКУ, що зверталися до НР, щоб взяли на частоту "Русского радіо Україна" російськомовні програми ВСРУ.
Хто є в facebook, запропонуйте НР цю ідею, вийдіть на працівників ВСРУ, хай вони попрацюють з НР і Тавром, частота ж тестова, "Таври" брали на себе забов'язання.
Хай би зробили жест доброї волі і ці 2 години в Донецьку та Луганську віддали під ВСРУ.
  •  

admin

Цитата: vital-fm від Грудень 30, 2014, 01:23:21
На 104.8 в Луганську о 15-ій працює "Громадське радіо".
В Ковелі на 102.7 вмикають "Європейське радіо для Білорусі"...\
додав
  •  

Александр

Сегодня ВСРУ продолжает работать на 1431 кГц. Не отключили, как это предполагалось раньше.
  •  

Александр

#192
Со вчерашнего дня русская служба ВСРУ на 1431 кГц работает 1800-2200. А английская служба ВСРУ (RUI) имеет уже вторую передачу дня через американский радиоцентр в Окичоби, Флорида в 0230-0300 на 7455 кГц (азимут 285 град). Первая передача оттуда же в 0130-0200 на 11580 кГц (азимут 44 град).
  •  

fmdxua

Цитата: Александр від Січень 13, 2015, 20:55:15
Со вчерашнего дня русская служба ВСРУ на 1431 кГц работает 1800-2200 по Киеву.
Я тоже только что включил 1431 кГц - в эфире русская служба. Посмотрел в архив передач, действительно график вещания изменился вчера. Совершенно правильно сделали, что расширили  время вещания на русском языке.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Побажання та пропозиції щодо роботи російськомовної служби  ВСРУ  можна надавати  головному редактору  Білецькому Михайлу Анатолійовичу.  Привітна людина, до роботи ставиться з натхненням, на дану посаду назначений з початку цього року, всі відгуки сприймає зацікавлено. Його телефон - (044)239-92-72. Його ел. адреса: mykhailo@nrcu.gov.ua.
До речі, у   Facebook нещодавно з'явилась сторінка Radio Ukraine International, також з'явилась контактна електронна адреса російськомовної служби ВСРУ  - rus@nrcu.gov.ua.

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •